Jump to content
akka

NOTY #1

Recommended Posts

0rbb7b8p8bwk17xbq7yt.png

 

Identy nomināciju noteikumi!

  • Tu vari nominēt tikai tad, ja esi pārliecināts, ka šis cilvēks ir darījis labu darbu gada gaitā un viņam tiešām pienākas šī nominācija.
  • Katra nominācija, Tev ir jāpamato ar argumentētu viedokli, kapēc par šo cilvēku, kādi labi darbi ir darīti šajā mēnesī. [piemērs spoilerī]
  • JB Admins - BAZILISKS - lai arī nav visai spilgta personība, bet mēneša laikā nobanojis ļoti daudz pārkāpēju, kā arī nosūdzējis tos, ieteicis jaunas idejas tieši priekš JB servera.
     
  • Vienu cilvēku ir iespējams nominēt vairākām nominācijām, ja uzskati, ka viņš to ir pelnījis.

Sodu tu saņemsi WP vai suspend izteiksmē obligāti, ja -

 

1. kārt nebūsi ievērojis augstāk esošos noteikumus.

2. kārt nebūsi KAUT VIENU, nomināciju pamatojis ar savu viedokli.

3. kārt ja būsi atstājis tukšas vietas nominējot.

4. kārt ja būsi sevi nominējis, kādā no nominācijām.

5. kārt ja Tev nebūs vismaz 10 posti un Tu būsi ierakstījis mēneša nominācijas. (Tavs posts netiks pieņemts un tiksi apbalvots ar +1WP)

6. kārt ja Tev nav tiešām kādai nominācijai uz doto brīdi mēneša cilvēks par kuru gribētu nominēt, neraksti vispār neko, bet gan izlaid un apraksti nākamo nomināciju.

 

 

Administrācija - Šī gada labākais, centīgākais administrātors

Moderators - Šī gada labākais, centīgākais moderātors

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr)

Ban Team - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas.

DD2 Admins - Labākais un aktīvākais DD2 Admins

JB Admins - Labākais un aktīvākais JB Admins

DR Admins - Labākais un aktīvākais DR Admins

SURF Admins - Labākais un aktīvākais SURF Admins

Lietotājs - šī gada aktīvākais, interesantākais, čaklākais, draudzīgākais lietotājs.

Drukātājs - Gada lielākais spamotājs!

Čaklais - Čakla personība iekš identy, kura dara daudz laba darba tieši priekš mums.

Sievišķis - Kāda no identy dīvām, ir tiesīga iegūt šo grupu, jums tikai jāizvēlas labākā.

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem, kurš ir spējis kaut ko darīt, bet neko nedara, bet gan vienkārši slinko.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors.

 

Jebkurš kurš būs ieguvis kout 1 nomināciju, tiksi apbalvots ar īpašu ikonu, kuru sarūpēšu es!

 

Visi kuri būs izteikušies saņems 0.20 ID Cash no IDENTY Administrācijas.

 

Veiksmi balsošanā!

Balsojam līdz 24.12.12

Link to comment
Share on other sites

Administrācija - MadYoga, kā jau parasti Yogiju es redzu visbiežāk tāpēc jau labākais :)

Moderators - simplijs, visaktīvākais. Traks puisītis

Serveru administrātors - DD2 Eleby, Elebijs ir izpalīdzīgs "puisītis"

Ban Team - Bender, visvairāk izskatījis sūdzības, cik es redzēju :p

DD2 Admins - semuel, semijs vislabākais :wub:

JB Admins - BAZILISKS, bez viņa asprātības jau nekā

DR Admins - zixis, krotj pareņ reaļna

SURF Admins - Woiduser, lai arī cik reti ienāktu, woids ir krutoj

Lietotājs - hz hz

Drukātājs - akka, raksta daudz kā apkakājies :D

Sievišķis - Minka* aktīvākāis sievišķis :p

GFX - shaize. patīk tie darbi nu ko lai padara

 

 

Esmu moderators tikai 2 ar pus nedēļas, tāpēc, nedomāju, ka esmu cienīgs šīs nominācijas, taču, paldies. :rolleyes: /simplijs/

Link to comment
Share on other sites

Administrācija - Yogijs - vienmēr sadod pa kaklu pārkāpējiem un žuļikiem. Lai gan nav bieži redzams, bet vienmēr lietas kursā par visu notiekošo un pret visiem lietotājiem ir vienlīdzīgs.

Moderators - babbuc - lai gan stingrs, moderātora pienākumus pilda godam un reti kad ieliek wp ne pa ķeksi.

Serveru administrātors - AnGeLo, jo dara savu darbu ideāli. Ir sūtījis boostus un izmainījis servera pluginus. Kā arī savus adminus skatās vērīgi.

Ban Team - Artur B., jo ātri un profesionāli tiek izskatītas sūdzības un neesmu redzējis, ka kļūdītos savā lēmumā.

JB Admins - Klaavushka - laikam jau vairs nav admins, bet pa šo gadu ir nospēlējis ļoti daudz un uztur kārtību serverī.

Lietotājs - Foots, jo laikam vienīgais lietotājs, kurš šeit ir tik ilgi un nav nevienā statusā. Kā arī patīk viņa humors.

Drukātājs - akka - viņa postu skaits izsaka visu.

Čaklais - outsider - lai gan slinko, bet mājaslapu gan pa pirmo ir uztaisījis un tas ir IDenty 2012. gada lielākais sasniegums

Sievišķis - Minka, jo ir uzrīkojusi mītus un jau grasās rīkot vēlvienu. Pārējās tikai čilo zem rozā nika.

GFX - psai, jo vienmēr patikuši viņa darbi un ja pacenšas, tad sanāk fascinējoši darbi.

 

 

Pārējo nerakstīju, jo tajos serveros nespēlēju un nevarēju izdomāt :<

Link to comment
Share on other sites

Administrācija - Visnotaļ šo titulu ieņem outsider, jo visa gada garumā ir rūpējies par to, lai identy.lv viss būtu kārtībā kā webā tā serveros. Neizpaliek arī pārējie, bet nu outsider manās acīs ir izcēlies.

Moderators - Moderatori te mainās ik pa laikam, bet pēdējā laikā, nenoliedzami perfekti strādā Mārtiņš - rietumbloks - babbuc. Ievēro noteikumus, warno, nopietns cilvēks ar pareizu attieksmi. gl.

Serveru administrātors - Ļoti grūts punkts, visi izcili, izņemot Kāsi, no offence, viņš ir dīvains. Taču, šoreiz savu balsi atdošu Eleby, viens pats ņemās pa dd2, nekādu sūdzību nav, adminus skatās kārtīgi, acs ir laba. gl.

Ban Team - Nu jau, šie dalībnieki mainās 3x ātrāk un biežāk kā moderatori, taču manās acīs ir palicis Artur B. it sevišķi ar bijušā admina gf noķeršanu. Malacis. :)

DD2 Admins - Lai arī cik ļoti viņš man nepatiktu, slays. Jau kopš pirmssākumiem labākais admins, tikai attiesme ir pretīga. Cerams, ka labosies un nebūšu kļūdījies nominējot viņu kā gada adminu.

JB Admins - Nenoliedzami, interneta auna piere BAZILISKS, šito visu p0k3 padarīšanu paceļ tādā līmenī, ka man ir jādomā ar kuru galu viņš domā. Bet nu, ne reizi vēl nav iekritis, balstās ļoti precīzi uz noteikumiem un vispār, admins kā tāds ir labs.

DR Admins - Pēc foruma novērojumiem, varētu teikt, ka AnGeLo, darbojas aktīvi kā administrators, pieskata serveri kā admins arī labi. Sūdzību arī nevienu neesmu redzējis. Veiksmi darbā.

SURF Admins - Visnotaļ Mičels, tur nav divu domu, vēro kā citi admini darbojas, proti, zem fake nika. Sūdzību nevienu neesmu manījis, darbojas arī aktīvi kā administrators. Veiksmi.

Lietotājs - Mazais Valts, brīžiem uzvedās kā idiots, bet, lai arī viņš ir konkursu vadītājs, vairāk pieskaitāms pie lietotājiem. Visādā ziņā - jautra personība, tikai, reizem atļaujas par daudz.

Drukātājs - Cilvēks, kurš ierindojas otrajā vietā aiz akkas, proti, Benders. Mazais pacenties tikt augstu, ko arī ir panācis. Kā arī 100dienas+ online, jautājums, Tev dzīve ir?

Čaklais - Nu tad beidzot varu nominēt Lauriņas lielo brāli, proti - akka. Nemanāms, kluss forumā palicis, izskatās, ka neko nedara, bet mazs cinīts gāž lielu vezumu, klusais akka, ir lielā mērā viens no čaklākajiem identy cilvēkiem. Malacis, tā turpināt.

Sievišķis - Visilgāk, no aktīvajām šeit ir Vita, ja nemaldos, tāpēc, arī viņai pienākas šī nominācija.

Sliņķis - Haha, visnotaļ, šajā nominācijā ietilps Despis, taču manās acīs nē, jo Despis visu dara slepus un citiem neredzot. Tātad, slinķa nomināciju ieņem NEVIENS. Tieši tā, nespēju iedomāties cilvēku, kurš, tiešām izteikti, slinkotu.

GFX - Nu tad tā, mana mīļākā nominācija. Grūti izvēlēties, jo šeit ir daudz labu grafiķu, taču visvairāk manās acīs izceļās tikai divi - shaize un feiks. Grūta izvēle, jo katrs piedurās pie savas nozares, proti - wpp un attēlu apstrāde. Piedod, shaize, taču šoreiz nomināciju veltu feikam, jo viņa darbi manās acīs ir labāki kā tavi wpp. :*

Link to comment
Share on other sites

Administrācija - Domāju, ka tas būs 1PWA jeb Tīģeris. Vairākas reizes šajā gadā ir atvēris mc un dara visu lai tas kļūtu populārs.

Moderators - Domāju ka simplijs. Šogad īsti neesmu citus redzējis darbojamies.

Drukātājs - Domāju, ka akka. Jebkurā topikā viņš kaut ko grib ierakstīt un arī to dara.

Čaklais - Angelo. Viņš sarīkoja mītu, daudz palīdz ID un parasti sniedz pilnas un gudras atbildes jebkurā topikā.

Sievišķis - Koncinjaa. Ņemas pa forumu, visu zin un dod tik virsū :D

Sliņķis - Despis-nekur parasti viņu neredzu. Liekas ka neko nedara, bet varbūt maldos. Nu cerēšu ka nākamajā gadā redzēšu viņu darbojamies.

GFX - Valts. Smuki darbi viņam vislaik sanāk.

 

Par serveru administratoriem neko nezinu tāpēc arī nerakstu.

Edited by kreTIINS*
Link to comment
Share on other sites

Administrācija - akka, jo ir aktīvāks par citiem esošajiem administratoriem un ja rodas problēmas, viņš vienmēr ir gatavas palīdzēt.

Moderators - babbuc, jo stingri, objektīvi skatās uz foruma noteikumu ievērošanas, nežēlojot nevienu.

Serveru administrātors - Nevaru nominēt, jo pats uzturos pārsvarā JB, tāpēc nevaru salīdzināt visus servera administratorus.

Ban Team - Arturs, jo noskatoties demo sniedz pamatotas atbildes un ir gatavs uzrādīt par laiku, kurā ir aizdomīgs moments, un ir kubu mednieks.

DD2 Admins - Nēesmu redzējis nevienu darbībā.

JB Admins - <3FANTOM , jo pārzin noteikumus, kas ir vissvarīgākais tieši priekš JB serveriem, kā arī prot izvērtēt situācijas un rīkoties atbilstoši tām, nevis akli banot.

DR Admins - Nēesmu redzējis nevienu darbībā.

SURF Admins - Nēesmu redzējis nevienu darbībā.

Lietotājs - valchh, jo spamo savas smukās bildes foruma, prot uzjautrināt citus un ir laba humora izjūta.

Drukātājs - Akka, jo katru aizvērtu postu atver un ieliek bezjēdzīgu smaidiņu, krājot postus.

Čaklais - babbuc, jo mājaslapai veido patīkamus headerus, uz kuriem ir prieks skatīties.

Sievišķis - Vita, jo viņa ir visseksīgākā un aktīvākā.

Sliņķis - Nevaru iedomāties kādu, kas slinko, jo mani viss apmierina.

GFX - Nezinu, jo pēc manām domām, visi darbi vienmēr ir ļoti līdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Administrācija - Visi no adminstrācijas ir baigi labie un manuprāt visiem derētu šo nomināciju iegūt, bet vissvairāk acīs ir iekrituši outsiders, pwa un akka, šoreiz izvēlēšos ļoti neapdomāti jo abi pārējie adminstrātori ir dabujuši pa balsij no manis, bet domāju, ka pwa ir cienīgs šaj nominācijai, kautgan forumā viņam aktivitāte nav visslabākā, viņš cenšās uzkopt minecraft serveri kārtībā ( kuru man derētu vairāk apciemot ) rīko, eventus, konkursus un visādus foršus pasākumus

Moderators - Starp šo īsti nevarēju izvēlēties, visi moderātori gada laikā savu darbu dara ļoti apdomāti ( varbūt reizēm neapdomāti) un ļoti labi, kautgan man viņš ir apriebies līdz kaklam un reizēm krīt uz nerviem, nominācija ir jādod babbuc'am, viņš savu darbu dara ļoti labi, reizēm varbūt, varbūt mazlietiņ pārspīlē ar visu to warn dalīšanu, bet šā vai tā, darbu savu dara ļoti labi!

Serveru administrātors - Šim īsti nebija nemaz grūti izvēlēties, reti, bet tomēr ieskrienu visos ID serveros, teikšu godīgi ir redzama JB aktivitātes pazušana, tādēļ to arī neizvēlēšos, bet vēlprojām tur ir ļoti interesanti un jauki spēlēt, surfā un dr, īsti izmaiņas neredzu, bet ja nemaldos dr ir arī mazāks cilvēku skaits palicis, vismaz pēdējajos mēnešos.. Tapēc vienīgi atliek dd2 kur vienmēr ir max spēlētāji, skaidri redzams, ka nominācija ir jādod Eleby, labi māk uzturēt serverī kārtībā un nedomāju, ka tur ir kādas problēmas!

Ban Team - Teikšu godīgi, nevienu nemaz īsti nezinu no BT, vismaz neesmu īsti pamanījis, bet ļoti labi zinu, ka benders gada garumā ir darījis savu darbu ļoti labi un vēl projām to dara, lai viņam veicas, un jāa, protams domāju, ka viņš ir cienīgs šaj nominācijai!

DD2 Admins - Atkal nāksies dot Minkai, jo viņa ir vienīgā kura acīs ir iekritusi labi darot savu darbu serverī! Protams bravo arī visiem parējiem dd2 adminiem ;)

JB Admins - Pilnīgi un noteikti BENDZINĀTORS. jeb Fry. kautgan tagadējā viņa aktivitāte nav pati labākā, viņš kādreiz bija ļoti aktīvs un labi darīja savu darbu, kur tagad viņs nozuda? nezinu :/

DR Admins - DRā nemaz tik daudzus nezinu, jo tik bieži tur nemaz nespēlēju, bet manas acis ir iegaumējušas zixi! Viņa aktivitāte serverī ir ļoti laba, vismaz kādreiz bija, tagad īsti nezinu, ar pārkāpejiem viņš ir mācējis rīkoties un vēlprojām māk, tādēļ šo nomināciju dodu viņam.

SURF Admins - Šo bija grūti izvēlēties, jo īsti nevienu adminu nezinu, bet kautgan es serverī ierodos reti, man patīk Felgota rīcība serverī un teikšu vēlreiz bravo arī parējiem surfa adminiem :)

Lietotājs - Nāksies izvēlēties FooTu jeb D-Generation-X ar viņu forumā vienmēr ir jautri un interesanti, derētu viņam atsākt spēlēt cs :D

Drukātājs - Tur manuprāt neko citu nemaz nevarētu likt, kā akku, jau kādu laiku ir lielā vadība no pārējiem posteriem un domāju, ka tas tā arī ilgi paliks, neesmu pārliecināts, bet neesmu īsti sastapis topiku kurā viņš nav ielicis savu roku! :D

Čaklais - Nedomāju, ka šo vietu kāds varēs aizvietot, manās acīs tas vienmēr ir bijis un būs outsiders, vienmēr ir veicis visādus uzlabojumus mājaslapai, gan serveriem, baigi foršais krabis, būtu forši kādreiz arī tevi sastapt cs ;)

Sievišķis - Visas meitenes id ir baigi foršas un jaukas, diemžēl nevienu nemaz tik daudz nepazīstu un nemaz negadās saskrieties, bet manuprāt jādod minkai, to vismaz tā vairāk zinu, reizēm gadās uzspēlēt cw un arī dažreiz sastopu dd2 serverī, bet nu jāa, kā jau teicu...

Sliņķis - Šim bija grūti izvēleties, nav īsti tādu slinku ID lietotāju, bet teikšu godīgi ir daži kas ir iekrituši acīs, bet tomēr izvēlēšos Despi, pēdējajā laikā neredzu tik daudz serveros, ir iespējams, ka tas ir tādēļ, ka es pavadu lielāku laiku ID, jb serverī, bet šoreiz man nāksies vērtēr pēc pēdējā mēneša statistikas, kautgan ja arī despim serveros nav tik laba aktivitāte, vienmer saskrienoties ar viņu ir ļoti jautri un interesanti spēlēt

Gfx - Nevarēju īsti izlemt, pēdējā laikā visi sākuši taisīt baigi foršus un skaistus darbus, ja būtu jāizvēlas mēneša labākie GFX tajos noteikti izvēlētos feiku vai arī simpliju, bet takā šīs ir gada nominācijas man ir jāizvēlas Valts, vissvairāk ir iekrituši viņa darbi acīs pēdejā gada laikā, varbūt tagad man tie nepatīk tikpat daudz kā agrāk, bet var redzēt, ka viņš ir centies visu gadu, kārtīgi sazīmējis savus darbus un vēlprojām to dara, manuprāt viens no aktīvākajiem zīmētajiem gada laikā ;)

Edited by mindfuck
Link to comment
Share on other sites

Administrācija - šeti pieminēšu main grupas biedru Outsider - jo jaunais webs tiešām ir izdevies un viņš daudz pie tā bija strādājis, so cepums no manis.

Moderators - mana balss nonāk pie babbuc, jo aktīvi pilda savu pienākumus. Diezgan bargs, bet visu dara ar lielu atbildību

Serveru administrātors - šeit protams, ka mana balss nonāk pie mana kolēģa AnGeLo, kas DR labā ieguldijies diezgan pamatīgu daudzumu pūļu un pacietības. Visu cieņu tev!

Ban Team - šajā vietā gribas minēt Kāsi - zinu, ka viņš tagad ir JB administrātors, bet ja paskatās pie sūdzībām un pārkāpējiem, tad viņš ir daudz darijis laba darba.

DD2 Admins - nevērtēšu

JB Admins - nevērtēšu

DR Admins - Manuprāt, šis pienākas Oldschool, jo pieķēra beidzot kādu hakeri @DR :D

SURF Admins - nevērtēšu

Lietotājs - meh, visi kok

Drukātājs - aizvien akka, tur nav ko daudz - reti kurš topiks, kas aizvērts nepaliek nepapildināts

Čaklais - oi nu šeit ir grūti lemt, jo daudzi dara mūsu labā kko.. gan adminē, gan darbojas foruma vai servera lietās... bēt jau kuro reizi, man balss aiziet pie despja, jo cik esmu viņam ko palūdzis, tā vnm ir palīdzējis cik vien ir viņa spēkos :)

Sievišķis - lai iet puseitei, jautrs meitēns, vienubrīd mani nīda, bet nedaudz parunājot domas mainijušās :)

Sliņķis - kā man gribētos minēt sevi.., bet tomēr nevienam nedošu, jo visi kko dara.. vairāk vai mazāk, bet tomēr

GFX - grūti lemt, daudziem ir tiešām labi darbi, tā kā pats no ps nevelna nejēdzu, tad ir kā ir... feiks nesen parādijās ar dažiem labiem darbiem, bet gada garumā skatoties, tad došu Valtam, jo jaunajam ir talants, vajadz vel pieslīpēt, mācīties un darīt, bet man patīk viņa darbi. Šeit bij grūti lemt par ko balsot, bet es lemju šādi

 

atvainojos, ja neminēju kādu citu :( tādas bija tās domas, mirklī, kad rakstīju!

 

peace!

Link to comment
Share on other sites

Administrators - Outsider Lai arī raksta un šeit uzturās reti, joprojām turpina pilnveidot webu.

Moderators - Vov4x Ja runa iet par gada moderatoru, tad Vov4x. Savus pienākumus darīja ātri un bez problēmām kā arī respekts tam, ka vienkārši pameta amatu. Savu balsi atdotu ūpim, taču viņš laikam bija administrators.

Serveru administrators - Mich Vienīgais ar kuru no visiem runāju visbiežāk un konkrēti par to, ko jaunu varētu ieviest serverī, konkursos utt. Taču dažu sliņķu dēļ lielu daļu no tā nevar izdarīt.

Lietotājs - Musina Tas saistībā ar vasaru, kad trijos naktī shoutboxā regulāri sūdzējās par baniem.

Drukātājs - Simplijs Vienkārši spameris, pilnīgi visur kaut ko raksta, lai gan tas galīgi nav vajadzīgs. Tas pats arī ar to, ka visu laiku edito kāda postus, lai ieliktu savu tekstiņu.

Sieviete - Minka Gada garumā aktīvi iesaistās foruma dzīvē un rīko pasākumus.

GFX - psai Piesaistīja tie pokebumbu sigi. Tikai tāpēc.

Link to comment
Share on other sites

Administrācija - ''ousider''.Iepriecināja ar jauno dizainu.

Moderators - ''babbuc''.Taisnīgs moderators,nepiemiedz acis uz nevienu,dara savu darbu ļoti labi.

Serveru administrātors - ''k@@sis'',Uzņēmās atbildību par jb serveri,sākumā bija pretenzijas lielas pret viņu,bet domas ir mainijušās un beidzot papildināja jb noteikumus.

Ban Team - ''Samarietis''.Vienīgais kurš skatās pārsvarā sūdzības.

DD2 Admins - ''Eleby'',Bieži redzu serverī,kā arī rūpējas par servera kārtību.

JB Admins - ''Treneris''Skarbs admins,bet ļoti atbildīgs.Serverī bieži ievieš kārtību.

DR Admins - ''AnGelo'',Ļoti atbildīgs par savu serveri,var redzēt ļoti daudz kad taisa konkursus.

SURF Admins - ''Mich-h'',Skatās sūdzības par saviem sms biedriem,bieži uzsturas surfā.

Lietotājs - ''Foots'',Basto skolu lai sēdētu id.

Drukātājs - ''Davekon'',čata spameris,visu laiku troļļo un bāž dziesmas.

Čaklais - ''akka'',visu laiku kautko dara.

Sievišķis - ''Puiseite'',Klusa un mierīga. Neko daudz nezinu.

Sliņķis - ''Despis'',pārsvarā nevar redzēt viņu,bet bieži vien izceļās ar saviem roltoniem.

GFX - ''Feiks'',Patīk viņa bildes,viens no labākajiem id ps.

Link to comment
Share on other sites

Administrācija - akka - Vienmēr izpalīdzīgs, atsaucīgs un godprātīgs. Ar šo administratoru neesmu nonācis nekādos interešu konfliktos un/vai strīdos, kuri nebūtu saistībā ar ID uzlabošanu. Dažkārt jau jūtu, ka sāku viņam besīt ar visu kaut ko, ko tik vajag izdarīt, bet lai kā arī nebūtu vienmēr sakož zobus un tomēr noved savu darbu līdz galam. Paldies!

 

Moderators - babbuc - Bija ar šo moderu problēmiņas, bet nu viss ir atrisinājies. Spītīgs kā āzis, bet sava taisnība viņam ir un darbu savu veic ļoti labi. Prieks, ka mums @ ID ir šāds cilvēks. Paldies!

 

Serveru administrātors - Eleby - Strādā, bet tomēr spēj atrast brīvo laiku jaunu ideju ģenerēšanai un ievešanai iekš DD2 servera. Ne velti serveris vienmēr ir pilns. Foršs un sakarīgs cilvēks, kurš izpalīdzēs, ja radīsies kādi jautājumi. Paldies kolēģim!

 

Ban Team - Bender - Ar tevi ir visādi, bet savu darbu tu dari labi, esi jau iekš ID diezgan ilgu laiciņu. Protams ne tikai tāpēc, ka labi veic savu darbu vēlos tevi nominēt. Vēl vēlos uzteikt pateicību par to, ka Tu vienmēr paziņo par jaunumiem/atlaidēm/giftiem @ Steam, padalies ar informāciju par VHE un palīdzi visādos citos jautājumos. Paldies!

 

DD2 Admins - Eleby - Jau iepriekš pateicos, par ieguldīto darbu. Varu vien pievienot to, ka patīk tava piezemētā uzvedība un prasme rādīt paraugu visiem pārējiem adminiem gan iekš DD2, gan citos serveros. Vēlreiz Paldies!

 

JB Admins - Bazilisks - Šerifs. Vairāk neko neteikšu. Paldies!

 

DR Admins - Zixis - Viens no visu laiku labākajiem lekātājiem iekš DR. Ne velti lūdzu tevi nākt man talkā. Lai gan mums ir bijušas šadas tādas nesaskaņas, bet savu darbu tu dari godam un par to arī tev Pateicos. Paldies kolēģi!

 

SURF Admins - Mich-H - Interesants cilvēciņš ar savu runāšanas stilu. Ar Miķeli esam sagājuši jau draugos un vienmēr ar tevi esmu varējis pārsmieties. Neesi tāds kaitinošs un nebraukā ar degunu mākoņos. Cik skatos iekš SURF arī ņemies mellu muti un par to tev ari pateicos. Paldies kolēģi!

 

Lietotājs - Jaaniits ( Tas nekas ka grupa oldschool ) - Domāju, ka viens no sakarīgākajiem cilvēkiem kurus es iekš ID pazīstu. Prot pajokot, neatsaka palīdzību un nebāž degunu svešu darīšanās. Paldies!

 

Drukātājs - Simplijs - Negribu pārspīlēt, bet vismaz 25% no ievietotajiem postiem ir apzīmogoti ar iniciāļiem /ss/ vai /simplijs/. Tas laikam tāpēc, ka daudz wārno mūs. Bet ar tevi citreiz arī ir jautri papļāpāt un paņirgt. Prieks, ka pēdējā laikā esi stingri piedomājis pie savas uzvedības un attiekses pret savu darbu un cilvēkiem tev apkārt. Paldies!

 

Čaklais - akka - Kā jau iepriekš minēju. Man akkam ir ļoti daudz prasāmā, gandrīz katru dienu. Vienmēr visus darbiņus izdara. Gan salabo bugus, gan pielabo/noņem/pievieno šo to klāt. Īsts darba rūķis un par šādu administratoru mēs varam tikai un vienīgi priecāties. Atkārtots Paldies!

 

Sievišķis - Minka* - Sievišķīga, jautra ar savu raksturiņu un asajiem nadziņiem. Šad tad parunājoties, par šo un to esmu mazliet tevi iepazinis un kā celvēks esi iepatikusies. Neesi arī diži ar neko sliktu izcēlusies. Vienmēr atvērta jaunumiem un trakuībām. Paldies!

 

Sliņķis - EMO - Bij viens laiks, kad nemācēji lietot klaviatūru un spiedi quototos tekstus. Reāli izbesīja. Visā visumā bišku jau esi mainījies. Sāku redzēt arī tavas personīgās domas, par šādām un tādām lietām, bet neesmu tevi iepazinis labāk, lai spriestu par tevi citādāk, kā spriežu tagad. Par to Paldies nesaka!

 

GFX - Feiks - Vienkārši mīlu feika darbus. Diezgan interesanti un aizraujoši, iztēles un krāsu bagāti darbi. Pats viņš arī lāga puisis. Neskrien nevienam virsū, nelecas un neuzbāžas. Paldies!

 

 

 

 

Tā kā nerodas daudz izdevību pateikties arī citiem cilvēkiem, izdarīšu to šajā postā

MadYoga - Liels Tev paldies par ieguldīto darbu ID attīstībā. Paldies par jaunu ideju ģenerēšanu. Paldies, ka esi mūsu stiprais plecs uz ko rēķināties grūtā brīdī. Cilvēks kurš neatsaka palīdzību nezinātājiem vai vājākiem. Nosvērts,gudrs un tajā pat laikā mīļš kā lācīts. Un iespējams, ka Tu tam neticēsi, bet bez tevis ID ir grūti iedōmāties vispār eksistējam - Tā ka, Yoga mēs tevi mīlam tādu kāds tu esi! Paldies!

 

Outsider - Liels Tev paldies par ieguldīto datbu ID attīstībā. Arī Tev paldies, par atsaucību un palīdzību brīvā laika iespēju robežās. Zinu, ka mēdzam krist uz nerviem ar savām vajadzībām, bet tas piederas pie lietas. Protams saprotam, ka Tev arī ir sava privātā dzīve, kā mums visiem, bet par spīti aizņemtībai Tu tomēr esi izdarījis šādas tādas iespaidīgas lietas, par kurām es pateicos! Arī bez tevis nezinu vai ID būtu tāds, kāds viņš tagad mums ir. Paldies!

 

Despis - Liels Tev paldies par ieguldīto darbu ID attīstībā. Paldies Tev par to, ka vienmēr uzklausi un izpalīdzi situācijās, kurās netieku galā viens pats. Vienmēr esi bijis pieejams un nekad neesi atteicis palīdzīgu roku. Par to tev arī pateicos. Paldies!

 

PWA - Liels Tev paldies par ieguldīto darbu ID attīstībā. Lai gan slinks Tu mums esi un šādas tādas ķibelītes ir bijušas, bet tomēr pēdējā laikā jūtu no tevis lielu atbalstu. Paldies, ka daudzreiz neatsaki palīdzīgu roku, pat tad, ja tas nav saistīts ar ID, padomu un citās lietās, par ko arī pateicos. Paldies!

 

 

 

Liels Jums visiem paldies!

Link to comment
Share on other sites

Administrācija - Despis, gan despis gan akka nekad neatsaka palīdzību kad iebļauju viņiem @skype, vienīgi despim skype biežāk ieslēgts :troll:

 

Moderators - Babbuc, sēžot savā krēslā, sūcot kafiju un urbinot nabu ir nācis klajā ar vairākiem labiem darbiem.

 

Serveru administrators - Mihails vai Angelo hmmm..., dodu zixim, jo starp jums abiem nevaru izvēlēties.

 

DD2 admins - došu savam dēlam Maniakam*, saprotiet ģimene ir un paliek ģimene :D

 

DR admins - Angelo, paraugs citiem, mums visiem no tevis ko mācīties.

 

Surf admins - Mihails, sava servaka patriots, dzejnieks, ne velti ir teiciens caur sviedriem uz zvaigznēm :D

 

Lietotājs - Cracker, zbis kadrs, nav ko pat piebilst.

 

Drukātājs - Akka, komentāri lieki, viņš ir visur.

 

Sievišķis - Minka* , nu diezvai ka kāda cita ID meitene varētu gadu no manis slēpt kaitīgu ieradumu un reizē grauzt gurķi, dziedāt un spēlēt cs :D :D

 

GFX - Takā šis tiek ņemts lielākā laika posmā tad feiks, laikam tev nav konkurentu.

Link to comment
Share on other sites

Administrācija - akka, vienmēr izspalīdz un ir gatavs uz visu ;D

Moderators - Simplijs, jo labi dara savu darbu.

Serveru administrātors - ja varētu dot diviem tad tie būtu Zixis un Angelo ,bet došu tomēr Zixim daudz palīdzējis.

Ban Team - Manuprāt tas varētu būt Arturs,jo nav bijušas problēmas ar viņu.

DD2 Admins - pats jau reti ieeju un vienmēr redzu drotu goodfather, protams ir bijušas problēmas, bet cilvēki jau mainās.

JB Admins - Nespēlēju JB, bet domāju ka Treneris jo viņš ir skrbs admins :D

DR Admins - Kicha, ļoti aktīva.

SURF Admins - Michulis,labi spēlē :D

Lietotājs - Crackers, interesants čalis.

Drukātājs - akka, viņs ir visus.

Čaklais - akka, vienmēr kaut ko dara.

Sievišķis - Minka* no comment :blush:.

Sliņķis - Nu tomēr es te neredzu nevienu slinķi, visi ir kaut ko darijuši. Bet varbūt Outsider ;d

GFX - Feiks protams,vienkārši unikāli darbi :wub:

Link to comment
Share on other sites

Administrācija - akka, sākumā bija šaubīgs priekšstats par viņu, bet tagad redzu ka ir ar smadzenēm un aktīvi darbojas, nerunā noraidoši.

Moderators - Cik es esmu ID @ Forum, simplijs vienmēr ir on un visur izsaka savas subjektīvās domas, kaut gan reizēm ir pārāk lepns, saglabā savas labās īpašības un Modera darbu izpilda godam!

Serveru administrātors es teiktu, AnGeLo, jo savu darbu pilda ļoti labi un serveri vienmēr uztur pilnīgā kārtībā un spēj uzklausīt arī spēlētājus,

Ban Team - es viennozīmīgi dodu Artur B. , jo samērā ātrā laikā cenšas izskatīt sūdzības un banteam viens no labākajiem spēlētājiem, spēj ļoti labi atšķi [] no skila.

DD2 Admins - Go0dFather, ļoti aktīvs, katru dienu sanāk parunāt @ DD2 ar viņu un viņam vienmēr ir sakarīgs garastāvoklis un ieiet paspecot, ja kāds pasaka ka kāds aizdomīgi spēlē, vai vienkārši ievieš kārtību, apklusina tos kas jāapklusina.

JB Admins - JB nespēlēju,

DR Admins - došu SVEETAIS TEEVS, jo ir aktīvs @ DR un ir arī draudzīgs kā pret adminiem, tā pret lietotājiem @ DR, ir viedoklis par sevi!

SURF Admins - Šo ar nespēlēju

Lietotājs - šī gada aktīvākais, interesantākais, čaklākais, draudzīgākais lietotājs.

Drukātājs - akka, kur skatos tur bviņš ir ar kaut ko piespamojis un komentē visās iespējamajās

vietās. :D

Sievišķis - *Minka, nav ko piebilst, izpalīdzīga, draudzīga, saprotoša un uz to pusi.

GFX - pilnīgi un galīgi PSAI, viņa darbi ir izcili!

+ Čaklais - varētu būt Maniaks*, es domāju par DR, jo redzu 'viņu tur katru dienu un aktīvs kā DR, tā arī DD2. Čakls attiecībā pret ID,

Edited by Cracker
Link to comment
Share on other sites

Administrācija - akka. Ir bijis ļoti aktīvs manās acīs visos serveros.

Moderators - Simplijs ļoti labi sež foruma.

Serveru administrātors - k@@sis- Ļoti palīdz attistities identy.

Ban Team - Arturs B Sūdzības izskata viss biežāk.

DD2 Admins - Eleby ļoti draudzīgs cilvēks. Pilda savus pienakumus.

DR Admins - Zixis Vienmēr visiem servrī palidz ja kas neskaidrs.

SURF Admins - Mich- Cilveks ar zelta rokām un ļoti draudzīgs.

Lietotājs - LV-musina ir ļoti drudzīgs.

Drukātājs - akka. posto vnm nevietā.

Čaklais - Baziliks- čakli pārskata noteikumus un ir loti pazistams identy.

Sievišķis - Minka* Kautko rušinās ar mītiem.

Sliņķis - upacka- NEatceros kad pedejo reizi redzēju agrāk bija aktivs.

Link to comment
Share on other sites

Administrācija - Despis, kad viņam kautko paprasa paludz viņš to izdara ātri un bez problēmām.

Moderators - Nezinu īpaši bet nu balsi atdošu simplijam, kopš dabuja mod ta ari ir ļoti daudz online pavadijis.

Serveru administrātors - Eleby, nav div domu kad viņš ir labākais serveru administrātors, viņš ļoti seko iekš dd2 kas un kā notiek, cepuri nost.

Ban Team - Atdošu savu balsi Samārietim, jo viņš ir ļoti ilgu laiku kā BT un problēmu nav.

DD2 Admins - Nezinu laikam jau kad samuels jo ir otram visvairak nospeletas h @ dd2 PĒC MANĪM :troll:

JB Admins - Klāvs, kā nekā jau 600h @ JB.

DR Admins -atdošu kičai, jo viņa vel ir jauna un pilda savus pienakumus labak neka citi vecaki admini @dr.

SURF Admins -mič zinu kad viņš ir ari administrators surf bet ta pat došu mičam :)

Lietotājs - Lietotāju atdošu Crakeram viņš ir jau diezgan labi iejuties foruma un ta tik turet.

Drukātājs - simplijs, vislaik foruma čatā drukā un drukā :D

Čaklais - Eleby, jo viņš seko visam lidzi kas notiek @ dd2 :)

Sievišķis - Minka, ja jau mums ir visu mamma :p

Sliņķis - mhm atdošu blsi seskam :D nezinu nesmu redzejis viņa darbus :D

GFX - balsi atdošu fake, jo viņa darbi ir ļoti skaisti.

Edited by goodfather
Link to comment
Share on other sites

Administrācija - Es īsti nezinu kurš nu šogad bijis centīgākais admins, bet teikšu outsider, jo viņš ir tas kurš uztur ID pie dzīvības.

Moderators - simplijs, pats 5wp nopelniju viņa dēļ :D Bet viņš uztur kārtibu forumā, tapēc atdošu šo titulu viņam.

Serveru administrātors - Ja runa iet par servera popularizēšanu, tad jāsaka Eleby. Tur vienmēr ir tauta.

Ban Team - Neizsekoju pārkāpēju topikam, bet šo titulu atdošu Bender, parcik viņš prosta kā slims ID sēž.

DD2 Admins - Goodfather baigi drato tur un visus pārmāca.

JB Admins - Noteikti Bazilisks, ņemās kā traks viņš taja serverī.

DR Admins - AnGeLo, parcik viņš tur uztur labu kārtību, citus adminus nemaz nezinu.

SURF Admins - Šo gan atdošu Miķelim, aktīvs cilvēks, cenšās daudz maz dabūt serverī aktīvus spēletājus un pats serverī uzturas bieži.

Lietotājs - Goodfather, aktīvi uzturas forumā, vada pokeri, smieklīgs un interesants lietotājs.

Čaklais - outsider, jo rūpējas par to lai ID vispār pastāv.

Sievišķis - puseite baigi bieži foruma uzturas, tapēc arī atdošu balsi viņai.

Drukātājs - AnGeLo, kautvai neizskatās tā, viņš vienmēr ''todays overall top poster'' pirmajā vietā ir.

GFX - Grūti izvēleties kam šo titulu atdod... Gfxeri ir daudz, bet tie vissdižākie ir nu protams babbuc, psai, feiks, simplijs, valts un kaify.

babbuc vairs neražo savus māsterpiecus, psai pārgājis uz mapju taisīšanu un vairs nenodarbojas tik daudz uz PS, simplijs pēdeja laikā arī nav tik atkīvs PS ziņa, tik web design taisa...

Atliek feiks un Valts. Feiks manas acīs jau no pašiem sākumiem ir bijis sick iekš PS. Bet toties Valts un kaify pašos sākumos reāli neko nemācēja iekš PS. Valts ilgā laikā ieguva progressu un sāka taisīt skatāmus darbus, toties kaify to izdarija man pat nemanot. Kaify aktīvi darbojas iekš ps, toties Valts pēdeja laikā slinko, tapēc manā skatījuma kaify ir pelnijis šo titulu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×