Jump to content
Dorucis

iPhone 4 izslēgšanās pašam no sevis

Recommended Posts

Labvakar. Rakstu jūms, jo pats personīgi nezinu ko lai iesāk ar savu problēmu. Lieta tāda, ka lietojot savu iphone 4 iktdienā viņš pēkšņi kad grib izslēdzās, un ieslēdzot telefonu atpakaļ nav jāvada parole, vienvārdsakot, nenotiek tāpat kā izslēgšanu/ieslēgšanu veiktu manuāli, kad prasa pinkodu. Dažkārt, kad telefons izslēdzās, atpakaļ ieslēgt vairs nevar, jāliek klāt pie lādētāja,un tad tikai ieslēdzas, un pie tam ne vienmēr ar pirmo reizi.(slēdzoties iekšā mēdz atkal izslēgties). Visbiežāk šāda problēma gadās, kad kautko spēlē,sērfo internetā, vienvārdsakot, telefonā kautko darot kādu laiciņu. Nav ne mazākās nojausmas, kas varētu būt par vainu, tāpēc vēršos pie jūms. Lūdzu iesakat, kas varētu būt par problēmu, vai ko es varētu izdarīt lietas labā?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

IPhons nav dzīvs, tapēc jāsaka ''tas''.

Var pamēģināt pielikt pie pc un caur ITunes uzmest restore, tiesa gan, ka viss būs izdzēsts, bet var palīdzēt. Ja nelīdz tad pie meistara vest.

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, būs jāpameiģina restore, jo pats personīgi šim iphone pēc iegādes nēesmu taisījis. Bet ja arī tas nepalīdz, tad ir varbūt kādas idejas, kas varētu būt pie vainas?

Link to comment
Share on other sites

baterija ātri beidzas ?

 

Nēē. Izslēgties var pat pie 100% baterijas. Nesaprotu tik tiešām kas varētu būt pie vainas!

 

Uztaisīju update uz jaunāko versiju, bet tikuntā nekas nav mainījies, slēdzas āra, kad iegribas. :(

Link to comment
Share on other sites

hmm, interesanti. Ir pašam gadījies tā ar iphone, bet ļoti reti. Cik esmu secinājis, tad tas varētu būt no pārslodzes. Parasti, kad man tas notiek, esmu ļoti ilgi viņu izmantojis ar diezgan prasīgām aplikācijām. Bet ja viņš pats no sevis vienkārši slēdzas ārā, tad nezinu kas varētu būt par problēmu. Pamēģini downgrade uz 5.0.1?
Link to comment
Share on other sites

Iphone mēsls, tādēļ tā notiek :D

Just kidding...

Nezināšu gan risinājumu, bet varu padalīties ar to, ka daudziem paziņām, kuriem ir Iphone bijusi šāda problēma.

Diezgan izplatīta parādība

Link to comment
Share on other sites

Updeitoji uz iOS 6 , bet tikuntā slēdzas ārā? Jo vienkārši , zinu , ka iekš iOS 5 bija dažiem tādas nelaimes , ka telefons pats izslēdzas , bet uz iOS 6 vajadzētu visam strādāt , kā vajag, bet nu ja nestrādā , tad izskatās ,ka tev ir baterijas vaina. Esi kkā sabojājis , nometis , vai vnk pārkarsējis. Pamēģini atksrūvēt vaļā un pārbaudi vai pie baterija ir kārtīgi piestiprināta un pievienota visur , kur vajag , vai arī sāc jau apdomāt jaunu baterijas iegādi.

Link to comment
Share on other sites

Update uz IOS 6.1

 

Ir update`s uz 6.1.

 

Saprotiet, tā izslēgšanās notiek tikai tad, ja es kautko daru kādu laiku. Nu piem. sērfoju internetā, vai kādas 5-10min paspēlēju kādu spēli. Ikdienā (zvanot,sms) tā nenotiek.

Link to comment
Share on other sites

Ir update`s uz 6.1.

 

Saprotiet, tā izslēgšanās notiek tikai tad, ja es kautko daru kādu laiku. Nu piem. sērfoju internetā, vai kādas 5-10min paspēlēju kādu spēli. Ikdienā (zvanot,sms) tā nenotiek.

Ja tev vēl nav beigusies garantija tad nes un ņem jaunu, ja RESTORE nepalīdz.
Link to comment
Share on other sites

Ir update`s uz 6.1.

 

Saprotiet, tā izslēgšanās notiek tikai tad, ja es kautko daru kādu laiku. Nu piem. sērfoju internetā, vai kādas 5-10min paspēlēju kādu spēli. Ikdienā (zvanot,sms) tā nenotiek.

 

Es tev tikko divus postus augstāk uzrakstīju ,ka tā ir baterijas vaina.

Link to comment
Share on other sites

Ar ābola ražojumiem vispār ir interesanti. Viņi īsti nemēdz gļučīt un ja arī mēdz, tad pie vainas ir dzelži, 95% gadijuma. Vienīgais risinājums tādos gadījumos ir specializētie oficiālie servisi. Nesen saskāros ar šādu lietu, kad vienlaicīgi sāka gļučīt trīs aifoni un viens imaks - dabūju griezties uz servisu, jo nekas cits šādos jautājumos nevar palīdzēt, jo vaina ir dzelžos nevis sistēmā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×