Jump to content
akka

Gads uz beigām, notikumu daudz!

Recommended Posts

Smuks video :yey:

 

Mans 2012 gads.

Pabeidzu vidusskolu, dabuju labas atzīmes utt. Tad vasarā kārtīgi atpūtos, sanāca aizbraukt uz Turciju, apmeklēju tur skaistas vietas, kuras tiešām ir vērts redzēt. Pēctam atpakaļ uz Norge, tusēju ar draugiem... Tad bij laiks atkal sākt skolā, un šis gads man bij īpaš, jo sāku augstskola. Sākumā tiku vienā skolā kur visi mani draugi ir, bet man tur īsti nepatika un tā nebij mana pirmā izvēle. Vēlāk, pēc kādas nedēļas man pazvanija no tās skolas kuru es izvēlējos pirmaja vieta. Mani pieņēma un sāku iet pavisam jaunā skolā kur pilnīg nevienu nepazinu. Sākumā bij liels stress, jo bij gan jāsapērk visas lietas skolai un mēs tieši tad pārcelāmies uz to pilsētu kur atradās mana skola. (No iepriekšējās dzīvesvietas uz pilsētu kur mana skola, bij jābrauc 30min ar vilcienu). Bet tagad jau esmu sapazinies ar visiem klassesbiedriem, ieguvis jaunus draugus un skola zašebisā. Mācos kautko media ziņā, hz kā latviski īsti pateikt, bet norvēģiski saucās ''media og kommunikasjon'', ja tiešām jums interesē kas tas ir, paskataties google. 2012 gads ir pagājis ļoti ātri un šis gads ir bijis patiešām patīkams, bet ne perfekts... jo nēesmu bijis lv. Būtu aizmaucis uz lv 2012'aja, būtu perfekts gads.

 

:yey:

Link to comment
Share on other sites

Slikti. Gada sākuma dabuju zilu aci :D

Vidū es neatceros, ko dariju jo bija blakouti. (Party hard)

Beigas --> Čiloju un sēžu pie datora. Nothing special ;<

 

Tā notiek, ka nedod īstajiem čaļiem acc :<

 

edit:

 

kur id$? :<

Edited by Ron / _ak
Link to comment
Share on other sites

Es nez ko izsti teikt...

Vasara vispar bija loti issa... Un lielako dalu pavadiju jaunaja darba vieta :/

+ vel bija skola eksameni ,devito klasi beidzot, bija jamacas un tad izlaidums...

Issuma sakot , Bija labs..!

-Ceru ,ka nakamais gads bus labaks... :)

Edited by BLEND
Link to comment
Share on other sites

Mm, video man patika.

Par manu gadu.. Nu teiksim tā,pagāja tīri ok,izdarīju daudzas lietas, ko gribēju izdarīt. Vasara bija šausmīga, nemaz negribu atcerēties... daudz arī nevaru atcerēties, bet vismaz bija jautri :D 12. klases 1. semestri pabeidzu ar vidējo atzīmi 8 :D , priecājos. Pēdējā mēneša laikā arī visādas labas lietas notikušas, krč baigi forši viss. :D Es ceru, ka nākamais gads būs vēl labāks :)

Link to comment
Share on other sites

meh, gada sākums garām - vasara man patik, varētu būt garāka - gada beigas diezgan nelāgas, paša vainas dēļ :<

Visā visumā kā pār kalniem un lejām.. Ceru, ka vismaz nākamajā gadā izdosies kaut puse no manām iecerēm..

Ak jā nujau aizvadītajā gadā ir pierks par to, ka ir izdevies iepazīties ar jaukiem/normāliem cilvēkiem ..

 

IN ID - same šit... esmu mētāts pa statusiem šurpu turp - acc arī entās reizes ņemti nost un likti atpakaļ - kaut arī lielāko ties esmu dzinis muļķis arī ir gadījies ko labu paveikt : )

 

Peace, all!

Link to comment
Share on other sites

Smuks video :yey:

 

Mans 2012 gads.

Pabeidzu vidusskolu, dabuju labas atzīmes utt. Tad vasarā kārtīgi atpūtos, sanāca aizbraukt uz Turciju, apmeklēju tur skaistas vietas, kuras tiešām ir vērts redzēt. Pēctam atpakaļ uz Norge, tusēju ar draugiem... Tad bij laiks atkal sākt skolā, un šis gads man bij īpaš, jo sāku augstskola. Sākumā tiku vienā skolā kur visi mani draugi ir, bet man tur īsti nepatika un tā nebij mana pirmā izvēle. Vēlāk, pēc kādas nedēļas man pazvanija no tās skolas kuru es izvēlējos pirmaja vieta. Mani pieņēma un sāku iet pavisam jaunā skolā kur pilnīg nevienu nepazinu. Sākumā bij liels stress, jo bij gan jāsapērk visas lietas skolai un mēs tieši tad pārcelāmies uz to pilsētu kur atradās mana skola. (No iepriekšējās dzīvesvietas uz pilsētu kur mana skola, bij jābrauc 30min ar vilcienu). Bet tagad jau esmu sapazinies ar visiem klassesbiedriem, ieguvis jaunus draugus un skola zašebisā. Mācos kautko media ziņā, hz kā latviski īsti pateikt, bet norvēģiski saucās ''media og kommunikasjon'', ja tiešām jums interesē kas tas ir, paskataties google. 2012 gads ir pagājis ļoti ātri un šis gads ir bijis patiešām patīkams, bet ne perfekts... jo nēesmu bijis lv. Būtu aizmaucis uz lv 2012'aja, būtu perfekts gads.

 

:yey:

 

profesene nevis augstskola.. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×