Jump to content
TheZIXIS

Drift Club

Vēlams balsot civilizēti!  

51 members have voted

  1. 1. Vai atbalsti ideju par " LFS Drifting " ieviešanu?

    • Jā - (un pats vēlētos piedalīties)
    • Jā - (bet pats nepiedalīšos)
    • Nē - (Stulba ideja)
    • Man ir vienalga!


Recommended Posts

Drift metrs saķinīts :3

Ir kādi ieteikumi, katram kādās dienās and laikos būtu vēlme braukt konkursā? :D

Par treniņbraucieniem - well serveris visu laiku online nav - bet nu, ja mani kkur redzat tad uzbļaujat :D aiziesim izmetīsim pāris apļus :3

Link to comment
Share on other sites

galīgs mēsls ,settingus visu norm sataisi lai pašam vieglāk braukt tāpat ,kā nezin ko mētā. ieej pavarotā un tevi jau uz 360 sagriež.

 

ne tikai braukšanas settingus ir jāmaina, riepas, paaugstinājumu, tiltus, u.c. fīčas. ;)

Link to comment
Share on other sites

tas, ka tu braukt nemāki - nenozīmē ka srazu mēsls

visi šie te simulātori ir mēsls. nemāku braukt? kuru nu gan mācīsi tagad? aizei norm nfs kkādu uzrauj un sajutīsi atšķīrību . Tev jau vienalga ,ka tik braukt a ka viss ir galīgi tizls apkārt tā pati grafika ,Tev laikam ir po jā?

p.s Tu raksta ar lielo T. ;)

Edited by Chiekurs
Link to comment
Share on other sites

visi šie te simulātori ir mēsls. nemāku braukt? kuru nu gan mācīsi tagad? aizei norm nfs kkādu uzrauj un sajutīsi atšķīrību . Tev jau vienalga ,ka tik braukt a ka viss ir galīgi tizls apkārt tā pati grafika ,Tev laikam ir po jā?

p.s Tu raksta ar lielo T. ;)

nfs pat nav racing game - tā ir tīrākā arcade. kurā racing game var izgriezt līkumu uz 200km/h neatlaižot gāzi?
Link to comment
Share on other sites

Da vari man nebāst acīs NFS - esmu spēlējis 90% no visiem NFS.. Viņu pat nevar salīdzināt ar LFS

Vienīgais kas viņiem ir kopīgs ir 2 vienādi burti saīsinājumā.. NFS perfekti pat ar izlauztām rokām easy iziet.. Tādēļ nebrūķē pirkstiņus..

 

 

zixis mani izbanoja :yao:

Nemīz tikai uz 1 dienu :D tpt man pec 10min bija jau jāpazud no pc :(

Link to comment
Share on other sites

Par treniņbraucieniem - well serveris visu laiku online nav - bet nu, ja mani kkur redzat tad uzbļaujat :D aiziesim izmetīsim pāris apļus :3

 

kāds servers ? :D ā atradu,slēdz iekšā :<

Edited by Olds
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×