Jump to content
akka

IDENTY 4 Gadi

Recommended Posts

Esmu ar ID kopš apvienošanos ar retry.Sākumā domāju nu na*uj vajadzēja apvienoties, bet laikam paejot,sapratu, ka šeit nav nemaz tik traki.Tagat tā retāk iegriežos @ ID, bet prieks, ka ID ir tik stabils un vēl turās.

 

Sveicu.

Link to comment
Share on other sites

WOW, man noņēma suspendu tieši tajā dienā,kad identy 4 gadiņi paliek. sveicieni visiem administrācijas LOCEKĻIEM!

 

 

 

 

 

 

 

 

edit: man bija suspends + wp . Tagad ne suspa, ne wp. :yao:

 

 

 

Vispār, tev nebija wp, tev bija tikai suspends uz 5 dienām un tā ir sagadīšanās, kad suspenda termiņš tieši beidzās IDENTY 4 gadu jubilejas dienā. /babbuc/

Link to comment
Share on other sites

Novēlu visu to labāko, lai tiki panākumi un nav kritumu, varbūt pie reizes varētu uzrakstīt tādu kā ieteikumu par basebuild serveri, tāds ir tikai viens Latvijā, kurā ir ~15 cilvēki pa dienu un bez adminiem, es varu galvot, ka viņu piepildītu id un citi.. Man pirms gadiem 3 vai 4 nepatika neviens mods izņemot bb, tagad atkal nepatika un pēc tam iegāju un iepatikās, tur ir reāli smieklīgi un jautri, varu galvot, ka tie, kuri domā, ka sūds viņiem ar laiku iepatiktos, jo viņa aizrauj, uztaisīt pašam interesantas bāzes, lai neviens netiek.

 

Pacelsim glāzes :thumbs_up:

 

Paldies Yogam, paldies visiem administratoriem, jo bez jums šeit nebūtu tā it sevišķi Akka, lai arī ID pēdējā likā tā mazāk uzturos, bet ceru, ka ID pastāvēs vēl ļoti ilgi!

Edited by mangarsocepumi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×