Jump to content
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

..katru dienu tuvāk kapam..

25 ar pus jautras minūtes tuvāk kapam! Cerams, ka šim kapam.

Spoiler

Sākumā, cik ļoti vēlies kļūt bagāts?

Hov teicis ir miljons veidu kā kļūt bagātam, jāizvēlas viens. Tad padomājot, cik ļoti var vēlēties kļūt bagāts?

Cilvēks, kurš nedēļu sēž telpā ar vienu noteiktu domu, plānu, var kļūt par uzņēmuma vadītāju. Veiksmīgu uzņēmumu, kurš pārdod fairy dust.

Jau ekonomikas sākumā mācīja, piedāvājums nepārsniegs pieprasījumu, bet ja būs pieprasījums, agrāk vai vēlāk būs piedāvājums. Ja cilvēks spēj stimulēt pieprasījumu, varēsi pārdot ar savu pieprasījumu piedāvājumam. (formulā izskatās labāk) Galvenais, skaisti pasniegt uz paplātes.

Tas ir Apple, Nike, Jamie Oliver.. Katrs no šiem ir laba mārketinga piemērs(visus neuzskaitot), katru no šiem vārdiem esam dzirdējuši, par katru varam teikt, ka miljoni ieguldīti, miljoni mārketingā, bet 10 centi tehnoloģijā. Visi to nepamana vai nepievērš uzmanību.

Kāpēc es rakstu, kāpēc šis video man lika aizdomāties? Šis, ja tā nopietni, sāp daudz iemeslu dēļ:

*Vai man ir veiksmīgs uzņēmums?

*Vai esmu uzķēries uz veiksmīgas mārketinga reklāmas?

*Vai mainīšu savu domāšanu?

Jo noteikti esmu sēdējis nedēļu mājās. Esmu tērējis naudu mārketingam. Es noteikti vēlreiz tērēšu savu naudu mārketingam, galvenais, lai neatšķirtos.

Šī pasaule ir sadirsta līdz kodolam un to esam izdarījuši paši.

paldies par uzmanību.

 

Edited by Paco
Link to comment
Share on other sites

Šis ir visiem tiem atklāsmes cilvēkiem, kuri liks musician sadaļā kārtējo video ar eNeF un viņa bangeru - when I grow up. Pirms 2 stundām iznāca video. Sagadījās piesēsties pie datora un apēst sviestmaizi, kamēr skatos - video. Pirmajās 10 sekundēs sapratu, kaut kur redzēts. Pareizāk, kaut kur dzirdēts..

Īstas acis atpazīst īstus melus..

Tas tak EdaVārdi!

Kādam jāuzraksta viņam, viņš ir paveicis lielisku darbu, LV influences iemiesojums iedvesmojis enef.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Paco said:

Šis ir visiem tiem atklāsmes cilvēkiem, kuri liks musician sadaļā kārtējo video ar eNeF un viņa bangeru - when I grow up. Pirms 2 stundām iznāca video. Sagadījās piesēsties pie datora un apēst sviestmaizi, kamēr skatos - video. Pirmajās 10 sekundēs sapratu, kaut kur redzēts. Pareizāk, kaut kur dzirdēts..

Īstas acis atpazīst īstus melus..

Tas tak EdaVārdi!

Kādam jāuzraksta viņam, viņš ir paveicis lielisku darbu, LV influences iemiesojums iedvesmojis enef.

 

hope edavardi will copystrike that mofoka. ;c

Link to comment
Share on other sites

On 6/28/2019 at 8:32 PM, wMw said:

jūs tiešām domājat, ka viņš iedvesmojās no edavaardi? :DDDDDDDDDD

Nu ja baumojam vēl nedaudz, viss sliecās uz to, ka NF iedvesmojies no Eminema. Nebūtu Eminema, nebūtu daudzi mūsdienu repaki.

Nekas slikts. Ko pats Edavārdi ir teicis par šo?! Bieži vien pašu Edavārdu salīdzina ar Eminemu.

Quote

Jūs sajaucāt – Eminems ir Amerikas Edavārdi

Divu gadu laikā ir iespējams atrast idejas no producentiem, menedžeriem, rakstniekiem.. NF varbūt nāk no Amerikas, nekad nav bijis tuvumā Latvijai, bet idejām jau nav obligāti jānāk no viņa vai no štatiem. Viņš ir muzikants. Sen vairs neticu nevienam mūziķim. Varbūt Edavārdi nošpikojis no NF agrīnā projekta..

Ir daudzas paralēles starp šiem diviem piemēriem. Bet visam pamatā rakstu, jo šis pa lielam ir viens vienīgs spams. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×