Jump to content

MADYOGA

Pensijā
 • Content Count

  3780
 • Joined

 • Time Online

  171d 2h 4m 57s

Everything posted by MADYOGA

 1. MADYOGA

  atradu frogu

  blyn at*isies un ļauj man gulēt
 2. MADYOGA

  Studentu darbs

  Sveiki, vai jūs zinājāt, ka tikai 27% no cilvēkiem strādā jomā, kas saistīta ar viņu bakalaura grādu? Un to, ka viena no vispieprasītākā prasmēm, ko ņem vērā darba debēji, ir komunikācjas prasmes? Kāpēc es to stāstu ir, jo mans bračka piedāvā iespēju iegūt vasaras darbu aktīviem studentiem. Viņš pats jau kādu laiku ar to nodarbojas, paralēli tam arī apmāca studentus un skolēnus par mērķiem, motivāciju, disciplīnu un vēl visu kaut ko. Ja ir kāda interese, tad atsūti man privāti savu numuru, un viņš pēc tam tev uzzvanīs. Jauku visiem svētdienas vakaru!
 3. Paldies tiem, kas apsveica jauki..
 4. MADYOGA

  IDENTY 10 Gadi

  Tu varēji desmit gadus atpakaļ iedomāties, ka mēs tik ilgi izvilksim? Neticami!
 5. Katrs lietotājs settingos var uzlikt vai rādīt savu activity citiem draugiem vai nē. Noteikt šiem, kurus nerāda, šī opcija ir noņemta. simple
 6. Properties > Compatibility and select Windows XP? Try this or mby This ? Visi saka, ka vnk neesi korekti atinstalējis, tāpēc arī nevar ieinstalēt atpakaļ.
 7. MADYOGA

  NBA Spams

  p.s. Redzējāt pirmo balsu apkopojumu? Dončič kā Rookie tiks uz All-Star, not bad, ne?
 8. Cilvēki Tev cenšas palīdzēt, kā vien var, bet Tu atļaujies viņiem pārmest par palīdzību? Arī ieteikums par interneta provaidera maiņu ir un paliek ieteikums... Tas, ka Tu šādu ieteikumu uzņem kā pilnīgi degradēts jaunietis, nenozīmē, ka vaina ir tajos, kas iesaka un cenšas palīdzēt pat tik neadekvātam jaunietim. Es tavā vietā priecātos, ka vispār kāds Tev ir palīdzējis šajā topikā, jo pelnījis Tu to nebiji! Tā kā, jaunais, nomierinies un iesaku atvainoties. Nāks par labu un uzkačāsi karmu
 9. Atstāj sev, nodosi mantojumā bērniem
 10. know your audience! Es rakstu par nežēlošanām utt. tikai tad, kad tas tiešām nepieciešams. Šādā gadījumā uzskatu, ka rīkojies +/- pareizi, lai gan cilvēka pieļautā kļūda bija tiešām nieks. Katrs gadījums ir jāizvērtē atsevišķi, nevis "vot tad vienam iedevu / neiedevu banu, tad tāpēc tādā pat situācijā arī došu / nedošu banu... Nē! Paši arī kļūsiet labāki un vairāk respektējami, ja pieiesiet katrai situācijai atsevišķi (šis var attiekties ne tikai uz BT, bet arī modiem un citiem zvēriem) DopeScott arī + no manis par to, ka vispār uzdrīkstējās rakstīt šādu topiku. Kādam tomēr vēl interesē citu cilvēku labsajūta, ne tikai man p.s. Outpace, man ir tāds prieks, ka kāds mani atcerās / piemin pat tad, ka neuzturos šeit ikdienā. Tomēr kaut ko no sevis būšu Identijā atstājis!
 11. Paldies, Artūr, par šo garo un interesanto tekstu... Atraisīja daudz atmiņas par kurām šobrīd padomāt. Esmu pārsteigts, ka Tev ir saglabājies mans quote par to spamošanu, bet toreiz to biju tiešām nopietni domājis. Laikam pat pēc tam nekādu spamu citur nebija, tā kā attaisnojās manas dusmas Kaut kā viņš tika pie MAIN statusa Ja nemaldos, tad ilgi man viņu lūdzies, bet es laikam uzskatīju, ka vēl neesi gatavs... līdz es pieņēmu pareizāko lēmumu manā pastāvēšanas laikā iekš Identy un iedevu Tev šo godu! Vispār viss bija max jautri un interesanti. Šobrīd mani ceļi vairs gandrīz nemaz nesaistās ar šo vietu (vienreiz dienā atvērt forumu - neskaitās), bet vienmēr mīlēšu un atcerēšos Identy kā savas jaunības galveno vērtību... Identy is home! Un vēlreiz... Paldies, paldies, paldies Tev, Artūr, liels par to, ka parādījies mūsu Identy un pierādīji sevi par varenu komūna līderi! Bez Tevis gan es, gan Mārtiņš un visi pārējie, sen būtu atmetuši ar roku... Much love visam Identy!
 12. Visi tulīt no sevis Gordonu Remziju tēlos
 13. Nu nezinu... Izlasot Tavu paskaidrojumu, liekas, ka nekas pārkāpts nav un Jūs turpiniet "piepisties" par pilnībā visu. Cik debīlam jābūt, ja pasaka, ka jāiet nostāties rinķa līnijā (pohuj kādā viņa ir krāsā), Tu ej kaut kur citur un tad raudi, ka Tevi nošauj? Klausiet komandām, neizprovocējat cilvēkus un viss būs kārtībā. Šādi "FK" rodas no cilvēku stulbuma un nepaklausības... Tāda sajūta, ka JB vairāk nav laba un smieklīga laika pavadīšanas vieta, bet gan vieta, kur galvenais uzdevums ir kādu izbanot par FK! Jūs cīnāties par to, kurš beigās paliks vienīgais spēlētājs serverī? Jo visi pārējie būs banoti par FK... FUCKIN SHIT, SAŅEMATIES!
 14. MADYOGA

  Filmu spams.

  https://identy.lv/forum/index.php?/topic/24723-filma-seri%C4%81ls/?hl=filmas&do=findComment&comment=263131 Same shit, different day.
 15. Liekas, ka vēlaties JailBreak serveri pataisīt par reālu cietumu, kurā nekas nevienam nav atļauts. why?
 16. Paldies visiem par sveicieniem... Cheers!
 17. Rebudij, ļauj tak mazajiem spēlēt... Vispāŗ nesaprotu, kas Jums JB adminiem par niķi uzdot visiem jaunajiem CT to jautājumu par MIX day or smth... WHY? Es arī nezinātu atbildi un mani banotu? Varbūt es nevēlos vadīt tās dienas, par kurām Jūs uzdodat jautājumus, bet kādas citas, ko pats, piemēram, izdomāju un visiem būs jautrāk? Stulbs jautājums, stulbas atbildes, stulbi bani utt... Šajā situācijā, ja viss ir tā, kā šis jaunēklis izskaidroja, tad kāpēc bans? Rebudij, būtu labāk savus draugus un visus pārējos dirsējus sodījis, nevis jaunos spēlētājus, kas tiešām cenšās. Drīzāk šeit izskatās, ka rebudijam vajadzēja pievienot vienu banu savam banu sarakstam, nevis objektīvi pieiet pie notiekošā. (no hate) Ko gribēju pateikt - ļaujiet spēlēt jaunajiem! Esiet iecietīgāki un pamāciet, nevis uzreiz sodāt, jo sodīt mācēs visi, bet pamācīt un iedot padomu, ne katrs... Audzinot viņus Jūs audzināt arī sevi!
 18. MADYOGA

  SKINZA giveaway

  Jā, 8, nu TU jau zini!
 19. MADYOGA

  SKINZA giveaway

  Klāv, Tu esi viens no interesantākajiem cilvēkiem, ko pazīstu, un tas nav sliktā nozīmē. Patīk Tavas jocīgās prasības, jautājumi un pieņēmumi, bet, iepazīstot arī Tavu māsu, sapratu, ka tas Jums ģimenē ... Man ir ļoti liels prieks, ka esam pazīstami un pat vairāk... Ļoti žēl, ka esi aiztinies no Latvijas, jo vairāk nav iespējamas tās dienas / vakari, kad varējām kopā atpūsties, ierēkt un vienkārši jauki pavadīt laiku. Ceru, ka tomēr kādreiz atgriezīsies, bet saprotu, ka tagad esi savas laimes meklējumos, ko arī novēlu Tev atrast...! Draudziņ, vēlu Tev visu to labāko!!! Lai kā mums tagad ar komunikāciju, Tu man tāpat paliksi ļoti labs draugs, kuram zinu, ka varu uzrakstīt jebkurā situācijā un palīzēsi ar vidokli vai uzdirsienu (Kā jau visas citas reizes) Love ya! p.s. pohuj uz skinu un skaitli... paķēra emocionālais un gribējās kko tādu uzrakstīt :
 20. Nebija jēgas censties rakstīt topiku, vecīt... Šeit Tev pateiks, ka topiks nav pēc parauga (Or some other shitty excuse) un pasūtīs Tevi pāris rajonus tālāk. :
 21. @excalibur es saprotu, bet mani joprojām pārsteidz Jūsu "vēsā" attieksme pret cilvēkiem, kas nav Jūsu draugi vai augstākstāvošie... Vai tiešām, Tev, kā moderātoram, nebūtu profesionālāk izstāstīt cilvēkam, kas, kur, kad jāraksta. Jo šobrīd ir tā, ka Jūs viņu pasūtat kaut kur, bet diezvai paši zināt tieši uz kurieni. Sorry, ka kaut kur jaucos, tāda vienkārši ir mana pieeja lietām. Nepatīk, ka apbižo jaunākos, vājākos un akku.
 22. Ko viņš nepareizu ir izdarījis?
 23. MADYOGA

  Filma / Seriāls

  Filma - Snatch, Pitch Perfect, Conjuring, ej nu Tu izvēlies mīļāko, meh... Seriāli - How I met your mother; Friends; Lucifer; Walking dead; Brooklyn Nine-Nine; New girl; Last ship; MacGyver. AIzrāvos
×