Jump to content

simplijs

Moderators
 • Content Count

  6286
 • IDcash

  2.69€
 • IDRuby

  0♦
 • Joined

 • Time Online

  223d 13h 30m 6s

About simplijs

 • Rank
  BOSS
 • Birthday 10/07/2006

Profile Information

 • Dzimums
  Neteikšu

Recent Profile Visitors

33048 profile views
 1. Vēl kādi komentāri no ikdienas spēlētājiem? Aktivitāte ir, reporti skaitīsies, ja bombix apstiprinās.
 2. 1. Dobele. Ja Tu dzīvo bedrē, izlien no tās ārā. 2. Novembra mēnesī vidējais laiks serverī zem 30min sesijā. 3. Pats minēji, ka pēdējās nedēļas laikā nav bijis laika šaut. 4. Nenopietna pieeja aksesa pieteikumam. Balstoties uz 2. - 4. punktu - jaunu pieteikumu drīksti rakstīt pēc mēneša. Uzlabo aktivitāti, ja vēlies aksesu. Kā arī:
 3. congratjuleishens
 4. šis topiks un tā iznākums ir lielisks paraugs neveiksmīgam biznesam, kur piedāvājums neatbilst pieprasījumam. uzlikts serveri, kurš nepiesaista tautu nav risinājums tautas paceltajai problēmai. Ja gribat, lai serveros ir pienācīgs apmeklējums, izpildiet nosacījumu, ka pieprasījums veido piedāvājumu.
 5. Manuprāt, čīteru reportiem forumā ir jābūt obligātai lietai, kā tas ir bijis agrāk. Ja vēlies aksesu, tad pierādi, ka esi tā cienīgs izpildot nosacījumus kā pienākas. Ja jau mini, ka esi bieži serverī, kad nav adminu, tad noteikti kādu hakeri vari noķert ar demo un uztaisīt reportu. Palasot pēdējos acc pieteikumus rodas jautājums, kāpēc agrāk cilvēkiem nebija problēmu, bet tagad pēkšņi visiem ir grūti ierakstīt demo un uztaisīt reportu? Nav reportu - nav hakeru - nav nepieciešamības pēc aksesa.
 6. Kā jau pats saproti, vēl nav pienācis laiks, lai saņemtu aksesu. Ir tomēr lietas, kas jāizpilda un vienkārši par skaistām acīm acc dod tikai draugiem. #idnetaisnība. Jaunu pieteikumu vari mēģināt rakstīt pēc 2 mēnešiem.
 7. simplijs

  PUB VIP

  NONERFOT VIPU. viva la colombia
 8. ticēt un/vai cerēt, ka būs jauns serveris ir sevi necienīt. projekta vadītāji saka, ka nevar izprast ko viss komūns vēlas? bļin ir jau n-tie topiki bijuši par to, ko cilvēki grib. taisīt ik pa laikam topikus, prasīt un teikt, ka ir doma kaut ko vērt vaļā ir smieklīgi, tikai cilvēku čakarēšana. cirks gatavais. war3, ja man jautā.
 9. stāvu uz galvas un rotējot ar slotas kātu nobraucu par tūpli
 10. simplijs

  Fixi #3?

  delete these buttons under here https://identy.lv/csgo/admins
 11. Vispār, būtu ļoti cool ieviest nakts mapciklu. No plkst. 23:00 līdz 6:00, lai iet mazās kartes, taču tad, ja serverī savācās vismaz, pieņemsim 10 cilvēki, ar rtv iespēju varētu iebalsot lielāku karti. (Lielās kartes rtv parādās tikai tad, ja serverī ir 10 unikāli lietotāji, ja nav, tad parādās tikai mazās). Līdzīgu principu ieviest arī pa dienu, laika posmā 06:00-23:00, ja serverī ir <10 cilvēki, RTV piedāvā ne tikai lielās, bet arī mazās kartes. Savulaik pick bija nakts mapcikls, ļoti forša fīča. Protams, ne tik advancēti kā es te aprakstīju, bet domāju, ka mastermind @boomix šis būtu pa spēkam.
×