Jump to content
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

Bijušais CIP aģents Snovs nepatiesi apsūdzēts par sava kolēģa nogalināšanu. Vienīgā iespēja atbrīvoties iekrīt rokās pavisam negaidīti. Stingrā režīma cietumā, kas izveidots ārpus Zemes atmosfēras robežām, lai izolētu ieslodzītos, izceļas dumpis.

Link to comment
Share on other sites

beidzot, labaakaa nedeljas diena ir klaat - piektdiena!!! Riit, pariit briivs un piektdienaas bosi pazuud atraak no darba and/or vispaar nav... normaals chillinjsh :) nu ko tad visiem veiksmiigu so piektdienu un patikamas briivdietas (kam weekends off)

Link to comment
Share on other sites

Ring ding ding daa baa
Baa aramba baa bom baa barooumba
Wh-wha-what's going on-on?
Ding, ding
This is the Crazy Frog
Ding, ding
Bem, bem!
Ring ding ding ding ding ding
Ring ding ding ding bem bem bem
Ring ding ding ding ding ding
Ring ding ding ding baa baa
Ring ding ding ding ding ding
Ring ding ding ding bem bem bem
Ring ding ding ding ding ding
This is the Crazy Frog
Breakdown!
Ding, ding
Br-br-break it, br-break it
Dum dum dumda dum dum dum
Dum dum dumda dum dum dum
Dum dum dumda dum dum dum
Bem, bem!
Dum dum dumda dum dum dum
Dum dum dumda dum dum dum
Dum dum dumda dum dum dum
This is the Crazy Frog
A ram me ma bra ba bra bra rim bran
Dran drra ma mababa baabeeeaaaaaaa!
Ding, ding
This is the Crazy Frog
Ding, ding
Da, da
Ring ding ding ding ding ding
Ring ding ding…

Link to comment
Share on other sites

Latvijas Republika ir valsts Ziemeļeiropā, Baltijas jūras austrumu krastā. Tā ir viena no trijām Baltijas valstīm un ir Eiropas Savienības dalībvalsts. Valsts galvaspilsēta ir Rīga. Ziemeļos Latvija robežojas ar Igauniju, austrumos — ar Krieviju, dienvidaustrumos — ar Baltkrieviju, bet dienvidos — ar Lietuvu. Rietumos to apskalo Baltijas jūra, savukārt ziemeļos — Rīgas jūras līcis. Latvijas platība ir 64 589 km2, iedzīvotāju skaits 2018. gada sākumā bija 1,93 miljoni. Apmēram 62% no iedzīvotājiem ir latvieši, bet no pārējiem iedzīvotājiem lielākā daļa ir krievi. Latviešu valoda ir oficiālā valsts valoda. Dominējošā reliģija ir kristietība (galvenokārt luterisms, katoļticība un pareizticība). Saskaņā ar Latvijas Satversmi valsts teritoriju sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale. Pie kultūrvēsturiskajiem novadiem pieskaita arī Sēliju. Lielākās pilsētas pēc iedzīvotāju skaita ir Rīga, Daugavpils, Liepāja, Jelgava, Jūrmala, Ventspils un Rēzekne.         

Link to comment
Share on other sites

Latvijas Republika ir valsts Ziemeļeiropā, Baltijas jūras austrumu krastā. Tā ir viena no trijām Baltijas valstīm un ir Eiropas Savienības dalībvalsts. Valsts galvaspilsēta ir Rīga. Ziemeļos Latvija robežojas ar Igauniju, austrumos — ar Krieviju, dienvidaustrumos — ar Baltkrieviju, bet dienvidos — ar Lietuvu. Rietumos to apskalo Baltijas jūra, savukārt ziemeļos — Rīgas jūras līcis. Latvijas platība ir 64 589 km2, iedzīvotāju skaits 2018. gada sākumā bija 1,93 miljoni. Apmēram 62% no iedzīvotājiem ir latvieši, bet no pārējiem iedzīvotājiem lielākā daļa ir krievi. Latviešu valoda ir oficiālā valsts valoda. Dominējošā reliģija ir kristietība (galvenokārt luterisms, katoļticība un pareizticība). Saskaņā ar Latvijas Satversmi valsts teritoriju sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale. Pie kultūrvēsturiskajiem novadiem pieskaita arī Sēliju. Lielākās pilsētas pēc iedzīvotāju skaita ir Rīga, Daugavpils, Liepāja, Jelgava, Jūrmala, Ventspils un Rēzekne.

Link to comment
Share on other sites

Pirmajā janvārī nopirku hiacinti papīra podiņā. Viņa bija pavisam maziņa un tikai ar lapām. Ir pagājušas trīs nedēļas un viņa ir tā izstiepusies kā stabs lauka vidū. Uzplauka trīs ziedu kāti, vēl divi gaida savu kārtu. Tās, maitas, visu laiku krīt katra uz savu pusi, jo galvas ir par smagu. Tā es katru vakaru tās galvas pārbīdu, lai vismaz atstutējas pret sienu. Smaržo labi, vēl labāk ir aiztaisīt istabu ciet un tad attaisīt. Ļoti labas. Rekomendēju.

Link to comment
Share on other sites

Parudenī.

 
 

Ežmalītē sēdu, skatos,
Vasariņa vārpu ratos

Aizbrauc pāri laukiem maniem,
Zvanīdama dzērvju zvaniem.

Miežu stiebri-ritentiņi,
Auzu skaru iemauktiņi;

Groži – tīmeklīšu diegi-
Mirdzēt mirdz kā balti sniegi.

Aizbrauc, aizbrauc vasariņa…
Cīruls bēdīgs čirkst uz ciņa:

Liru- lī!!!
Liru – lī!!!

Lirai stīgas satrūkušas:
Visas dziesmas izbirušas-

Liru – lī!!!
Liru – lī!!!

Kur lai citas tagad jemu;
Saulīte iet zemu, zemu.

Liru – lī!!!
Liru – lī!!!

Kaili lauki, salti rīti,
Tukša dziesmu vācelīte.

Liru-
Liru –
Liru – lī!!!

Link to comment
Share on other sites

Čau, te Jānis

Kāpēc laiks iet uz priekšu tik ātri? Man vēl atmiņā palicis, ka stājos vidusskolā, kā rakstīju motivācijas vēstuli vadībai, kā piedzērāmies 10. klases klases vakarā, kā aizmigu pēc tam pieturā un nokavēju autobusu.. Vidusskola bija labākais laiks līdz šim, bet nē, laikam redz dirsa deg, kaut kur jāsteidzas, bet es steigties negribu. Pagājuši 4 gadi, mācos universitātē, un sāku šīs vidusskolas atmiņas pārrakstīt, jo šobrīd jūtos kā atpakaļ laikā, drāma, pasēdēšanas, smiekli, salīdzinot ar IT cīsiņu ballīti, ko mācījos iepriekš, šis viennozīmīgi ir labāk un beidzot patīk tas ko daru.. Un ja laiks paies arī tur ātri, kāds no mums abiem raudās, un tas noteikti būšu es.

Link to comment
Share on other sites

Labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, labrit, 

Link to comment
Share on other sites

Vikings  were Scandinavians, who from the late 8th to late 11th centuries, raided and traded from their Northern European homelands across wide areas of Europe, and explored westwards to Iceland, Greenland, and Vinland. The term is also commonly extended in modern English and other vernaculars to include the inhabitants of Norse home communities during what has become known as the Viking Age, 793–1066 AD. This period of Nordic military, mercantile and demographic expansion constitutes an important element in the early medieval history of Scandinavia, Estonia, the British Isles, France, Kievan Rus' and Sicily.

Link to comment
Share on other sites

Latvijas Republika ir valsts Ziemeļeiropā, Baltijas jūras austrumu krastā. Tā ir viena no trijām Baltijas valstīm un ir Eiropas Savienības dalībvalsts. Valsts galvaspilsēta ir Rīga. Ziemeļos Latvija robežojas ar Igauniju, austrumos — ar Krieviju, dienvidaustrumos — ar Baltkrieviju, bet dienvidos — ar Lietuvu. Rietumos to apskalo Baltijas jūra, savukārt ziemeļos — Rīgas jūras līcis. Latvijas platība ir 64 589 km2, iedzīvotāju skaits 2018. gada sākumā bija 1,93 miljoni. Apmēram 62% no iedzīvotājiem ir latvieši, bet no pārējiem iedzīvotājiem lielākā daļa ir krievi. Latviešu valoda ir oficiālā valsts valoda. Dominējošā reliģija ir kristietība (galvenokārt luterisms, katoļticība un pareizticība). Saskaņā ar Latvijas Satversmi valsts teritoriju sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale. Pie kultūrvēsturiskajiem novadiem pieskaita arī Sēliju. Lielākās pilsētas pēc iedzīvotāju skaita ir Rīga, Daugavpils, Liepāja, Jelgava, Jūrmala, Ventspils un Rēzekne.

Link to comment
Share on other sites

kapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taa????kapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taakapec gan taa

 

Link to comment
Share on other sites

 

visa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garumavisa gada garuma

Link to comment
Share on other sites

Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. Svētais boomix iedod man šo zelta biļeti. 

Link to comment
Share on other sites

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Velos free idc skrapeunlaime free idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idc

free idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idc

free idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idcfree idc

Link to comment
Share on other sites

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×