Jump to content
akka

Windows 7, vai Windows 8

Izvēle.  

39 members have voted

  1. 1. Tavuprāt labāks, ērtāks?

    • WINDOWS 7
      29
    • WINDOWS 8
      10


Recommended Posts

Nopirku pc,bija jau ieenstalets windows 8. Man ir pietiekami erti,var dabut visas spelites ka telefona un ta talak. Karo4 man labak patik windows 8 neka windows 7

Ka ari "Starta" var atrast visu to nepieceshamo

Edited by Audio_Maniac
Link to comment
Share on other sites

Nopirku pc,bija jau ieenstalets windows 8. Man ir pietiekami erti,var dabut visas spelites ka telefona un ta talak. Karo4 man labak patik windows 8 neka windows 7

Ka ari "Starta" var atrast visu to nepieceshamo

 

he said everything.

tev iedot disku? xD

Link to comment
Share on other sites

man vairak win8 bet tas ka katram personigi. win8 atrāks for sure.

zin kā

yogijs > windows 7

yogijs

 

he said everything.

tev iedot disku? xD

nē, man LLU dod oriģinālo. :D

1

2

3

Link to comment
Share on other sites

w7, neesmu lietojis w8, bet zinu dažus čaļus, ka saka, oo zbis winda, bet pienāk brīdis, kad nevar uzlikt kādu progu iekš w8, tad kaut ko kauc.

protams, ja tik internetā pasēdēt w8 ftw, bet nu vismaz pagaidām w7 lietošu labu laiku.

Link to comment
Share on other sites

w7, neesmu lietojis w8, bet zinu dažus čaļus, ka saka, oo zbis winda, bet pienāk brīdis, kad nevar uzlikt kādu progu iekš w8, tad kaut ko kauc.

protams, ja tik internetā pasēdēt w8 ftw, bet nu vismaz pagaidām w7 lietošu labu laiku.

visu var, ja neesi 85

Link to comment
Share on other sites

nē, man LLU dod oriģinālo. :D

1

2

3

 

Tev arī šo piedāvā? :D

Tur visus Microsoft produktus pa brīvu var dabūt.

 

 

Reāli win8 pārāk neatšķiras no win7, tikai ar to start menu, ko tu arī vari nomainīt. Un nu arī win8 ir bijis pieejams pietiekami ilgi, ka manāmākie bugi būs izlaboti, tāpēc nekādām problēmām ar viņu nevajadzētu būt. Ja dators atļauj, tad liec virsū win8.

Link to comment
Share on other sites

Tev arī šo piedāvā? :D

Tur visus Microsoft produktus pa brīvu var dabūt.

 

 

Reāli win8 pārāk neatšķiras no win7, tikai ar to start menu, ko tu arī vari nomainīt. Un nu arī win8 ir bijis pieejams pietiekami ilgi, ka manāmākie bugi būs izlaboti, tāpēc nekādām problēmām ar viņu nevajadzētu būt. Ja dators atļauj, tad liec virsū win8.

aga es zinu, tas mani priecē. :D

 

Laikam jau pāriešu uz to 8, ja nepatiks, tad atlikšu atpakaļ .. liela muiža, vote paliks, ai varat balsot kādu laiku. ^_^

Link to comment
Share on other sites

reāli pilnīgi pie vienas vietas, ja tev gribas nedaudz neierastāku opciju izvietojumu un w8 start menu - tad go 4 it bet tā, all are fcking same... uzliec - notestē - pats redzēsi, kurš labāk iet pie sirds.. katram domas un other shit ir atšķirīgs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×