Jump to content
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

Sveicināti, es gribu, lai cilvēki zin, ar kādām ikdienas deguna grūtībām man un manai ģimenei ir jāsaskaras. Dzīvoju vecā dzīvokļu mājā, kur dzīvokļos pēc plāna nav bijušas tualetes, bet tikai sausā tualete pirmajā stāvā, ko joprojām izmanto mani kaimiņi. Kaimiņi paši ir draudzīgi utt, pret viņiem nekas nav pretim, bet tā sūdu smaka no viņu sausās tualetes ir tik spēcīga, ka Latvijas siers nobijies aiz stūra pīpē un skatās. Man ir paniskas bailes ikreiz kad pie manis brauc Mans Rimi pārtikas piegāde - vai atkal nesmirdēs pēc pļūtīzera visa kāpņu telpa. Bailes ir pamatotas, jo patiešām smird un smird tik stipri ka deguns sāk sāpēt. Vasarā ārdurvis regulāri stāv vaļā līdz ar to neredzamais pļūtīzers, kas virmo gaisā izvēdinās. Bet Winter is coming un neviens ārdurvis vaļā neturēs.


Kā lai es pasaku kaimiņiem, ka viņu pārstrādātā barība ir neciešama, tā lai kaimiņi neapvainotos? Ļoti intīma tēma tomēr, bet es negribu lai citu dibenu suliņas būtu gadiem jāosta. Ir zinātniski pierādīts ka jebkurš aromāts ir molekulas no objekta, kas šo aromātu rada. Sanāk ka manā degunā ir kaimiņu pļutka.


Lūdzu uzsitiet man kāds uz pleca un pasakiet ka viss būs labi. :CryingPepe:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×