Jump to content

DeFire

oldschool
 • Content Count

  2386
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  116d 1h 19m 58s

Everything posted by DeFire

 1. DeFire

  IDENTY 10 Gadi

  Prieks par visiem tiem, kas ir palikuši ar mums ! Lielāks prieks par jaunajiem pienācējiem ! Lai draudzība ir ar mums ! Lai mīlestība ir ar mums !
 2. Par to ram es jau zinu. Manaa platee ir ddr3 un jaunajā ddr4, tas skolniekam saprotams, ka viņi atšķirsies. Kas tu gribi pateikt, ja jaunā mātesplate (B150M Bazooka) nepacilks procesoru i7 7700 ? Ja tā tad kādu max labāko proci es varu ielikt tai platē ? vai tomeer labaak ir iespeeja dabuut labu procesoru trešās paaudzes un plati es nemainu. Tikai cpu un palielini sev ram !? Nu kut Kas man jau ir jaamaina, vēlos jaudīgāku
 3. Vai es varu nopirkt lētāk caur ebay i7 7700 procesoru ar garantiju ka viņš tiešām atnāks īstais? Va labāk sūtīt vietējoa veikalos ?
 4. Mana pēdējā doma ir tāda ka ram sūtu no 1alv un kad buus veel lieka naudinja tad pasūtu tieši tādu pašu8gb, kā sākumā. Tad jau nevajadzētu būt problēmām, vaina ? Man tagad ir 4gb x2 rams, bet tas jaunajai platei nederēs, jo atšķiras ddr
 5. Sveiki. Man ir iespēja ne dārgu nopikrt mātesplati msi B150M BAZOOKA, kur atbalsta ram ddr4. Zinu tikai to, ka manai mātesplatei ir ddr3 boost un tikai 2 sloti. Sākotnējais jautājums ir tāds : ” Kādu cpu viss labāk pirkt šai mātespltei, lai iet labi un nav jāpārmaksā par to, kas nav vajadzīgs?” Dators tiek izmantots priekš video montēšanaa csgo spēlēšanas un strīmošanai, kā arī vēlos arī sākt tiešraides uz pubg, bet ar dotajiem parametriem man nepavilks. Kas man ir ? gtx 1050ti 4gm Intel i5-3570 ram 8gb vēlos nopirkt to mātesplati un piepirkt ddr4 8gb ram, iesākumam un tad vēl tādus pašus ram, lai tik celtu gb uz augšu. Nu un laikam cpu ar būtu jāmaina. Gribētu zināt spečuku domas kuru cpu pirkt. Paldies jau iepriekš.
 6. Man bija Deserte Eagle | Neon Revolution... xD identy_bugs3.mp4
 7. Es savu pirmo video taisīju 3+h. Cik laika aiznēma tev sis meistardarbs? Man patīk. Nav pārlikts ar efektiem. Vienīgais grafika varēja būt labāka un nedaudz savādāka mūzika, kas būtu piemērotāka šiem kiliem.
 8. office ace https://www.youtube.com/watch?v=53WxWrUoACU [youtube] [/youtube] EDIT: es tur sākumā riktīgi nolaidu greizi, bet tā kā tas ir pirmais un es ar to loti ilgi cīnījos, nolēmu nelabot to sākumu ar tām miglainajām pārejām un atstāt kā ir Kritika ? Droši! Nēesmu nekāds pro youtubers, vnk gribu taisīt mazus frag movie
 9. Man tā bija ar stealserijas peli, es izdzēsu programmu, kur varēja rediģēt tos dpi un man beidzās dropi. Es piekrītu taviem zinātājiem, ka jādzēš ārā synapse programma, jo, vismaz man, tas palīdzēja. Pamēģini, ja nekas nemainās, domāsim tālāk. Banālākais, pārspraud peles portus ? Jo, piemēram, man priekšējos portos ieliekot usb flashu dator sāk ielagot, iespraužot mugurpusē viss ir oki doki.
 10. DeFire

  [PUB]

  Ja ranks ir Silver, tad arī, pēc taviem vārdiem, tas nevienu silveru "nepis", bet man liekas, ka Lil_Kanniņa saka lietderīgu lietu. Sandis gan jau spēj salikt gatavu ātro pluginu priekš mapju sākuma, vainu jārediģē jau esošā punktu sistēma, lai tikai pirmajā roundā par pašnāvību netiktu noņemti punkti. Un vispār arī mapes vidū, kad tu nokavē raunda sākumu, ieejot serverī, un izvēloties komandu ar, nelielu nokavējumu, arī tiek uzskatīta pašnāvība un tiek noņemti punkti, kas, manuprāt, nav pareizi. Bet visi jau ir slinki, lai padarītu kaut ko par perfekti pārdomātu. Ja vien ir iespēja, laiks un vēlme, tad būtu ļoti forši, ja tas tiktu salabots. Tas pat nav ieteikums, bet gan, vienkārši, lūgums pie, nepieciešamajiem veicamajiem darbiem, kas būtu jāpaveic, lai būtu efektīvāka un patīkamāka pub servera lietošana.
 11. Šī diena lai tev skaistāka par citām, Šī diena tikai viena gadā aust, Lai spēka pietiek katram dienas rītam, Lai katrs rīts kā skaisti ziedi plaukst. Sveicu !
 12. Vai atceries to dienu? Kad caur sosku dzēri pienu. Tu spārdijies un bļāvi, Visiem sevi bučot ļavi. Sveicu.
 13. Diezin vai tagadējiem skiniem, kas man ir, traki mainīsies cena...
 14. Un tajā brīdī Jums atvērsies jauna un ļoti vienkārša lapa, no kuras varat izvēlēties sev nepieciešamo funkciju sgoSere.png Ja ir kādas idejas ko tur vēl varētu pievienot, droši izsakamies topikā. ——-> Vai ir iespēja pievienot to, lai uzreiz, pie serveriem, rāda konkrēto spēlētāju skaitu katrā serverī ?
 15. Kad gan es to paspēlēšu... Bet paņēmu, paldies
 16. Pievienojos, sveicuuu !
 17. Likās, ka viss ir okay. Bet šeku, reku atkal gļuks. Atkal šī štelle un izmet no cs`a. Uzlieku Panorama, trīs roundus visss cool, 250-300fps un tad nokrīt uz 50. Noņemu panorāmu, spēlēju, spēlēju, nenoteiktu laiku un viss ir okay un tad šodien atkal pus dienu bija no 30-100 fps svārstīgas. Arēnā teju visi 500fps MM office 300fps MM mirage 200-250
 18. Tauta palikusi tik super aizņemta, ka pat slinkums tiem izteikties par šo varzy ideju. Man liekas, ta sir nedaudz stūlbi. Ta djau visi pēc kaut kāda, bet tomēr statusa rausies, protams, lai ķipa aktivitāte paceļas, kas īsti nav vajadzīgs, tad var tā uztisīt. Bet, lielākotiess, man liekas, ka nevajag neko tik ļoti sarežģīt. Lai tauta spēlē, lai mēģina vadīt un lai uztur jautrību, ja nesanāk, vai pārkāpj kaut ko tad attiecīgi ir jāsoda ar to pašu CtBan.
 19. -3 :0 Es tevi nepazīstu, bet, lai nu ir, pievienojos sveicējiem
 20. LIELS VISIEM PALDIES !
 21. DeFire

  Sporta kāpšana

  Roka, laikam, kā akmens ciete jau ne ?
×