Jump to content
Sign in to follow this  
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod 

Vārds “čau” ir cēlies no itāļu valodas. Tāpat kā Latvijā, arī tur to lieto, sasveicinoties un atvadoties. Taču kā tas ir nokļuvis līdz Latvijai?

Itāļu “ciao”

“Ciao” ir cēlies valsts ziemeļos. Venēciešu dialektā vārds “ciau” nozīmēja “kalps, vergs”. Sasveicinoties tas drīzāk nozīmēja “esmu gatavs jums palīdzēt”, “esmu jūsu rīcībā”. Ar laiku vārds “čau” līdz ar itāļu kultūru izplatījās ārpus tās robežām. Jau 1. gs. beigās to sāka lietot Dienvidamerikā un Latīņamerikā, galvenokārt itāļu imigrantu dēļ. 20. gadsimta 30. gados slavenais Ernesta Hemingveja romāns “Ardievas ieročiem”, kura darbība norisinās Itālijā, veicināja “čau” ieviešanos arī angļu valodā. “Čau” lieto arī daudzās citās valstīs. Piemēram, slovēņi saka “čaw”, lietuvieši — “čiau”, horvāti — “ćao”, bet somi — “tsau”. Daudzviet to lieto atvadoties.

Latvijas parlamentu jeb Saeimu, kurā ir 100 deputātu, ievēl vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās un proporcionālās vēlēšanās reizi četros gados. Prezidentu ievēl Saeima atsevišķās vēlēšanās arī reizi četros gados. Prezidents izvēlas premjerministru (Ministru prezidentu), kuru kopā ar viņa kabinetu apstiprina Saeima. 2003. gada 20. septembrī referendumā 66,9% Latvijas pilsoņu nobalsoja par valsts dalību Eiropas Savienībā. Latvija kļuva par ES dalībvalsti 2004. gada 1. maijā. Kopš 2004. gada 29. marta Latvija ir NATO dalībvalsts. Pašreizējais Valsts prezidents ir Egils Levits, Ministru prezidents ir Arturs Krišjānis Kariņš. 2018. gadā tika ievēlēta 13. Saeima, kurā ir pārstāvētas 7 politiskas partijas vai vēlēšanu apvienības. Valdošo koalīciju veido "Vienotība", "KPV LV", "Nacionālā apvienība", "Jaunā konservatīvā partija", "Attīstībai/Par!".

Veidoju šo postu , jo varētu iegūt tos piecus idc par brīvu velti  bet parasti nesanāk dabūt , jo vai nu nedod biļeti , vai arī noskrāpēju to lielo , nesmuko , smirdīgo nullīti idritvaikocin. Man jau šitas besī ārā, ja es vēl tagad nedabūšu biļeti tad es reportošu šo spēli.

cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccoccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccoccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccocccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccocccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

Latviešiem kopā 17 punkti zaudējumā, Jangs velta 45 punktus Braientam
Silvers: "Braientu visvairāk atcerēsies kā iedvesmas avotu"
Spēles netika atceltas: Lilards gūst 50 punktus skumjajā NBA naktī!!!!

Veidoju šo postu , jo varētu iegūt tos piecus idc par brīvu velti  bet parasti nesanāk dabūt , jo vai nu nedod biļeti , vai arī noskrāpēju to lielo , nesmuko , smirdīgo nullīti idritvaikocin. Man jau šitas besī ārā, ja es vēl tagad nedabūšu biļeti tad es reportošu šo spēli. Pilniba piekritu šim rakstitajam, cerams, ka dabušu idc, ideali butu, ja dabutu vispar idc biļeti.

cerams nav broken

nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti

desr46 deru6tdrtddt87 ydfrtfghttyiuds 6eswr45esyxhtuyesw 53ws45exzerxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

idcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidcidc

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! IDENTY!!!! 

dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf dsfsdf 

Kobe meant a lot to us all. Wasn't just what he accomplished, but how he accomplished it. His hard work, his tenacity, his passion, get the most out of his talent, his Philadelphia roots, we lost someone that was special to us, special to this area, special to the league. We’ll try to commemorate him tomorrow hopefully show how much this area loved him and continue to do so. Tough time for the area, tough time for the organization. He will certainly be missed…It’s a tough time for us. And I’m sure the Laker organization, I can’t fathom what they’re going through today also."

Vēl ir laiks, vēl ir laiks, vēl ir laiks dabūt skrāpē biļeti identy. Vai tā būs laimīgā biļete, to rādīs laiks, bet pagaidām bērni, gan lieli, gan mazi, saku jums arlabunakti un saldus sapņus visā pasaulē

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

dabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdab

zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum 

Veidoju šo postu , jo varētu iegūt tos piecus idc par brīvu velti  bet parasti nesanāk dabūt , jo vai nu nedod biļeti , vai arī noskrāpēju to lielo , nesmuko , smirdīgo nullīti idritvaikocin. Man jau šitas besī ārā, ja es vēl tagad nedabūšu biļeti tad es reportošu šo spēli. Pilniba piekritu šim rakstitajam, cerams, ka dabušu idc, ideali butu, ja dabutu vispar idc biļeti.

cerams nav broken

esketiit