Jump to content
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

Divas telpas satīrītas, dodos uz laundžu.

Tur 100% kaut kāds musars uz datorgalda, jo mēs piektdienu vakaros ēdam daudz sliktā ēdiena. Savācu visus atkritumus no galda vai zem galda (mēs parasti pie datoriem sēžam tumsā, tā kā gadās, ka kāds fantiks var nokrist). Paņemu mitrās antibakteriālās salvetes, pārbraucu pāri datorgaldam. Tad ar tām pašām salvetēm pārbraucu pāri stūra galdam un palodzei.

Sakārtoju dīvāna pārvalku, izpurinu spilvenus un pārlieku "throw" segu, tā, lai acīm patīkamāk. 

Aplaistu savas mīļās istabas puķes, ja nepieciešams. Daru to reti, jo viņām vairāk patīk sausāka zeme vai arī viņas lēni dzer.

Izvelku veļas karināmās restes un nolieku tuvāk radiatoram, kā nekā būs pagājusi stunda un pirmā veļas kaudze būs izmazgājusies. Aizeju uz virtuvi pēc tīrās veļas un nesu atpakaļ sakarināt, lai kaltējas. Pie reizes iemetu otro veļas kaudzi (to, kas palika pēc gultasveļas nomaiņas) un slēdzu iekšā uz Bed and Bath režīmu.

Atgriežos laundžā, pārbraucu pāri kafijas galdiņam ar mitro salveti un beigās atkal ņemu putekļu sūcēju un sūcu grīdu.

Istaba tīra, dodamies uz vannasistabu.

Link to comment
Share on other sites

Ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests ernests lohs

Link to comment
Share on other sites

00110010 00110000 00110000 00100000 01110011 01101001 01101101 01100010 01101111 01101100 01111001 00100000 01101101 01101111 01110011 01101000 00100000 01100001 01101001 01111010 01110000 01101001 01110011 01101001 01100101 01110011 00100000 00111111 00100000 01110000 01100101 01110100 01100101 01101110 01100101 00100000 00100000 01101001 01101011 01110011 00100000 01100100 01101001 01101001 01101001 01101001 01101001 01101001 

Link to comment
Share on other sites

Sveiki es esu sad               talak velejos pateikt ka man ir sad

man loti garso kartupeli jo sad           protams ne viss dzive ir tik sad ka tagad runajot par sad leitam man tiesam patik kartupeli kuri ir sad 

tomer tie nekad nav leti tas ir eimsels kapec dzivoju uz sad ielas varda sad otra msikaste sad velejos pateikties savam draugam

bet loti sad es nekad nebutu sad ja vein man nebutu sad pie ka mes palikam ? a nu ja un es esu sad bet tomer nekad enveletos but sad

es nekad nebutu sad

bet kartupeli ir sad

Sveiki es esu sad               talak velejos pateikt ka man ir sad

man loti garso kartupeli jo sad           protams ne viss dzive ir tik sad ka tagad runajot par sad leitam man tiesam patik kartupeli kuri ir sad 

tomer tie nekad nav leti tas ir eimsels kapec dzivoju uz sad ielas varda sad otra msikaste sad velejos pateikties savam draugam

bet loti sad es nekad nebutu sad ja vein man nebutu sad pie ka mes palikam ? a nu ja un es esu sad bet tomer nekad enveletos but sad

es nekad nebutu sad

bet kartupeli ir sad

mana dzive ir sad

es ceru ka iemacisos lekt

mana dzive ir sad

es ceru ka iemacisos lekt

sad.

SAD200.gif

Link to comment
Share on other sites

Ai ram zam zam , ai ram zam zam huļi , huļi , huļi , huļi @exsupdam , dam ,dam

Ai ram zam zam, ai ram zam zam huļi , huļi , huļi , huļi @Jakedam , dam , dam

Ai ram zam zam , ai ram zam zam huļi , huļi , huļi, huļi @Frogsdam, dam, dam

 

0 IDC , WOOHOOHH

Edited by Incomftw
Link to comment
Share on other sites

Visums jeb Universs ir viss laiktelpas kontinuums, kurā mēs pastāvam, ieskaitot visu tajā atrodošos matēriju un enerģiju. Citā definējumā tā ir laiktelpas daļa, ko jebkādiem cilvēkam pieejamiem līdzekļiem iespējams novērot (Metagalaktika). Līdz aptuveni 20. gadsimta vidum populārāka bija pirmā no šīm definīcijām, taču tagad ar terminu novērojamais Visums saprot tieši otro definīciju, jo nav iespējams eksperimentāli pārbaudīt, vai tas, kas atrodas aiz novērojamās laiktelpas robežām, atbilst paredzējumiem. Tam nav arī nozīmes fizikas teoriju izveidē. Ar Visuma pētniecību nodarbojas kosmoloģija, kas attīstījusies no fizikas un astronomijas. Teorētiskās kosmoloģijas pārstāvji uzskata, ka šādi ierobežojumi nepastāv vai tos iespējams bez nopietnām sekām pārkāpt, savukārt novērošanas kosmoloģijas pārstāvji uzsver, ka pilnīgi novērojumi nav iespējami, ja fizika vēlas saglabāt vismaz salīdzinošu objektivitāti.

Link to comment
Share on other sites

Nacionālās hokeja līgas klubu Kolumbusas "Blue Jackets" pārstāvošais latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins atzīts par aizvadītās nedēļas otro spožāko zvaigzni. Pirmās zvaigznes gods tika Aleksandram Ovečkinam, bet par trešo zvaigzni atzina Džonatanu Teivzu. Merzļikins ir pirmais latvietis, kuram ticis šāds gods.

Pagājušajā nedēļā Elvis Merzļikins laukumā devās trīs spēlēs, visās palīdzot Kolumbusas "Blue Jackets" izcīnīt uzvaras, pie tam divas reizes latvietis laukumu pameta nepārspēts. Nedēļas griezumā Merzļikins atvairīja 98,2% metienu un vidēji ielaida 0,67 vārtus. Pateicoties viņa sniegumam, "Blue Jackets" pacēlusies līdz Austrumu konferences "Wild card" pozīcijai, kas ļautu piedalīties izslēgšanas spēlēs.

Link to comment
Share on other sites

frrrrroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooogs

Link to comment
Share on other sites

labi slinkums kko rakstit. xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Link to comment
Share on other sites

YE BOIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Link to comment
Share on other sites

UNROLL THE TADPOLE OSFrog UNCLOG THE FROG OSFrog UNLOAD THE TOAD OSFrog UNINHIBIT THE RIBBIT OSFrog UNSTICK THE LICK OSFrog UNIMPRISON THE AMPHIBIAN OSFrog UNMUTE THE NEWT OSFrog UNBENCH THE KENCH OSFrog PERMIT THE KERMIT OSFrog DEFOG THE POLLIWOG OSFrog

My dad beats me FeelsBadMan My mom beats me FeelsBadMan My brother beats me FeelsBadMan My sister beats me FeelsBadMan At least I feel safe with Kripp, because he can't beat anyone FeelsGoodMan

 

 

Link to comment
Share on other sites

kažokvarde – n. kaķis;
kā man neiet - id. apzīmē situāciju, kad ne pārāk veicas;
kājas kā bluķi - id. korpulentas kājas;
kārt špagetti - id. intensīvi melot;
kekss – n. stilīgs tips;
klēgainis – n. vista, gailis;
klinklāviņš – n. nesaprātīgs cilvēks;
klope -n. kaušanās, kautiņš;
klucis starp acīm - n. stuācija, kad ļoti sāp galva;
kļuška - n. meitene;
knoķis – n. dzērums;
kode - n. cilvēks. kas lieto daudz alkahola;
kops - n. policists (izc. no Angļu val.);
kost - v. mīlēt daudz iedzert;
koksu, koksu ! - int. uzmundrināt, paātrināt kustību;
koļīt - v. 1. runāt muļķības; 2. braukt kādam augumā;
kolotuns - n. aukstums;
konkrētais feiss - id. nopietna vai jocīga sejas izteiksme;
kranti! - n. beigas, gals klāt;
kruta - adv. baigi forši, super, vienreizēji;
kurbulēt - v. apmierināt sievieti. (dzimumakts);
kūlā čiksa – id. forša meitene; izc. no Angļu val. (a cool chick)

Link to comment
Share on other sites

£==£°¥°¥=¥=¥=¥×¥`¶××~`ππ`~√√~```¶£∆£\£\¥}${$[©✓©✓$=$=¥×¥~∆`∆|¶|¶|ו×÷√ππ£\¥}$}${${=¢=¢°¢°¢\¥}$}${]%]%]]®[®✓®™<<<>828ajjsjsjeuhdjdnskskskksjduduyewwbanamqkwbzhshudu mopmsjnbassjdjddndpkssjsbqqwweeebxbxbzn

Savukārt dīvainākā jaunatklātā pasaule, kas nodēvēta par “GJ 433 d”, ir Neptūnam līdzīga planēta un apriņķo zvaigzni “GJ 433”, kas atrodas 29,5 gaismas gadu attālumā no mums – Hidras zvaigznājā. Eksoplanēta ir aptuveni Neptūna izmērā un dala ar to arī līdzīgas raksturiezīmes.

Link to comment
Share on other sites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In justo metus, viverra in risus eget, dapibus lacinia tellus. Vestibulum mollis vehicula eros, in mollis ex accumsan in. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Curabitur et dolor sit amet ante porttitor dignissim. Morbi lectus lacus, vestibulum vitae lectus sed, pulvinar tincidunt dolor. Cras aliquet finibus bibendum. Vestibulum maximus libero sed pharetra viverra. Fusce eros nunc, volutpat at augue a, feugiat posuere ligula. Cras mi urna, tempor sed elementum quis, volutpat eu lacus. Aliquam efficitur urna vel justo eleifend, ac bibendum erat semper.

Edited by Martinsjh
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×