Jump to content
Filjka

Now You See Me

Recommended Posts

now-you-see-me-2-640x996.jpg

 

 

Nosaukums -Now You See Me.

Slogans - Jo tuvāk tu esi , jo mazāk redzi.

Gads - 2013 gads.

Zanrs - Trilleris , krimināls :D

Izlaida - Francia , ASV , Summit Entertainment, K/O Paper Products, SOIXAN7E QUIN5E

Rezisors - Lui Letere

Lomas -Джесси Айзенберг, Дэйв Франко, Морган Фримен, Марк Руффало, Айла Фишер, Мелани Лоран, Вуди Харрельсон, Майкл Кейн, Майкл Келли, Коммон,Дэвид Уоршофски, Джессика Линдси, Каитриона Бэлфи

 

Apraskts - Labako iluzionistu komanda sak laupīt cilvēkus savu priekšnesumu laikā un sāk spēlēt "ķerenes" ar FBI agentu.

Treileris

http://youtu.be/4OtM9j2lcUA

Mans Komantārs.

No sakuma pēc nosaukuma un apraskta nodomāju ka filma laža kautkāda un lēta filma , bet tik un tā nolēmu noka4āt , pašā sākumā mani iepatikās sižets , filmas vidū es domāju kas ir tas "organizātors" , bet filmas beigās ķļūdijos ;/

Filma reāli nofilmēta ļoti labi un interesanti.Skaisti triki un specifekti , sižets arī nedod atslābst.

Patīk tādas filmas un domāju Jums iepatiksies.

Fimu var skatities gan ar draugu/draudzeni , gan drauu un gimenes lokā.

Es lieku 9/10

Jā kautkas pietrūkst līdz 10 , bet šī ir viena no labakām filmām ko es noskatijos par iluzionistiem.

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Kinoteātrī noskatījos tiklīdz kā bija iespēja, jo filmu gaidīju jau no marta beigām/aprīļa sākuma.

Mazliet biju šokēts par to, kurš to visu organizēja, bet filmas sākumā jau teicu, ka ar viņu kaut kas nav labi, neteikšu kas, jo pēc tā viegli varētu nospoilot, un tas nebūtu interesanti.

 

Filmai dodu 10/10, jo šāda veida filmas ļoti patīk, līdzīga filma ir The Prestige.

Link to comment
Share on other sites

Kinoteātrī noskatījos tiklīdz kā bija iespēja, jo filmu gaidīju jau no marta beigām/aprīļa sākuma.

Mazliet biju šokēts par to, kurš to visu organizēja, bet filmas sākumā jau teicu, ka ar viņu kaut kas nav labi, neteikšu kas, jo pēc tā viegli varētu nospoilot, un tas nebūtu interesanti.

 

Filmai dodu 10/10, jo šāda veida filmas ļoti patīk, līdzīga filma ir The Prestige.

 

šis visvairāk uzrunāja, šodien obligāti noskatīšos, jau ir uz pc. :>

Link to comment
Share on other sites

Filma tik tiešām kolosāla. Vienmēr ir patikušas filmas kur ir jāpalauž smadzenes lai varētu saprast kas ir kas īstenība. Ilgi centos izdomāt kurš ir tas īstais 5 un nedaudz pat nošokējos, kautvai arī bija neliela aizdoma uz tieši to cilvēku.

Iesku citiem arī noskatīties, fantastiska filma. :>

Link to comment
Share on other sites

beigas aprautas. filmai labs potencials bet to sabojaja tizlas beigas.

pilnīgi piekrītu, viss likās forši, beigas nepatika

vēl viena tāda laba filma, kura bija forša un beigas arī tizlas - law abiding citizen

Edited by biezais piens
Link to comment
Share on other sites

pilnīgi piekrītu, viss likās forši, beigas nepatika

vēl viena tāda laba filma, kura bija forša un beigas arī tizlas - law abiding citizen

law abiding citizen gan nebija aprautas beigas, tur viss notika pēc plāna .. un tā bija viņa izvēle .. viņš centās visus iznīcināt, bet rezultātā viņu apspēlēja meistarībā. Es jau cerēju, ka šī būs viena no filmām kur "uzvaru" gūs sliktais. :( Bet pati filma uz 10 ballēm. :)

Link to comment
Share on other sites

Vēl izstāsti kādā krāsa tai džindžervecenei stringi beigās, tad vispār nebūs jēgas skatīties filmu.

tas ir par "law abiding citizen." un viņu visi redzējuši. :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×