Jump to content
mindfuck

iPhone 5C

Recommended Posts

loool, atkal prezentē kā jaunu ideju to kas sen jau bijis? facetime - 5 gadus veciem telefoniem ir. krasaini vacini - uz mana veca corby jau bija.

 

tas ir tapat ka vini teica, ka FM radio telefonam nevajag ja ir iTunes un pectam radio prezenteja ka jaunu ficu. prosta wtf

Link to comment
Share on other sites

5c iphone ir domāts cilvēkiem, kas nevar atļauties parastos dārgos. Tātad cilvēkiem ar zemāku sociālo un ekonomisko līmeni, kas vēlas iphone. Diezgan interesanta lieta. Savā ziņā programmas būs mazākā daudzumā nekā īstajā.

Link to comment
Share on other sites

5c iphone ir domāts cilvēkiem, kas nevar atļauties parastos dārgos. Tātad cilvēkiem ar zemāku sociālo un ekonomisko līmeni, kas vēlas iphone. Diezgan interesanta lieta. Savā ziņā programmas būs mazākā daudzumā nekā īstajā.

jā, abiem telefoniem vienāds software bet programmas būs mazāk :damn:
Link to comment
Share on other sites

Man pārstāja patikt Galaxy S3 brīdī, kad viņš man 1 netīšām no 1.5m augstuma nokrita uz bruģa un pārstāja rādīt displejs, kur orģināla labošana maksā 120 latus, tad man tiešām pārstāja viņš patikt.

 

Runājot par šitiem verķiem, tīri krāna garināšanai tas Cheap ir domāts, nekas vairāk, normāli ņemt 5S aka Yogas teiktais.

 

Priekā.

Link to comment
Share on other sites

Pats vairāk tēmēju uz 5S, jo šis variants ir reāli tas pats iPhone 5 . Bet nu, enīvej, vienmēr esmu uzskatījis un uzskatīšu ,ka Apple ir kas spēcīgāks par visiem Androīdiem. Samsungs manliekas ,ka katru dienu izlaiž jaunus modeļus , ka pat viņiem nespēj izsekot līdzi. Uz katra stūra vari redzēt Samsungus, bet tu hujzin ,kas tas pa modeli ,vai nu 51341321xvatxZZ ,vai OEreioc523, neinteresanti. Ābols vairāk piestrādā pie ērtības,jaudas,kvalitātes , tāpēc tas arī vienmēr manās acīs būs labāks :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×