Jump to content
MADYOGA

Jaunumi 05.02.2013

Recommended Posts

Labdien Identy lietotāji.

Beidzot ir pienācis laiks nelielam jaunumu apkopojumam.

 

Sākšu ar svarīgāko ziņu - Mums ir atvēries jauns serveris ar CATCH modu!!! (catch.identy.lv)

Jautāsiet, kas tas tāds ir?

Princips ir ļoti vienkāršs... Cilvēki kā vienmēr tiek sadalīti divās komandās CT vs TS, katra raunda sākumā Vieni kļūst par Ķērājiem otri Bēgļiem, mucējiem, skrējējiem, sauc tos kā gribi. Spēles uzdevums ir ļoti vienkāršs - noķert bēgļus, bet ne viss ir tik vienkārši... Servera mods spēlētājiem iedod tādas opcijas kā ātrumu, zemāku gravity, kā arī iespēju atsperties no sienas. (Ja pareizi iemācās, tad šī atsperšanās no sienas var palīdzēt tikt tādās mapes vietās, kur parasts mirstīgais netiks, Bet tas, protams, piedod tikai asumiņu). Serverim ir citādākas mapes, kas paredzētas tieši catch serveriem. Šajās mapēs ir ļoti daudz dažādas vietas, kur var uzlēkt un paslēpties. Katrā ziņā iesaku pamēģināt šo servera modu, jo tas ir arī interesants galīgam iesācējam, piemēram, es galīgi nemāku tur lēkāt, bet man arī tāpat ir ļoti interesanti mukt no visiem un vēl lielāks prieks, ja raunds beidzās un Tevi neviens nav noķēris...

 

Otra svarīgākā lieta ir tāda, ka visi esošie serveru administrātori tiek apvienoti vienā grūpā - Serveru Administrātors - diemžēl, pieņemot šo lēmumu, man arī nācās no pāris cilvēkiem atbrīvoties un vietā pieņemt jaunu palīgu.

Prasīsiet kāpēc tāda grupa, kāpēc nevarēja atstāt esošās? Jo šobrīd ir izdomāti jauni noteikumi un darbi serveru administrātoriem, pie kuriem būs stingri jāpieturās. (Tie būs katram atsevišķi uzrakstīti, lietotājiem nekas nav jāzin..)

 

Turpinām ar to, ka ir paretinātas visu adminu rindas, izdzēsti visādi veci sms admini un arī daži oficiālie admini. Piemēram, BAZILS. :p

 

Kļūdas dēļ ir resetoti DR un DD2 stati, kas varbūt piesitīs tieši asumiņu, piemēram, DD2 spēlētājiem, kas tagad no sākta gala var cīnīties par labāko vietu statos.

 

Vēl mums ir divi jauni BanTeam locekļi fantoms (JB,SURF,DR) un ro^ jeb Ledinjss (DD2) - veiksmi abiem darbos... :)

 

Vēlējos arī pieminēt to, ka ir sataisīts JailBreak serveris, vairs nerāda Brīvas dienas, kā arī neslayo un nepārmet pēc cik tur tiem nospēlētajiem raundiem... Kā teikt serveris atgriezies savā vecājā un īstajā veidolā. Tāpēc ejam spēlēt un izklaidējamies.

 

Drīzumā tiks pārtaisīts arī DeathRun serveris, lai būtu viss vienkāršāk un ar pēc iespējas mazāk bugiem.

 

Identijam ir izveidots savs ask.fm kanāls priekš jautājumiem, uz kuriem forumā rast atbildi nevar... Uzdodam jautājumus par un ap identy dzīvi... adrese - http://ask.fm/IDENTY

Tāpat arī ir uztaisīts plug.dj kanāls priekš mūzikas mīļotājiem... droši ej un uzliec savu meldiņu - http://plug.dj/identylv/

 

 

Neaizmirstam, ka 18.februārī Identijam ir dzimšanas diena... Ko dāvināsiet? :p

Link to comment
Share on other sites

man liekas ka šīs ir labaakaas izmaiņas ewer :thumbs_up: it seviski ppar to adminu dzēšanu :clapx: bet gribeti zinat kas ar tiem surf idp notiek bus shops jeb nebus :< bet kā jau teicu, kamēr esmu spelejis @ ID labaakaas izmaiņas ewerā bet žēl ka man dators iet čupa un nevarešu izbaudit šīs izmaiņas tuvākajā laikā :(

Link to comment
Share on other sites

cik šīs catch mapes ir sarežģītas pēc uzbūves? varētu kādu mēģināt uztaisīt

 

nav nekā sarežģīta... Var taisīt kā lielu kasti, kurā iekšā ir dažādas vietas, pacēlumi uz kuriem var uzlēkt un vietas, kur lēcot ar atisitieniem pret sienu var uzlēkt kaut kur augstāk, uz augstāku līmeni... Ja Tu paskatītos, saprastu, ka ļoti vienkāršas.

Link to comment
Share on other sites

man liekas ka šīs ir labaakaas izmaiņas ewer :thumbs_up: it seviski ppar to adminu dzēšanu :clapx: bet gribeti zinat kas ar tiem surf idp notiek bus shops jeb nebus :[/color]

 

Paldies par Tevis izrādīto prieku. Par SURF punktiem tiks domāts, šobrīd neko nevar galvot, laiks rādīs....

Link to comment
Share on other sites

Lielākā škrobe ir par dd2 statiem :(

Liels prieks, kad ir notikusi lielā pavasara tīrīšana, ja to tā var nosaukt :) Sen bij laiks kautko patīrīt un izdarīt :)

Jo bij redzamas, diezgan lielas problēmas serveros un foruma.

 

Audz liels,stiprs un jauns ID!

Link to comment
Share on other sites

haha, mani ļoti ieintriģēja šis Catch serveris, kautgan nēesmu vel bijis, izklausās vairāk pēc jautrības un čila pasākuma, patīkami, patīkami. :)

Varēs pasmieties tātad.

Jautājums: Tur ir kā DR vai DD2? Mirušos nedzird un čatā neredz vai visu laiku ir kopējs čats un sarunas dzird visi?

Link to comment
Share on other sites

Jautājums: Tgd kad uzliek uz config.cfg faila read only kontroles necakarēsies ?

Tas ir par catch serveri :>

uzliec read only

 

 

btw, iegāju tajā catch un liekas ka tas pats hns ar speedhackiem ir :c

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu pastāstīt kā vispār izdomājām par CATCH serveri.

 

Viss notika kādā jaukā dienā @ JB serveris... Mēs ar akku godīgi spēlējām JB, FK netaisījām,visu darījām pēc noteikumiem. Tad vienā brīdī serverī ienāca kaut kāds spamers un noreklamēja Lietuviešu catch serveri, mums ar akku, protams, pirmā doma bija - JĀIET IEČEKOT :D

aizgājām iečekot un sapratām, ka kruts mods... kādu nedēļu nospēlējam Lietuviešu serverī un tad sapratām, ka Latvijā tāda nav un Identijam patīk izcelties... tātad nolēmām uztaisīt CATCH serveri...

funny

 

Tātad, varat mūs apsveikt ar pirmo šādu serveri Latvijā :)

 

haha, mani ļoti ieintriģēja šis Catch serveris, kautgan nēesmu vel bijis, izklausās vairāk pēc jautrības un čila pasākuma, patīkami, patīkami. :)

Varēs pasmieties tātad.

Jautājums: Tur ir kā DR vai DD2? Mirušos nedzird un čatā neredz vai visu laiku ir kopējs čats un sarunas dzird visi?

 

Dzird visus... Ieej paskaties. :)

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu pastāstīt kā vispār izdomājām par CATCH serveri.

 

Viss notika kādā jaukā dienā @ JB serveris... Mēs ar akku godīgi spēlējām JB, FK netaisījām,visu darījām pēc noteikumiem. Tad vienā brīdī serverī ienāca kaut kāds spamers un noreklamēja Lietuviešu catch serveri, mums ar akku, protams, pirmā doma bija - JĀIET IEČEKOT :D

aizgājām iečekot un sapratām, ka kruts mods... kādu nedēļu nospēlējam Lietuviešu serverī un tad sapratām, ka Latvijā tāda nav un Identijam patīk izcelties... tātad nolēmām uztaisīt CATCH serveri...

funny

 

Tātad, varat mūs apsveikt ar pirmo šādu serveri Latvijā :)

 

 

 

Dzird visus... Ieej paskaties. :)

Congratzz, jāsaka paldies nezināmajam spamerim :yey:
Link to comment
Share on other sites

Jautājums: Tgd kad uzliek uz config.cfg faila read only kontroles necakarēsies ?

Tas ir par catch serveri :>

Par šit man radās arī jautājums. Jo pēdējo reizi kad tur biju iegājis, man vaidzēja aktivizēt visus cfg failus pa jaunam. Jo ieejot catch serverī visi cfg faili pārto wad failos.

Par pārējo =/- jau zināju iepriekš , tikai tagat intriga radās uz to, kādi ir jaunie izdomātie Administratoru noteikumi/pienākumi sauc kā gribi.

Link to comment
Share on other sites

Paspēju iečekot jau to catch serveri. Būs vairāk tautas par 5x5 būs interesanti, bet savādāk nē, manuprāt! :p

 

Bet izmaiņas diezgan iespaidīgas un ceru tas tikai būs uz labu! :)

Link to comment
Share on other sites

1. nelasīju nevienu komentāru.

2. Man priecē šie jaunumi, jo identy`s manās acīs ar savu oriģinalitāti sit pušu tos projektus, kuriem ir arī tie serveri biežāk ar lieliem cipariem piepildīti. :< Varēji jau vecās administratoru grupas izdzēst. :< Patīk, ka ir vienā grupā viņi ielikti, patīk tas, ka tika iztīri admini, kruta, kruta. gl identy

Link to comment
Share on other sites

Jeebal labs!

Tgd uz trenniņu jāiet...vēlāk jaieprovē tas jaunais serveris, jo es arī pirmo reizi dzirdu par ko tādu :)) nevaru sagaidīt.

 

Paldies Jums.

 

edit:

nenoturējos un iegāju - paliku ATKARĪGS :D tik labs + jau atklāju 1 labu prikiņ :shifty:

Edited by Ron / _ak
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×