Jump to content
akka

Augusta nomināciju balsošana

Recommended Posts

Identy nomināciju noteikumi!

  • Katra nominācija, Tev ir jāpamato ar argumentētu viedokli, kapēc par šo cilvēku, kādi labi darbi ir darīti šajā mēnesī. [piemērs spoilerī]
  • Administrācija outsider - tapēc, kad šājā mēnesī viņš ir daudz darījis ID labā, izveidojis daudz topikus par kārtību ID, bijis bargāks, kā citus mēnešus un manās acīs mainu rindās izcēlies visvairāk.
     

Sodu tu saņemsi wp vai suspend izteiksmē obligāti, ja -

1. kārt nebūsi ievērojis augstāk esošos noteikumus.

2. kārt nebūsi KAUT VIENU, nomināciju pamatojis ar savu viedokli.

3. kārt ja būsi atstājis tukšas vietas nominējot.

4. kārt ja būsi sevi nominējis, kādā no nominācijām.

5. kārt ja Tev nebūs vismaz 40 posti un Tu būsi ierakstījis mēneša nominācijas. (Tavs posts netiks pieņemts un tiksi apbalvots ar +1wp)

6. kārt ja Tev nav tiešām kādai nominācijai uz doto brīdi mēneša cilvēks par kuru gribētu nominēt, neraksti vispār neko, bet gan izlaid un apraksti nākamo nomināciju.

 

 

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr)

DD2 Admins - Labākais serveru admins -

JB Admins - Labākais serveru admins -

SURF Admins - Labākais serveru admins -

DR - Admins - Labākais serveru admins -

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu,

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.

 

Balsojam līdz 10.09.2013 ( ieskaitot ) - FOR REAL!!!!!

 

Labākajiem šāda te ( NOTM_IDENTY_AKKUCIIITS_SHAIZE_EDITION.png ) balviņa.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - PWA, jo izveidoja MTA serveri, kā arī saveda kārtībā cs sereverus.

Moderātors - bazilisks, ļoti labi ievieš kārtību forumā, aktīvs.

Banteam- Galva, operatīvi izskata sūdzības un nekas nepareizs, laikam, nav bijis.

JB admins - Students, labi adminē, zin noteikumus, nepiesienas par sīkumiem, aktīvs.

SURF admins - Spriditis, serverī atrodas ļoti ilgu laiku, katru dienu.

Lietotājs - Jorens, aktīvs gan serveros, gan forumā, raksta sūdzības pietiekoši.

Aktīvais - Jorens, jo ļoti bieži nākas spēlēt kopā gan surfā, gan jb un arī forumā pavada nopietnu laiku.

oldschool - aimo, bieži redzēts surfā un izskatās, ka forumā vislaik ir iekšā.

SPAMERIS - biezpienc jeb biezais piens, jo vienmēr ir bijis aktīvs forumā un iesaistījies foruma spēlēs.

Girl next door - Mazaa., jo vislaik gandrīz redzama forumā un parādas arī serveros

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators - akka, daudz laba dara id, ''loti aktīvs, mēģina uzturēt kārtību.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators - vova gan aktīvs gan labi veic savu darbu.

JB Admins - Labākais serveru admins - Rebeka, bano pārkāpējus permā, un nepārkāpj likumus, varbūt tik dažreiz.

DR - Admins - Labākais serveru admins - Vita, aktīva, labi māk apieties ar acc, nevāra sūdu, ilgu laiku jau adminē, tāpēc ir pelnījusi arī kaut ko.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors - šhaizē, vienmēr ir patikuši viņa darbi.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika - Melnais Kaķis, kļuvis ļoti aktīvs forumā, par serveriem nezinu.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool - Pamanīju ka Valts ir aktīvs oldschool, un domāju ka viņš varētu būt tas kuram varētu uzticēties.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve - Puseite,aktīva, gudra, krč, bez komentāriem ;d

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - PWA. atvēra jaunu serveri jeb MTA. labs darbs.

Moderators - bazil. Pilda savu darbu kā pienākas. liek WP labo linkus un tā tālāk.

JB Admins - Labākais serveru admins - Lai iet students. Jo serverī redzu gandrīz katru reizi kad ieeju. Gan jau tāpēc ka dabūja acc. cerams tava aktivitāte nepazudīs.

Lietotājs- Nu laikam F0cus. Forumā diezgan aktīvs nu vismaz shout boxā.

GFX - Valts. Ir atkal sācis PS darbus taisīt un vienīgais kurs manu prāt šo mēnesi ir kaut ko labu uzmeikojis.

Aktīvais - Overtime ( FD_DOG) bija kādas 10 sūdzības kuras viņš bija uzrakstījis. manu prāt cilvēks dara labu darbu priekš ID.

SPAMERIS - Un atkal Overtime jeb FD_DOG kā jau teicu bija ļoti daudz sūdzību/pārkāpēju topiku no viņa. GJ

Girl next door - Ja tiešam šo mēnesi neviena nav bijusi ļoti aktīva utt. Nu lai iet Mazā. redzama shout boxā un kopsummā labs cilvēks.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - 1PWA , uztur praktiski visus serverus ļoti labā stāvoklī , kā arī atvērā pavisam jaunu serveri, tas būtu MTA.

Moderators - Vovans , Ļoti aktīvs, pilda savus pienākumus visai ļoti labi.

Banteam - Galva , šim BT loceklim ir ļoti atbildīgs darbs, esmu saskatījis, ka ir ļoti labi iejuties šajā amatā, un pilda savus pienākumus cik vien spēj. Respektēju viņu.

Serveru administrātors - Rebeka , šis ir cilvēks, kuram nepatīk joki , visai stingrs , aktīvs gan arī nopietns. Savus pienākumus pilda izcili.

JB Admins - TnT , bieži redzams serverī , stingrs pret pārkāpējiem , noteikumus ļoti labi pārzin , cerams viņa aktivāte serverī nepazudīs.

Lietotājs - biezais piens , ļoti bieži redzams Foruma komūnā.

Palīgs - Rebeka , ja kāda man problēma ir radusies, nekad man neatsaka šī persona.

Oldschool - psai , šī ir tā persona, kura ir ļoti aktīva, gan arī skatoties uz šīs personas titulu.

SPAMERIS - Jorens , kā kur kāds jauns raksts, tā šī persona ir jau ieslīdējusi, un uzrakstījusi kādu komentāru, bet arī skatoties uz to, ka ļoti aktīvs ir visādās foruma spēlēs.

Girl next door - Kichinja , es uzskatu, ka šī būs tā daiļā dzimuma pārstāve, kura ir pierādijusi sevī pēdējo nedēļu laikā ļoti aktīvu, un gudru.

Edited by Students_
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Akka Mēģina aktīvi atrastis gan forumā gan serveros, cilvēks ļoti nopietni pieiet cs tā itkā vinam seit butu otra dzīve.

Moderators - Baziliks šo cilvēku es gribētu uzslavēt visās nominācijās, nelamājas nelien dirsā administrācijai, bet ja jau ir salīdis tad to īpaši neizrāda.

Banteam - Galva izskata visas sudzibas, izskatās noteikumus vispār lielāko ties nezina, bt par centību atdošu savu nomināciju tev.

Serveru administrātors - Piebriedis rupjš spēlētājs serverī visus suta dirst un tēlo baigo ērgli. No vienas puses man tas patīk jo cilvēku respektē, bet vēl labāk butu ja tevi kāds nodirš neliec ban perma vienkārši nogago jo pats ari nēsi nekāds labais.

SURF Admins - Labākais serveru admins - asdasdasd Cilvēks nesen kluva par admin. Ar sms acc rādija labu piemēru citiem un prot labi komunicēt ar servera lietotājim.

Edited by Spriditis*
Link to comment
Share on other sites

tie skaidrojumi katrai nominācijai ir tik lame. :lol:

 

aiziešu mājās uzrakstīšu, nehaido vova.

 

administrācija - hmm, es nezinu. šoreiz gribās iedot rietumblokam, lai arī viņš ir reti pieejams, jo darbs no dirsas līdz debesīm, lai arī uzvedība pieklibo reizēm, bet viņš darbojas gar grafiskajām lietām, kko dara identy labā. ko tādu, ko parasti lietotāji varbūt nepamana, bet viņš dara. šoreiz nominācija viņam.

mods - ir tikai viens, kurš manās acīs ir iekritis ar patīkamu aktivitāti, adekvātiem wp un vispār ļoti labu darbu kā moderatoram. tas ir vovčiks, zinās kurā gadījumā likt wp, kad nohaidot postu. tādus modus vajadzētu vairāk. malacis, turpini iesākto un veiksmi darbā. :>

bt - lai arī viņš ir gana jauns šajā darbā, iekritis ir manās acīs ar savu ātro darbu, precizitāti un spēju izvērtēt kutelīgas situācijas tā, ka man parādās smaids sejā, ka mums ir tādi spējīgi cilvēki. laikam jau lasot ir saprotams, ka iet runa par Galvu. malacis, gl in future.

 

 

 

Kā tu domā kāpēc? Jo viņi nemaz nesaprot kas vispār ir nominācija. Dēļ šiem jēlajiem un trulajiem skaidrojumiem, man gribās to NOTM nahrinizēt, rupji sakot. /rb/

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators. akka Jo redzu tikai viņu.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators. baziliks Vissbiežāk manītākais Moderators.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. Galva Bieži redzams izskatot sūdzības/reportēto.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr) Rebeka Visulaiku redzu ka DR sēž. Un ir ļoti aktīvs un izpalīdzīgs. Prieks par viņu.

DD2 Admins - Labākais serveru admins - n./a.

JB Admins - Labākais serveru admins - Students_ Manītākais JB admins. Pilda pienākumus labi un ar viņu laikam ka promblēmas nav.

SURF Admins - Labākais serveru admins - asdasdasd Tiko dabūjis amatu un ir ļoti atbildīgs un galva uz pleciem ir un prot atbildēt par savu rīcību un ar statusu arī prot apieties.

DR - Admins - Labākais serveru admins - Rebeka Bieži onlinā.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu, LVPadauza. Bieži izpalīdz un ir labs draugs.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis akka / Rebeka / LVPadauza. Visi trīs man ir palīdzējuši un noteikti ka es vel varētu nopsaukt bet pašlaik pietiks tiak iar šiem.!

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem. Valts Vienkārši neredzu ka būtu klaut ko darījis.!

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. n./a.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. n./a.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. Valts Aktīvākais čatā un Oldschool arī normals.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris. Jorens Vienkārš sliņķis.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. Mazaa. Aktīvākā mei4a forumā un jautra, laipna, izpalīdzīga, vismaz ar manīm normāli runajas. Prieks par šādu meiteni forumā.!

Link to comment
Share on other sites

Banteam - Galva! protams viņam tas grūtais darbs izskatīt manas sūdzības, bet kas gan cits viņam atliek :D

JB Admins - Students! Interesanti spēlēt ar viņu jb un soda arī pārkāpējus!

DR- Oldschool! Nav ko piebilst dr viņus satieku un nekad nav garlaicīgi!

Link to comment
Share on other sites

ADMIN

  • Skatoties pēc darba es nespēšu noteikt kurš tieši ir tas zelta admins, jo nevienmēr var redzēt ko kurš administrators ir izdarijis IDenty labā. Tikai un vienīgi tādēļ kad akka non-stopā sēž pie pc un palīdz daudziem, vai kautko pielabo un ta tālāk, atdošu šā mēneša nomināciju viņam.

MOD

  • Kautkā visi pazuduši, hujzin kas notiek, bet pēdejo mēnesi baigi sajutu vovana aktivitāti. Paspējis nomainīt linku visiem video pirms esmu atvēris topiku, soda parkāpējus un uztur forumu kārtīgu.

Banteam

  • Parcik pats vairs nēesmu ban team statusa turētājs un kontru tā paretam uzšauju, nav sagidijies atvērt un iečekot to sūdzību sadaļu. Bet skatoties pēc aktivitātes redzu tik Galva vislaik kautko plosās, vispār ir vēl kāds ban team loceklis?

Serveru administrātors

  • klaavs vienmēr ir un būs viens no tiem ūber amazing serveru administratoriem kas spēs savest visu kārtībā, bet pie ši amata ir ticis jauns cilvēks, kurš arī nemaz tik sūdīgs nav. Kautkā klāavs pēdējā laikā nav manīts, nezinu, kautkā piebriedis šomēnes vairāk acī iekritis. Saņēmis statusu un godam dara savu ''darbu'', gj.

DD2

  • Nespēlēju, neinteresē, man noņēma acc, pašol nafig.

JB

  • Nespēlēju, interesē, kompjūters neļauj spēlēt, nemācēšu teikt.

SURF

  • Nespēlēju, neinteresē, pilnīgs mēsls, pilns ar pokemoniem, atdodu balsi pokemonam.

DR

  • Nespēlēju, interesē, mapes mūžibu lādējās, lago, ne lol nau verc.

Lietotājs

  • f0cus tak ir pilnīgs monstrs, nesaprotu šito sīko atkarīgo, riepu tik pie pc dzenā. shaize-membersince-5may2011, f0cus-membersince-21january2013. Time online, shaize-53d10h..., f0cus-59d16h. Man šķita es pie kompja sēžu, bet srsly wtf?

Palīgs

  • Esmu pārāk kruc lai kādam prasītu palīdzību. Pēdējā laikā nēesmu nevienam neko prasijis palīdzēt, man tik te piepišās kautko pa photoshop vislaik.

Sliņķis

  • Godīgi sakot nevienu neuzskatu par sliņķi. Kāds vispār sakars šai nominācijai? Šis ir gaming portāls, kurā cilvēki sēž, kad nav ko darīt un kad ir kāds brīvais laiks, šis nav fucking darbs.

GFX

  • Pēdējā laikā gfx sadaļā tāds klusuma brīdis iestājies. psai kautkur apkurijies, snuffeklis hz, čillo, vienīgi valts vēl kautko mazliet ņemās. Tad lai arī viņam tā nominācija tiek.

Aktīvais

  • Bender'a online time man šķiet neviens nespēs pārsist. Lietotājs kurš visvairāk laika pavadijis forumā, un vēlaizprojām čalīts sēž katru dienu, droto.

Oldschool

  • Te jau daudziem sāk izdalīt šo statusu, sākās mindfucks, nezin īsti kā un kas šo nomināciju nopelnijis. Parcik Melns Kaķis ir oldschooleris jau no seniem laikiem un bieži iegriežās forumā ar mani pačatot pa filmām, atdošu savu balsi viņam.

SPAMERIS

  • Kautkāds jauniņais elosian čalīts pēkšņi izpeldēja no jūras dirsas un uzspīdēja kā karsta, kaitinoša saule, karstā vasaras laikā, iekš identy. Viņš īsā laikā tik daudz postus sakrāja, ka aprāc.

Girl next door

  • Daudz meiču kuras IDenty kuiļus mēģina noskatīt. Pagājušo mēnesi Mazā kautkā iekritusi acīs, lose vislaik sēž pie pc un riepu dzen. Aktīva caca

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×