Jump to content

NLT_Džonijs

Lietotājs
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

NLT_Džonijs last won the day on June 5

NLT_Džonijs had the most liked content!

6 Followers

About NLT_Džonijs

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

6217 profile views
 1. NLT_Džonijs https://identy.gameme.com/playerinfo/8305
 2. NLT_Džonijs

  Labākā ola?

  iedosu 5 idc pedejai vietai
 3. sveiciens dzimenite bro
 4. ja vel nav tas tad iespeju izslegt citus speletajus lai neredz. bieži baigi trauce. tiesi tie surf suudi kas no dirsas nak ara
 5. Sveiciens visām dāmām! @Hazzelis kur mans balodis ar ziediem kretin
 6. Liku uzreiz kad palika 18, ieberzos ar autoskolu, braukšanās slauca naudu normāli un tā arī nepabeidzu. Paņēmu pauzi, pēc gada atkal iestājos, izgāju teoriju un laika trūkuma dēļ atkal nācās pārtraukt. Vēlāk aizbraucu uz Zviedriju strādāt, sapratu, ka vajag tiesības, bija izdevīga cena un nopirku. 4 gadus jau nav problēmas bijušas ar to. Pa Latviju problēmu nav. Bet nu ir plānā kaut kad nokārtot tās tiesības, lai ir.
 7. PUBĀ i guess jau ir tāds punktu sadalījums. Vismaz šodien silver ranks mani nošāva atņēma 25 punktus, nošāvu viņu, dabūju 3 punktus.
 8. NLT_Džonijs

  TOTO Spams

  http://prntscr.com/vs6ctt nu ja neiet tad neiet
 9. Produktivitāte uzlabojusies darbā, strādāt gribas vairāk, jo nauda jāpelna. Tērējas daudz vairāk nekā vispār pirms COVIDA. Bet viss šis lockdowns kas pa lielam ir, ierobežojot visu kustību valstī, rada nelielu toksiskumu sēžot mājās. Laikam pietrūkst tas, ka var aiziet kaut kur un padirsties ar kādu kas skatās uz Tevi ar šķību aci. Geimot var visu laiku kad gribas, gatavojoties next PUBG turikiem. Karoč dafiga plusu un mīnusu dēļ šī vīrusa, ja to tā var nosaukt.
 10. Oasis vairāk, bet tā sprite, vismaz iekš LV.
×