Jump to content
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

 

Ar uzvaru pēc vairāk nekā gada pārtraukuma UFC astoņstūrī atgriezies Konors Makgregors (22-4), kurš ar tehnisko nokautu pirmajā raundā sakāva amerikāni Donaldu "Kovboju" Seroni (36-14).

Īru MMA sporta superzvaigzne pirms cīņas bija favorīts bukmeikeru vērtējumā, tomēr bažas radīja fakts, ka cīņa norisinājās Makgregoram neierastākajā pusvidējā svara divīzijā. Tiesa, Makgregors ātri vien dzēsa visas šaubas, tiekot galā ar savu pretinieku 40 sekundēs.


Cīņu Konors sāka eksplozīvā manierē, uzreiz samazinot distanci. Spēriens ar ceļgalu lēcienā mērķi nesasniedza, tomēr, saķeroties klinčā Makgregors izpildīja vairākus ļoti spēcīgus sitienus ar savu plecu pa Donalda Serones seju, salaužot pretiniekam degunu un nostādot Kovboju kritiskā situācijā jau pašā cīņas sākumā. Kā intervijā pēc cīņas atzina Makgregors, sitieni ar plecu ir jauns elements viņa arsenālā.

Makgregors gan notikumus nesasteidza, bet sagaidīja Serones neuzmanības brīdi un ar spēcīgu, precīzu spērienu ķēra Serones žokli. UFC veterāns, kurš šovakar kļuva par visvairāk cīņu zem UFC karoga aizvadījušo cīkstoni (34), attapās uz astoņstūra dēļiem, kur Konors apstrādāja Seroni ar vairākiem sitieniem, līdz tiesnesis Herbs Dīns cīņu apturēja.

"Man patīk cīnīties šajā svara kategorijā. Esmu labā formā, taču vēl virsotnei vēl tikai tuvojos. Vēl ir jāpadara darbs, lai atgrieztos tur, kur biju iepriekš,'' pēc cīņas atklāja Makgregors, kurš bija sev neierasti piezemēts gan ķermeņa valodā, gan izteikumos - skatītāju rindās cīņu vēroja gan UFC pusvidējā svara čempions Kamaru Usmans, gan BMF titula īpašnieks un UFC zvaigzne Horhe Masvidals, taču ne kāds no šiem, ne Makgregora lielākais ienaidnieks Habibs Nurmagomedovs tiešu izaicinājumu no īru cīkstoņa nesaņēma. Lai gan Konors tik un tā paguva nedaudz iedzelt Masvidalam, kurš ''T Mobile'' arēnā bija ieradies, tērpies halātā, kā arī UFC vieglā svara cīkstonim Polam Felderam, kurš bija viens no cīņas komentētājiem.

 

Teksts no sportacentrs website. 

 

Link to comment
Share on other sites

Labrītiņ no Mārtiņ Rītiņ, cerēsim uz lielo balvu šodien, vismaz 3 idc, lai man jau gandrīz sanāktu vēl vienam vipam, ko varēšu izmantot nākamreiz. Pēdējās dienās bija 0.1 un 1idc, nesen atdevu parādu 2idc, tāpēc tagad ir svarīgi to visu atgūt. Laikam pietiks rakstīt. Veiksmi. 

Link to comment
Share on other sites

Citas meitenes piedzima par aktrisēm, vijolniecēm vai vienkārši par labām mātēm un sievām, bet es piedzimu par mauku. Vai kāds man var to pārmest? Vai es to kādam varu pārmest? Mana māte tāda nebija. Arī mans tēvs nebija tāds. Mana vecmāmiņa tāda nebija. Neviena no viņām. Arī vectētiņi bija pavisam citādi.

Bet es esmu mauka. Gēnu mutācija. Tā notiekot. Radioaktivitāte, no kuras neviena godīga sieviete, iznēsājot savu augli, nevar izbēgt. Un tas nav tikai no kodolbumbu sprādzieniem un atomreaktoriem. Radioaktīvais starojums ir visur. Dabā. Kosmosā. Laist pasaulē meitu ir risks. Ne ar ko citu nesamērojams risks. Tāpēc jau gudrākie cilvēki cer, ka būs dēls. Dēls var būt pederasts. Bet tas nav tik bīstami kā meita – mauka. Pederasts, ja viņš ir gudrs, var noslēpties. Uzvilkt šlipsi un noslēpties godīgo cilvēku barā. Ja viņš būs pietiekoši uzmanīgs, tad neviens viņu nepamanīs.

Link to comment
Share on other sites

Instagram ir tiešsaistes mobilais fotogrāfiju un video koplietošanas un sociālā tīkla pakalpojums, kas ļauj lietotājiem uzņemt fotogrāfijas un video un dalīties ar tiem dažādos sociālajos tīklos, piemēram, Facebook, Twitter, Tumblr, Flickr.

Link to comment
Share on other sites

Atmosfēra ir gāzveida apvalks, ko debess ķermeņi savas gravitācijas dēļ notur ap sevi. Tā kā nav asu robežu starp atmosfēru un starpplanētu telpu, tad parasti par atmosfēru uzskata to gāzu, tvaiku un putekļu apvalku, kas rotē kopā ar debess ķermeni. Atmosfēras slāņa biezums dažādiem debess ķermeņiem var būt krasi atšķirīgs. Tas ir īpaši biezs gāzu planētām. Ne tikai planētām, bet arī zvaigznēm ir atmosfēra, kas ir to ārējais slānis, sākot ar fotosfēru.

Link to comment
Share on other sites

Koncentrācijas nometņu tīkls sastāvēja no Auschwitz I (Stammlager jeb bāzes nometne), Auschwitz II-Birkenau (Vernichtungslager jeb iznīcināšanas nometne), Auschwitz III-Monowitz (darba nometne) un 45 satelītnometnēm. Viena no Aušvicas koncentrācijas nometņu kompleksa nometnēm Auschwitz II-Birkenau bija t.s. nāves nometne, kur holokausta laikā gāzes kamerās tika iznīcināti ieslodzītie. Nogalināto skaits, kuru precīzs skaits nav zināms, Aušvicas koncentrācijas nometnē tiek lēsts virs 1 100 000 cilvēkiem[1]. Nogalināto vidū lielākoties bija ebreji, tomēr arī čigāni un režīma pretinieki (lielākoties poļi).

Link to comment
Share on other sites

Biezpiens (līdz 20. gadsimtam saukts par kupinātu pienu vai kupuša pienu) ir piena olbaltumvielu kazeīna produkts, ko iegūst saraudzējot pienu, vājpienu vai paniņas un no iegūtās masas atdalot sūkalas. Saraudzēšanu veic, pievienojot mezofilo pienskābes baktēriju Lactococcus lactis un Lactococcus cremoris ieraugu. Papildus var arī pievienot recināšanas fermentu preparātus. Iegūtā produkta konsistence ir atkarīga no izmantotā piena tauku satura (piemēram, biezpiens, kas ražots no pilnpiena, ir mīksts un viegli klājams, bet vājpiena biezpiens ir drupans un nedaudz sulojas). Tajā ir daudz bioloģiski vērtīgu olbaltumu. Tas satur minerālvielas — Ca, P, Fe un Mg. Tajā ir visas neaizstājamās aminoskābes.

Link to comment
Share on other sites

Elvis Merzlikins made an NHL career-high 41 saves for his third shutout in the past four games, and the Columbus Blue Jackets defeated the New Jersey Devils 5-0 at Nationwide Arena on Saturday. Merzlikins made 27 saves in a 3-0 win at the Vegas Golden Knights on Jan. 11 and made 34 saves in a 3-0 win against the Boston Bruins on Tuesday. "I kind of got into my game and just tried to play simple as I can, not exaggerate anything," Merzlikins said. "I can't make too many crazy saves ... because I had to keep my energy."

Link to comment
Share on other sites

Rakstu šo garo sūdu , lai iegūtu biļeti par brīvu. Vēlos pavēstīt , ka league of legends 10 sezona ir pilnīgs bullshits kā šīs spēles spēlētaji aka poļi. Man ļoti patīk šo spēli spēlēt , jo URFs ir vislabākais gamemode , kurš ir izveidots iekš League of Autism :) 

Link to comment
Share on other sites

"Dažreiz veiksme ir tavā pusē, dažreiz tā nav. Atkarīgs arī no metēja. Domāju, ka man šonakt pāris reižu paveicās, īpaši, kad ripa trāpīja pa stabu, jo tajā brīdī jau biju lēns, man vairs nepietika reakcijas ātruma," pēc teicamā sneiguma Kolumbusas "Blue Jackets" uzvarā (5:0) pār Ņūdžersijas "Devils" sacīja vārtsargs Elvis Merzļikins.

Link to comment
Share on other sites

Proteins are large biomolecules, or macromolecules, consisting of one or more long chains of amino acid residues. Proteins perform a vast array of functions within organisms, including catalysing metabolic reactions, DNA replication, responding to stimuli, providing structure to cells, and organisms, and transporting molecules from one location to another. Proteins differ from one another primarily in their sequence of amino acids, which is dictated by the nucleotide sequence of their genes, and which usually results in protein folding into a specific three-dimensional structure that determines its activity.

Link to comment
Share on other sites

Atvaļināts algotnis Samsons (Žans Kolods van Damme) ļoti labi apzinās, ka cīņās katra lode ir dzīvības vērta. Samsonu atstādināja pēc tam, kad viņa darbību rezultātā bojā gāja nevainīgi cilvēki, bet nu viņš ir kāda izmisuša tēva vienīgā cerība. Cīņu mākslu meistars Endrjū (Džo Flaningans) nolīgst Samsonu, lai atrastu savu nolaupīto meitu. Endrjū pats ir nopietns cīnītājs, taču nav gatavs vienatnē stāties pretī briesmām, kas draud viņam svešajās pilsētas ielās. Kopā šie vīri ir īsts drauds noziedznieku tīklam, kas nodarbojas ar cilvēku tirdzniecību.

Link to comment
Share on other sites

2000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000                                                                                    000000000000000000000000000000000000000000000000000               000000000000000000000000000000000000000000000000000               000000000000000000000000000000000000000000000000000               000000000000000000000000000000000000000000000000000               000000000000000000000000000000000000000000000000000               000000000000000000000000000000000000000000000000000               000000000000000000000000000000000000000000000000000               000000000000000000000000000000000000000000000000000               

question mark

Link to comment
Share on other sites

Grand Theft Auto ir brīvā stila datorspēle, kuru izveidoja Deivs Džons un galvenokārt to izstrādā skotu kompānija Rockstar North (pirms tam DMA Design) un publicē Rockstar Games.
       Spēle sastāv no darbības, piedzīvojumu, braukšanas, lomu, šaušanas un sacensību spēļu elementiem. 
Spēle ir par kādu noziedznieku, kurš cenšas izrauties priekšā un kļūt bagāts.

 

Link to comment
Share on other sites

Vārds ‘idiots’ cēlies[2] no grieķu ἰδιώτης, idiōtēs — ‘neprasmīgs indivīds’, ‘indivīds’ un ἴδιος, idios — ‘privāts’, ‘vienpatis’. Vārds sastopams arī latīņu valodā — idiota — ‘vienkāršs ļautiņš’. Mūsdienīgā formā vārdu ‘idiots’ izmanto kopš 13. gadsimta, kad vidusangļu valodā ienāca no senfranču idiote — neizglītots vai nekompetents cilvēks.

Link to comment
Share on other sites

sveiki, seit kartejais posts, lai norautu lielo daudzumu ar idc. cerams, ka ta ari notiks. veiksmi visiem sodien dabut lielo lozi, lai liktu padomat boomixam, vai copy/paste nonemsana nebija slikts lemums un nepalielina isteniba musu izredzes uzvaret.

lol neiedeva ticket :@

Edited by reborn
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×