Jump to content
Spriditis

Almighty Sasquatch acc apgriešana.

Recommended Posts

1. Admina niks - Almighty Sasquatch

 

2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Es sarverī brīdināju valtz ja viņš nepietaisīs muti tiks gag, tad tas turpinājās, es gag, bet Almighty Sasquatch viņu bez pilnīgākā pamata ungag. Iteiktu sim adminam uz 2 nedeļām noņmt gag flagu kas tiek darīts šādās situācijās. Lai iemācas kad var un kad nevar ungag. Ja spēlētājs lamājas adminam ir jāgago, nav nekādu izņēmumu.

 

3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" - http://failiem.lv/u/vdvspbb

 

4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - Beigas

 

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) - Steam

Link to comment
Share on other sites

Almighty Sasquatch : valt
vAltzoorz[A]. : >\
vAltzoorz[A]. : ?
vAltzoorz[A]. : ej dirst?
Almighty Sasquatch : kaads ir defaultais con_color?
ADMIN Spriditis*: Has Gagged vAltzoorz[A]. From Speaking For 10. Minutes, For: ( say / say_team / voicecomm )
ADMIN Almighty Sasquatch: Has Ungagged vAltzoorz[A].

 

 

Kāds tev te vispār bija sakars? Es Valtam uzdevu jautājumu, viņš man atbildēja, no offense taken. Tu viņu nogagoji nepaķeksi ,viņš nevienu neizskāra , es atgagoju. Pīs aut.

Link to comment
Share on other sites

muļķības.

Serverī varam lamāties un ungagot spelētājus? Nesaņemt nekādu sodu? Labi

Valch kurva Poļu valoda ir Mauka, mācies vardiem nozzīmi ko runa.

Link to comment
Share on other sites

xD vecais ,ja tu nerubī bazaru ,tad negago... :D man likās ,ka sesks mani troļo kā @Kāsis to dražreiz medz darit - |

 

K eu Valt

E m?

k- ej dirst

 

bet sesk šoreiz neizradijas tik pat ļoti apveltits ar spejam un gribeja man tiešām kko paprasīt :yey: un par katru vard gagot ir debil?

Edited by Valts
Link to comment
Share on other sites

UN? bļe neesmu es debīls ka nezinu nozīmi?

 

reāli pirms manis dahujā spelētāji izmantoja dažādus lamuvārdus un tā bet nē tev jau janogago tikai mani...

Link to comment
Share on other sites

Jums bļāģ neapnīk nīdēt savējos ?

Kādēļ vienmēr šitādas problēmas ir savējo starpā , nevis ar kādu citu parastu playeru ?

 

Vienmēr pie katra sīkuma piekasās pie tiem, kas ir diži labi pazīstami šeit, bet tie kas ieskrien mēnesī vienu reizi, var atļauties darīt ko grib un netiek sodīti.

Drīzāk apgraizīšu tev gagošanu, jo tu tik tiešām nevietā viņu nogagoji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×