Jump to content
rietumbloks

IDENTY sveic Jūs svētkos!

Recommended Posts

Arī es jums novēlu gaišus un jaukus ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu, kas nāk ar lieliem soļiem.

 

šeit arī tāds humora bagāts pantiņš! :) Ceru, ka patiks..

 

Salavecim riktīgs besis,

Kāds tam maisu projām nesis.

Kas to izdarīt ir spējis?

Rūķis kam tas mazāk lējis.

Link to comment
Share on other sites

Eglīte, svecītes Priecīgi mirdz.

Pamazām nodeg Gan māja, gan pirts.

Novēlu identiešiem

Lai visi kādreiz satiek Ziemassvētku vecīti! :presents2:

Lai Identy turpina augt,augt,augt,augt,augt,attīstīties,attītīties. :hmmm:

 

Zvaigžņu lietus nolīst klusi,

Visa zeme mirdzēt sāk.

Griežas gads uz otru pusi,

Balti Ziemassvētki nāk!

:rabbit:

:baby:

:upis:

hi

:dogy:

Link to comment
Share on other sites

Labvakar.

ID biedriem es novēlu savā starpā nekašķēties, un uzturēt kompromisu un labas attiecības ne tikai aiz ekrāna, bet arī dzīvē satiekoties un parunājoties. Pašam ID novēlu izkonkurēt citus komūnus un palikt vienam no labākajiem un turpināt attīstīties. Un protams arī ID administrācijai es novēlu izturību uzklausot visas sūdzības, kašķus un niķus, izanalizējot to un sodot pārkāpējus, kā arī protams jāsaka paldies moderatoriem, administratoriem, kuri veido visādus konkursus un pasākumus, jo bez tiem ID būtu bezkrāsains.

 

Un protams visiem visiem es novēlu priecīgus un siltus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu, kā arī daudz mandarīnus! ^_^

 

Jauku vakaru, identieši.

Vita.

Edited by Vita
Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Man bija doma izveidot īpašu apsveikumu, to arī iesāku darīt, taču, visticamāk, nepaspēšu, jo nav tik daudz laika, tādēļ vienkārši uzrakstīšu īsu apsveikumiņu.

 

Novēlu ID augt, attīstīties un kļūt par bezierunu labāko komūnu Latvijā. ID biedriem vēlu jauki pavadīt svētkus gan ar saviem mīļajiem ģimenes locekļiem, gan ar draugiem, nepiedzerties, bet vienkārši labi pavadīt laiku un izpriecāties sniegā! Administrācijai novēlu vieglu darbu Ziemassvētkos, lai nav tā, ka Ziemassvētki jāpavada serveros ķerot pārkāpējus un vēl sazin' kādas lietas, lai šiem paliek laika mazliet papriecāties sniegā un jauki pavadīt svētkus!

 

Un šeit Coca-Cola reklāma svētku noskaņas radīšanai!

(Forumā vajadzētu Ziemassvētku skinu)

 

http://www.youtube.com/watch?v=rMx9kKAsecE

 

Ar cieņu,

 

Tapors! :moomin:

Link to comment
Share on other sites

Nelielas izmaiņas!

 

Apspriedos ar Lāci un nolēmām, ka balvas nevis randomā izlozēsim kādam, bet gan - balvu saņems labākā novēlējuma autors! Līdz norādītajam datumam varat vēl drukā un rediģēt pašreizējos novēlējumus.

 

Veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

Novēlu ID tik pat spožu nākotni kāda tā ir. Novēlu Jums tikai augt un augt. Novēlu īstenot iecerēto un turpināt darbību. Es par Jums!

Protams, priecīgus svētkus! Autoram - šajā topikā un homepage rakstā ir attiecīgi 2.janvāris un 10.janvāris. Kad īsti?

Edited by akka
10 janvarī.
Link to comment
Share on other sites

Bļe mich, tev problēmas ir? Kapēc es tur neesmu? Karoč jā, sveicu. :)

 

 

 

 

 

 

Tev ir problēmas ar lieku un beztēmīgu komentāru drukāšanu. /babbuc/

Edited by babbuc
Link to comment
Share on other sites

Labdien cilvēkbērns, kas sēž otrpus šim tekstam

Neko diži jaunu es m°jums nespēšu pastāstīt/novēlēt, bet, skatoties pēc sevis, es jums ieteiktu svētkus nosvinēt sekojoši : Ziemassvētkus nosvinēt kuplā ģimenes lokā, savācot visus mazus un lielus radiņus, daudz nedzert, iedzert glāzi šampānieša, parunāties/izrunāties un apmainīties ar dāvanām, protams, ja esi tādas sagādājis un nopelnījis. Bet Jauno gadu nosvinēt ārpus sava mājas mitekļa, draugu lokā.

Novēlu katram atrast savu otro dzīves pusīti ar kuru paliksi kopā līdz mūža galam

Lai ģimenēs ir mazāk strīdu un kašķu, sevišķi starp māsām un brāļiem

Lai šis jaunais gads pienāk ar smaidu un laimes garšu, jo Pasaules gals tak nav bijis

Un iesaku katram, lai kas arī notiktu, ja tu esi sācis kaut ko darīt, tad nepadodies un pabeidz visu līdz galam, nepagriez darbam/lietām muguru un pierādi sev, kā arī citiem, ka Tu spēj būt stiprs un darba apņēmīgs cilvēciņš

 

Galvenais, lai jums visiem dzīvē laba veselība, saticība vecāku ģimenē un jūsu jaunajās topošajās ģimenēs (ar sievu/vīru) kā arī Laime. Naudu? Naudu jūs nopelnīsiet paši, nauda no gaisa nenokrīt, protams būs jāpastrādā, bet nekas nenāk viegli un par visu ir jāmaksā.

 

 

Izbaudiet brīvo laiciņu, kas atvēlēts no skolas/darba puses, tiekaties ar sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem, ja redzaties ar viņu dien dienā, tad aizejat pastaigāties vai uzrīkojat romantisku pasēdēšanu.

 

 

Kā nosvinēsi jauno 2013. gadu, tā arī to nodzīvosi !

 

 

Priecīgus visiem svētkus iekš IDENTY :*

Link to comment
Share on other sites

Novēlu visiem prieku,laimi,veselību. Saņemt daudz dāvanas Ziemassvētkos un jauno 2013.gadu sākt ar jauniem plāniem un sapņu piepildīšanu.

Identy novēlu lielus panākumus. Dabūt karaļa kroni šajā nozares cīņā. ID administrācijai novēlu stiprus nervus, neatlaidību darbā un izturību.

Visiem sagaidīt savu brīnumu un daudz,daudz dāvanu.

Turās.

Link to comment
Share on other sites

Gribas, lai baltā pasaulē balti sniegi snieg, Un pa baltiem lielceļiem balti cilvēki iet. Un, lai baltos cilvēkos baltas domas dzimst.

Un, lai baltās darbdienās balti svētki ir.

 

Lai silta vasara, lai ziemā sniegs, Lai darbs, lai draugi un pa reizei prieks, Lai dvēsele var baltas sapņu dzijas tīt,

Lai atnāk tie, ko gribas sagaidīt !

 

velu visiem priecigu jauno gadu. velu veiksmi nakosajos gados lai identy.lv paliktu tik pat draudzigs.

Un priecigus z-svetkus musu adminiem kuri dara visu so labako lai identy.lv stradatu.

 

:Latvia2:priekaa

Link to comment
Share on other sites

takā ziemassvētki pagājuši vairs nemaz neatgādināšu, bet takā jaunaisgads nesen pienāca, novēlu identy izturēt ilgi un dikti, nekur nepazūdat, savādāk man vairs nav ko darīt pie datora :D laimīgu jaunogadu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×