Jump to content
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

Kā domājat Latvieti ar joku varētu sasmīdināt? Nezinu kāpēc Latvijā nav aktuāla tāda lieta kā piemēram - joku batls? Vai...kaut kas tāds. Mums tiešām nav humorizjūta? Vai spējam pasmieties tikkai par labākākiem roustiem..viens starp otru :O pustrisnakti..domas xd omg

 

#AKKA - Tava mamma

Link to comment
Share on other sites

Kā domājat Latvieti ar joku varētu sasmīdināt? Nezinu kāpēc Latvijā nav aktuāla tāda lieta kā piemēram - joku batls? Vai...kaut kas tāds. Mums tiešām nav humorizjūta? Vai spējam pasmieties tikkai par labākākiem roustiem..viens starp otru :O pustrisnakti..domas xd omg

 

Kāda nu katram tā humora izjūta. Esmu arī latviešu stand-ups dzirdējis, kuri īstenībā nebija tik slikti, bet amerikāņi to visu lietu dara labāk, jo viņiem vienkārši ir bagātāka kultūra (ja to tā var nosaukt) un daudz vairāk materiāla, ar ko sasmīdināt publiku. Latviešiem ... ehhh, not so much.

Link to comment
Share on other sites

Esmu arī latviešu stand-ups dzirdējis, kuri īstenībā nebija tik slikti

 

Tad Tev tur būs noveicies, jo cik esmu dzirdējis, tie ir bijuši briesmīgi joki, kas nenopelnīja pat viena mutes kaktiņa pvilkšanos uz augšu, kur nu vēl smiešanos kā LCK skatoties...

Link to comment
Share on other sites

sito loti loti sen skatijos kur dreseeja siikos kuri kaiminus aplaupijushi, vecakus neklausa vai narkotikas lieto, veda uz cietumu un vinus tur shitless parbiedeja cietumnieki, atgadinaja vecos labos jailbreak laikus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×