Jump to content
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

Veidoju šo postu , jo varētu iegūt tos piecus idc par brīvu velti  bet parasti nesanāk dabūt , jo vai nu nedod biļeti , vai arī noskrāpēju to lielo , nesmuko , smirdīgo nullīti idritvaikocin. Man jau šitas besī ārā, ja es vēl tagad nedabūšu biļeti tad es reportošu šo spēli. Pilniba piekritu šim rakstitajam, cerams, ka dabušu idc, ideali butu, ja dabutu vispar idc biļeti.

cerams nav broken

 

esketiit

Link to comment
Share on other sites

Labdien, labvakar šajā pavēsajā ziemas periodā! Ziemassvētki atnākuši un nu jau kā katru gadu ir pienācis laiks IDenty pastiegt dāvanu Jums, mūsu spēlētājiem. Piedāvājam visiem aktīvajiem spēlētājies serverī, uzturoties 30 min serverī bez iziešanas ārā, saņemt biļeti priekš IDC case. To atverot vaļā varat iegūt bezmaksas IDC, kuru pēc tam Tu varēsi izmantot visos CS:GO serveros, lai iegādātos kādu privilēģiju sev vai kādam savam draugam. Kur es varu vērt vaļā kasti? https://identy.lv/idcbox Kā tikt pie biļetes? Pavisam vienkārši, uzturies serveri pusstundu un pēc tam uzraksti " !idcbox", vai "!idccase" Pieejamie laimesti? 0 IDC 0.10 IDC 0.50 IDC 1 IDC 3 IDC 5 IDC Kuros serveros var vērt case? PUB, Ārēnā. Vai man var būt vairāk kā viena biļete? Maksimāli var būt viena biļete iekš inventory, lai nesāktu izdomāt veidus, kā apiet sistēmu. Online laiks klāt skaitās tikai tad, kad tu esi pievienojies kādai komandai - CT vai T. Kā tas izskatās in action? Nosvinēsim ziemmasvētkus kopā ar sev tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem, kuri tevi spēs sasildīt arī šajā tumšajā un aukstājā laikā, bet tajā pašā laikā neaizmirsīsim un pavadīsim jautru laiku iekš serveriem. Papildu tam visam, ziemassvētku brīnums. Ja boomix un akka līdz nākošajam gadam atrod draudzenes, 100 IDC giveaway incoming. No jokes, not rigged, pure giveaway. Tad varat beidzot ieslēgt savas wingman prasmes un beigās tikt atalgoti. Ar cieņu, IDenty administrācija

Link to comment
Share on other sites

  •  
  • Quote zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum Quote zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum Quote zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum Quote zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum zum 
Link to comment
Share on other sites

 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 skrāpē resetojas 2;00 

Link to comment
Share on other sites

Labdien, labvakar šajā pavēsajā ziemas periodā! Ziemassvētki atnākuši un nu jau kā katru gadu ir pienācis laiks IDenty pastiegt dāvanu Jums, mūsu spēlētājiem. Piedāvājam visiem aktīvajiem spēlētājies serverī, uzturoties 30 min serverī bez iziešanas ārā, saņemt biļeti priekš IDC case. To atverot vaļā varat iegūt bezmaksas IDC, kuru pēc tam Tu varēsi izmantot visos CS:GO serveros, lai iegādātos kādu privilēģiju sev vai kādam savam draugam. Kur es varu vērt vaļā kasti? https://identy.lv/idcbox Kā tikt pie biļetes? Pavisam vienkārši, uzturies serveri pusstundu un pēc tam uzraksti " !idcbox", vai "!idccase" Pieejamie laimesti? 0 IDC 0.10 IDC 0.50 IDC 1 IDC 3 IDC 5 IDC Kuros serveros var vērt case? PUB, Ārēnā. Vai man var būt vairāk kā viena biļete? Maksimāli var būt viena biļete iekš inventory, lai nesāktu izdomāt veidus, kā apiet sistēmu. Online laiks klāt skaitās tikai tad, kad tu esi pievienojies kādai komandai - CT vai T. Kā tas izskatās in action? Nosvinēsim ziemmasvētkus kopā ar sev tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem, kuri tevi spēs sasildīt arī šajā tumšajā un aukstājā laikā, bet tajā pašā laikā neaizmirsīsim un pavadīsim jautru laiku iekš serveriem. Papildu tam visam, ziemassvētku brīnums. Ja boomix un akka līdz nākošajam gadam atrod draudzenes, 100 IDC giveaway incoming. No jokes, not rigged, pure giveaway. Tad varat beidzot ieslēgt savas wingman prasmes un beigās tikt atalgoti. Ar cieņu, IDenty administrācija

Link to comment
Share on other sites

nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti man nedod biļeti

Link to comment
Share on other sites

Jajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajaaajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajaj

Link to comment
Share on other sites

KTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTVKTV

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa haha

Link to comment
Share on other sites

Mavericks" basketbolisti viesu laukumā ar 107:97 pieveica Oklahomasitijas "Thunder" komandu, kurai pārtrūka piecu uzvaru sērija. 

Latvijas basketbola zvaigzne Porziņģis laukumā pavadīja 26:27 minūtes, kuru laikā guva 14 punktus (1p. 2/2, 2p. 3/8, 3p. 2/7), savāca 10 atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, bloķēja vienu metienu, reizi pārkāpa noteikumus un maču noslēdza ar lietderības rādītāju +7. 

Link to comment
Share on other sites

Piecēlos naktī no saldā miega šonakt, pēkšņi dzirdu kņudoņu pie loga, ātri pieskrienu pie loga, lai paskatītos kas tur par troksni, neviena nebija, nodomāju atstāt logu vaļā un likos gultā uz sāna un lēnām migu ciet, līdz piepeši mani kāds sāka bakstit, pagriežos, neviena nav, tad pēkšņi ar siltu dvesmu pie auss man iečuks "Sliņķi ir mīlestība, sliņķi ir dzīve", Izbēdzis sliņķis no zoo piepeši ar maģiskām spējām lidinās pa māju, nodomāju pie sevis "hmm, vakar tak ganāru nepīpēju un alkaholu pirms miega nelietoju, kas par huj*u...", piepeši sliņķis sāk gar mani grābstīties, es iekliedzos "Ej diiiiirst, es tevi zinu?" tas nedomā apstāties un turpina uzmākties, piepeši no kapa piecelusies Meža tante Inta bļauj "Ar lomiku pa pauriii? Lācis grib paņemties nu ja, nu ja." Sliņķis nobīstas un drebēdams izlido pa logu, tā bija diena, kad Intas tante mani izglāba, the end.

Link to comment
Share on other sites

Random riita posts, nekas iipass - you can keep scrolling! Kaut kaa no riitiem vairs galiigi nedomaajas ko, lai uzraksta... a varbuut vienkarshi sodien panjemt off sick un palikt majas paguleet? :hmm: galiigi nevel uz stradasanu

 

rip no ticket

Link to comment
Share on other sites

Labdien, labvakar šajā pavēsajā ziemas periodā! Ziemassvētki atnākuši un nu jau kā katru gadu ir pienācis laiks IDenty pastiegt dāvanu Jums, mūsu spēlētājiem. Piedāvājam visiem aktīvajiem spēlētājies serverī, uzturoties 30 min serverī bez iziešanas ārā, saņemt biļeti priekš IDC case. To atverot vaļā varat iegūt bezmaksas IDC, kuru pēc tam Tu varēsi izmantot visos CS:GO serveros, lai iegādātos kādu privilēģiju sev vai kādam savam draugam. Kur es varu vērt vaļā kasti? https://identy.lv/idcbox Kā tikt pie biļetes? Pavisam vienkārši, uzturies serveri pusstundu un pēc tam uzraksti " !idcbox", vai "!idccase" Pieejamie laimesti? 0 IDC 0.10 IDC 0.50 IDC 1 IDC 3 IDC 5 IDC Kuros serveros var vērt case? PUB, Ārēnā. Vai man var būt vairāk kā viena biļete? Maksimāli var būt viena biļete iekš inventory, lai nesāktu izdomāt veidus, kā apiet sistēmu. Online laiks klāt skaitās tikai tad, kad tu esi pievienojies kādai komandai - CT vai T. Kā tas izskatās in action? Nosvinēsim ziemmasvētkus kopā ar sev tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem, kuri tevi spēs sasildīt arī šajā tumšajā un aukstājā laikā, bet tajā pašā laikā neaizmirsīsim un pavadīsim jautru laiku iekš serveriem. Papildu tam visam, ziemassvētku brīnums. Ja boomix un akka līdz nākošajam gadam atrod draudzenes, 100 IDC giveaway incoming. No jokes, not rigged, pure giveaway. Tad varat beidzot ieslēgt savas wingman prasmes un beigās tikt atalgoti. Ar cieņu, IDenty administrācija

Link to comment
Share on other sites

lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc  lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc lūdzu idc

 

Edited by _Fenix_
Link to comment
Share on other sites

Counter-Strike (CS) is a series of multiplayer first-person shooter video games, in which teams of terrorists battle to perpetrate an act of terror (bombing, hostage-taking, assassination) and counter-terrorists try to prevent it (bomb defusal, hostage rescue). The series began on Windows in 1999 with the first game, Counter-Strike. It was initially released as a modification ("mod") for Half-Life and designed by Minh "Gooseman" Le and Jess "Cliffe" Cliffe before the rights to the game's intellectual property were acquired by Valve, the developers of Half-Life.

That original game was followed by Counter-Strike: Condition Zero, developed by Turtle Rock Studios and released in 2004. In November of that year, Counter-Strike: Source was released by Valve. Released eight months after Condition Zero, Source was a remake of the original Counter-Strike and the first in the series to run on Valve's newly created Source engine.[4] The fourth game in the main series, Counter-Strike: Global Offensive, was released by Valve in 2012 for Windows, OS X, Xbox 360, and PlayStation 3. Hidden Path Entertainment, who worked on Counter-Strike: Source post-release, helped to develop the game alongside Valve.[5]

There have been several community-made spin-off titles created over the years. These include the Online series, Neo, and Nexon: Zombies.

Link to comment
Share on other sites

Iemācieties sarakstīt savus tekstus, nav interesanti lasīt wikipēdijas vai kādas citas enciklopēdijas rakstus. Es gribu lasīt, ko jūs ēdāt brokastīs, pusdienās, vakariņās, kā jūs labi vai slikti izgulējāties, ko plānojat darīt, kad pēc skolas vai darba atnāksiet mājās. Lai man ir kāda normāla lasāmviela, kad sēžu uz poda.

Link to comment
Share on other sites

Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.Reāli neiedeva biļetīti.

Edited by FlukyS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×