Jump to content
*Minka

Automašīnu radio atbloķēšana

Recommended Posts

Sveicieni no manis!

 

Tā nu lūk sanāca ķibele, tāpēc vēršos pie Jums, varbūt kāds kaut ko ieteiks.

 

Tātad problēma:

 

Pirms nedēļas bija nepieciešamība no VW pasāta 2000. gada izņemt aķi. Kad tas tika ielikts atpakaļ, protams, bija piemirsies tāda lieta kā "radio tak ir pa jaunam jaatbloķē ar to 4 ciparu kodu" tā kā biju ceļā, izmēģināju 2 iespējamos variantus īsti nezinot vai tie ir tie īstie, jo lapele ar to kodu ir sazin kur noziedējusi. Un tagad mēģinot "tās divas reizes" radio ir nobloķējies pavisam, t.i., tajā mazajā displejā rāda tikai vārdu SAFE un malā 2 ( tās mēģinājuma reizes). Un nav iespējams vairs mēģināt ierakstīt kodu, lieki piebilst ka arī tas stulbais kods man nav zināms, jo kā minēju lapiņa no tās oriģinālās grāmatas ir kaut kur sazin kur vai nav vispār. Radio ir oriģinālais, tā kā izņemt, ko biju dzirdējusi, tā vienkārši nevar....

 

Ko es jau mēģināju:

 

1) Meklēju netā to 4 ciparu kodu, kā noprotat tas nebija veiksmīgi, jo kā pareizi sapratu faktiski katrai mašīnai (nu konkrēti pasātiem) ir savs kods un izbraukt cauri uz atrašanu netā nepalīdzēja... Izmēģināju nebija īstais, tagad nobloķēts.

 

2) Kad meklēju kodu, protams, arī palūkojos, kā vispār viņš ir tur jāvada blā blā. Kā es tik vieglprātīgi spiedu random 2 kodus?! Tādēļ, ka netā bija rakstīts, ka ievadot nepareizi 2 reizes, radio nobloķējas UZ 1 STUNDU un tad var atkal mēģināt 2 reizes (radio ir nobloķējies pavisam un nekas nemainās)

 

3) Noņemt vēlreiz aķi, ar cerību ka radio atkal no jauna pieprasīs drošības kodu..... ņifiga nepalīdzēja.

 

4) Uzrakstīju VW centram, lai izpalīdz ar kodu, protams, atbildi vēl neesmu sagaidījusi, neizskatās, ka tas notiks.

 

Iesakiet kaut ko, bet nekopējiet tukši kaut kādas adreses, es jau pati daudz salasījos pa visādiem vebiem visu ko un reku pati arī iebraucu tālāk problēmās. Kā arī netaisos neko maksāt, piem., tai pašā autoservissā ko it kā viņi var arī izdarīt. Vēlos risināt problēmu vispirms pati un tad ja izmisums gūs virsroku griezties kur pa maksu.

 

Varbūt es kaut ko ne tā esmu sapratusi, bet labāk pajautāt citiem, varbūt jau kāds ir ar kaut ko līdzīgu sastapies. Kā arī iztiksim bez liekām muļķībām.

 

Paldies jau iepriekš, Minka!

Edited by *Minka
Link to comment
Share on other sites

Jāslēdz klāt pie datora un jāskatās.

Pēc mašīnas win numura jāmeklē kods (principā neiespējami atrast būs)

Pagrozi izņemto radio, varbūt mistiski kaut kur cipari būs piezīmēti.

 

Tēva opelim nu jau uz mūžiem SAFE rāda, atļauto gājienu skaits izmantots un viss.

 

Biju arī rakstījis auto dīlerim, atbildēja sakot, ka to kodu un unlokot viņi var, protams, par samaksu un uzrādots (pierādot), ka auto pieder tev (ne tev, bet personai, kura jautā pēc koda)

 

Nomaini radio pret lēto radio ar usb pieejām, samet flešiņā dziesmas un klausi uz nebēdu.

Salīdzini cenas, kur būtu lētāk, unlokot vai nopirkt vecākas versijas radio.

 

Tādas ir tavas iespējas +/-.

Link to comment
Share on other sites

Netaisies neko maksāt? Par visu ir jāmaksā.

Aizbrauc uz auto servisu ar dekolte un plašu smaidu, pastāsti viņiem, kas noticis un aiziet, tev salabos, pasmaidīsi vēlreiz, pagorīsies un sliktākajā gadījumā iedosi piecīti. Done.

 

ololololo. xD

Link to comment
Share on other sites

Netaisies neko maksāt? Par visu ir jāmaksā.

 

Es minēju, ka vēlos mēģināt risināt šo uzreiz neskrienot maksāt, nauda nekrīt no gaisa, tāpēc vajag visādus variantus apskatīt.

 

Nomaini radio pret lēto radio ar usb pieejām, samet flešiņā dziesmas un klausi uz nebēdu.

Salīdzini cenas, kur būtu lētāk, unlokot vai nopirkt vecākas versijas radio.

Šis jau izklausās labāk, ja sanāks tā ka nekas cits neatliks kā vērt maciņu vaļā, jo joks ir tāds, ka radio man vajadzīgs lai klauisītos ar FM modulātoru, jo radio antenai ir kaput, līdz ar to ķer tikai pašās pilsētās knapi. Tādēļ klausos tikai caur flešu savas dziesmiņas :D

Link to comment
Share on other sites

Šis jau izklausās labāk, ja sanāks tā ka nekas cits neatliks kā vērt maciņu vaļā, jo joks ir tāds, ka radio man vajadzīgs lai klauisītos ar FM modulātoru, jo radio antenai ir kaput, līdz ar to ķer tikai pašās pilsētās knapi. Tādēļ klausos tikai caur flešu savas dziesmiņas :D

Labāk radio ar usb iespēju, ar tiem modulātoriem dažkārt var sanākt lieki izdevumi, nosvilst, nav pārāk labi signāli un aizņem piepīpētāju :D

Māsa pirms kāda laika iegādāja pa ~15ls radio ar usb, klāt bija vēl atmiņas kartes, ja negrib flešu spraust, un dažādas citas skaistas pogas. Ja cītīgi pameklēsi, varbūt pat zem 10 naudām atradīsi.

Man versija, nopērc citu auto :D, vai vnk nozodz

Pirms kaut ko teikt forumā vai komentāros padomā vai vajag, ja vajag tad dari to pareizajā sadaļā. Jeb. Duraks.

 

Pēc idejas dīlerim būtu tev kods pie jebkāda pieprasijuma jaiedod..

funny. viņiem tavu kodu nevajag, tev vajag, tu maksā. Pats nozaudēji, pats vainīgs. Kaut kā tā te Latvijā notiek.

Link to comment
Share on other sites

Būtu ļoti patikāmi, ja Tu ieliktu bildi ar to radio, kāds Tev vismaz ir, jo tā uz nahaļavu tagad teiši tavam radio uzminet kodu butu diezgan stulbs meginajums, kā arī lai varētu mēģināt ievadīt vēl to kodu, tev ir jānospiež attiecīga pogu kombinācija, kuru Tev varētu pateikt tad, bet diemžēl, kā jau teicu, nav zināms radio, nav zināms nekas, ko Tev tur jādara, tāpēc lūdzu esi tik laipna un ieliec radio modeli.

Link to comment
Share on other sites

Num izskatās šāds, tik pogas padzisušas vairāk...

 

P.S man jau gluži tagad kods vairs īsti nelīdzēs, jādomā kā atbloķēt to, ka nobloķēts pavisam. Kad braukšu rīt uz lekcijām nofočēšu kā izskatās kad ieslēdz.

 

52948f4a3eed6ooqhion1385467722.jpg

Edited by *Minka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×