Jump to content
Artur B.

Pub skill ;<

Recommended Posts

Bet pasaki, to, kad pub frag muvikiem ar nav ne vainas vai ne? Dažkārt pašam prieks skatīties :)

Pašam man nepatīk iekš pub fraga moviekm ,tie lielie starpbrīži. Ja būtu viss vienā rāvienā , kā tie ar awp fragi , tad vēl ir oke. Bet nejau tie kas pirmie bija ;<

Link to comment
Share on other sites

Artūram šie ir kā pastaiga parkā.. :<

Par pašu video, kkas nepatika :<

 

xDDDDd

Nevienam nepatik xD Man ari ne. Es tik otro reiz taisu video ;DDDDD

Tas otrais mans vidiks ko taisu xDD

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds atsūtītu man laiku uz HLTV vai pašu demo, es arī varētu pamēģināt. Itkā pamazām jāsāk atkal kaut ko darīt, citādi vispār aizmirsīsies viss kā pirms tam. :<

 

Movie tāds vidējs, tie griešanās effekti galīgi nav smuki, bet priekš otrā movie ir ok! ;)

 

Fragi gan superīgi, malacis Artūrs! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds atsūtītu man laiku uz HLTV vai pašu demo, es arī varētu pamēģināt. Itkā pamazām jāsāk atkal kaut ko darīt, citādi vispār aizmirsīsies viss kā pirms tam. :<

 

TAPORZZ kā tad būs ar manu movie? Tu kaut ko dari?

Par video, fragi jau labi, Artūram raksturīgi... Godīgi, viņš man pats bija atzinies ka savulaik ir lietojis wh. Ei nu sazin, varbūt tagad arī čīto... :<

 

Feik, lieki bija tie slow-motion effekti, liekas ka tas neviss video nobremzē bet internets uzkaras... Tā kopumā ir ok!

Link to comment
Share on other sites

TAPORZZ kā tad būs ar manu movie? Tu kaut ko dari?

Par video, fragi jau labi, Artūram raksturīgi... Godīgi, viņš man pats bija atzinies ka savulaik ir lietojis wh. Ei nu sazin, varbūt tagad arī čīto... :<

 

Feik, lieki bija tie slow-motion effekti, liekas ka tas neviss video nobremzē bet internets uzkaras... Tā kopumā ir ok!

 

Es vēl netaisīšu Artūra, kamēr nebūšu ar Tavu ticis galā... nezinu kādēļ piesakos jauniem darbiem, jo tiešām esmu aizņemts, bet būs... ar laiku viss būs.

 

Par to slowmotion - jā, uz tik zemu fps tas slowmotion izskatās galīgi pretīgi un arī ielikts nevietā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×