Jump to content
kefirs2

Harlem Shake Ventspili :D

Recommended Posts

Es dievinu tos harlem shake video - tik cepīgi uz smieklīgi. Kas labāks par kaut kādu gangnam style. Like! :happy:

 

Vot šitas jau ir kaut kas - Harlem šeik Latvijas televīzijā - Kā jums tas?! Prieks, ka arī tur, nesaktoties uz savu darba vietu, spēj mazliet izklaidēt cilvēkus!

 

http://youtu.be/_YYCCyewU5o

Edited by *Minka
Link to comment
Share on other sites

Harlem shake FTW!

Nu deju būtība ir tāda, sākumā dažas sekundes dejo viens cilvēks (parasti ar ķīveri), kamēr citi cilvēki dara savu ikdienas darbu or smth. Pēc tām uzvalkos vai gandrīz kaili dejo.:D Tas ir gandrīz kā gangnam style, tikai kaut kas krutāks.:D Video parasti ilgst 30sekundes, jo tiek uzskatīts, ka tas padara video interesantu.:)

Link to comment
Share on other sites

Nu deju būtība ir tāda, sākumā dažas sekundes dejo viens cilvēks (parasti ar ķīveri), kamēr citi cilvēki dara savu ikdienas darbu or smth. Pēc tām uzvalkos vai gandrīz kaili dejo. :D Tas ir gandrīz kā gangnam style, tikai kaut kas krutāks. :D Video parasti ilgst 30sekundes, jo tiek uzskatīts, ka tas padara video interesantu. :)

konča xD FTW = for the win.... nevis WA TA FACK xD

Link to comment
Share on other sites

Nu deju būtība ir tāda, sākumā dažas sekundes dejo viens cilvēks (parasti ar ķīveri), kamēr citi cilvēki dara savu ikdienas darbu or smth. Pēc tām uzvalkos vai gandrīz kaili dejo. :D Tas ir gandrīz kā gangnam style, tikai kaut kas krutāks. :D Video parasti ilgst 30sekundes, jo tiek uzskatīts, ka tas padara video interesantu. :)

random facts ftw
Link to comment
Share on other sites

konča xD FTW = for the win.... nevis WA TA FACK xD

Man ph. :D

Es vienkārši uzrakstīju, lai visi saprot kas tas ir. :)

 

edit: bender, uzrakstīju to ko zinu pati. Un pasaki, ka man nav taisnība?

Edited by Koncinjaa.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×