Jump to content
FooT

Miley Cyrus VMA costume tutorial

Recommended Posts

un tas viss tikai tāpēc, ka cilvēki ir pieraduši pie mainstream un nespēj akceptēt citu cilvēku dzīvesveidu un ģērbšanās stilu. tas norāda tikai uz to, ka cilvēks ir aprobežots un nespēj domāt vairāk kā vidusmēra šimpanze.

Link to comment
Share on other sites

un tas viss tikai tāpēc, ka cilvēki ir pieraduši pie mainstream un nespēj akceptēt citu cilvēku dzīvesveidu un ģērbšanās stilu. tas norāda tikai uz to, ka cilvēks ir aprobežots un nespēj domāt vairāk kā vidusmēra šimpanze.

lol uziet uz skatuves adas krasas apaksvela gan ir talants un parākā ģenialitāte
Link to comment
Share on other sites

un tas viss tikai tāpēc, ka cilvēki ir pieraduši pie mainstream un nespēj akceptēt citu cilvēku dzīvesveidu un ģērbšanās stilu. tas norāda tikai uz to, ka cilvēks ir aprobežots un nespēj domāt vairāk kā vidusmēra šimpanze.

 

:DDDDDDDDDDDD

 

Labāk mainstream nekā thefuckthatis kas viņai mugurā.

Tas, kad es nevis nespēju, bet negribu akceptēt citu cilvēku ģērbšanās stilu nenozīmē, kad esmu stulbāks kā vidusmēra šimpanze.

Nēesmu nekādā veidā aprobežots un uzskatu sevi par diezgan daudzpusēju, kreatīvu personu, kā arī esmu spējīgs skatīties uz citām lietām no vairākām pusēm, miley cyrus jaunais izskats ir viena no tām lietām kas sūkā dirsu no visām pusēm, un izskatās pretīgi.

 

1233450_411399945628099_211657340_n.jpg

Edited by shaize.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×