Jump to content
goodfather

Es tik tā.

Recommended Posts

Sveiki.

Šodien dabuju banu par rr, nu ok vis ir kā vajg, bet nu galvenais, kad pats Administrators proti akka

balstoties uz šo sūdzību http://identy.lv/forum/index.php?/topic/12424-goodfathers/ man ir uzlicis banu, par ko tieši ir šis topiks? Par to, kad akka nemaz nav noskatijies demku, un ja nu piemēram man nebutu bijis rr? Vnk nokačā t odemku un pasties kas tad tur 5min liaks tev aizņems, vnk rakstu sūdzību ne sūdzību, kad Administratoriem tak būtu mums jārāda piemērs, jo reali šādās situācijas var samelot un dabut arī nepelnītu banu, ja viss iet pēc noteikumiem tad arī daram visu pēc noteikumiem.

Un pievēršam uzmanību, kad tika uzlikts bans un cik tagad ir laiks jo nav neviena lejuplādēta reize šim dēmo.

rbfi28ail89s306u0twm.jpg

Link to comment
Share on other sites

un ko tu sobrid centies panakt?

 

Neko, vnk aiz garlaicības uzcepu topiku :D

 

 

pareizi darija.

 

Un ja tajā demkā piemēram būtu arī kāds cits pārkāpejs proti ar palīgprogrammām? Ko tad? :D

Edited by goodfather
Link to comment
Share on other sites

Jūs esat idioti vai kā?

Cilvēks tikai mēģina ieskaidrot to, ka neviens reāli nav skatījies to demo, kur viņam ir taisnība. Kāpēc Jūs viņam diršat par to, ka viņš tikai mēģina noskaidrot un pierādīt taisnību? AUNI.

 

Un akka, ja Tev ir tik ļoti liels slinkums kaut ko skatīties, tad lūdzu atstāj to darbu BanTeam'am... Un savas personīgās nepatikas paturi pie sevis, tas attiecas arī uz Jums visiem pārejiem, kuriem vienmēr atrodas kāds uz kā uzēsties un kaut ko uzdirst.

Link to comment
Share on other sites

kurā vietā man peronīgas nepatikas? Es esmu bijis serverī un man pietiek ar to ko es redzēju, tapēc nevajag mums pārmest par nepatikām pret goodfather.

 

ka tik kādu aizstāvēt ..

 

 

 

edit: uzvarēšu, jau esmu uzvarējis ..

Edited by akka
Nesāc mēsls, es tāpat uzvarēšu divkaujā. Tu cilvēkus - mani - par debīliem uzskati? Jūs visi Te esat vienādi, ka tik atrast kādu kam kaut ko uzdirst...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×