Jump to content
mindfuck

iPhone 5C

Recommended Posts

Lai arī cik man daudz līdzekļu būtu un, lai vai kā būtu pārticis nekad nepirktu tādu telefonu, uzskatu, ka visi iphone ir lieli sūdi, viņiem pašizmaksa ir 100-200Ls, sanāk ja pērc iphone rēķini, ka tas ābolīts aizmugurē Tev izmaksā pie 100-200Ls, jo tas arī sit to cenu šitiem mēsliem augšā, jo tas taču ir zīmols..lol

 

Pašam ir Samsungs S2 Pluss un esmu ļoti apmierināts ko viņš man sniedz pa 230 ls vai tāds sūda iphone kas maksās visus 500. Telefons ir komunikācijai, pārējais es uzskatu, ka ir tam domāts dators.

Link to comment
Share on other sites

Man pārstāja patikt Galaxy S3 brīdī, kad viņš man 1 netīšām no 1.5m augstuma nokrita uz bruģa un pārstāja rādīt displejs, kur orģināla labošana maksā 120 latus, tad man tiešām pārstāja viņš patikt.

 

Runājot par šitiem verķiem, tīri krāna garināšanai tas Cheap ir domāts, nekas vairāk, normāli ņemt 5S aka Yogas teiktais.

 

Priekā.

Vairākas reizes kritis no tāda augstuma uz flīzēm ,asfalta u.tml., nekā vairāk par pāris skrambām uz korpusa. Man gan nepatīk tas, ka viņam ir viegli tomēr saskrāpēt to ekrānu, no matter kāds tur HD amoleds tur viņam ir. :D

Link to comment
Share on other sites

šitas tā besī. Pohuj kurš labāks, galvenais ka saszvanīties var :D

Hz, kkā mani tas vairs neinteresē, vislaik kautkas jauns nāk...

 

Es nerunaju par zvanishanu es runaju kaa par gadzhetu..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×