Jump to content

Nigz

Lietotājs
 • Content Count

  59
 • IDcash

  2.03€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  8d 21h 31m 8s

About Nigz

 • Rank
  Zina, kur kas atrodās!
 • Birthday 07/05/2001

Profile Information

 • Vārds
  Kārlis
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Friendzoned

Recent Profile Visitors

785 profile views
 1. Nigz

  IDENTY 11 gadi!

  Pirms kāda laiciņa atklāju to ka latviešiem ir csgo serveri, no sākuma biju skeptisks, bet tad izlēmu ieiet un paskatīties, šo lēmumu neesmu nevienā brīdī nožēlojis. Prieks ka šim komūnam ir tik liela vēsture un tik daudz komunikablu, izpalīdzīgu un sakarīgu cilvēku, ikdienā pavadu laiku pļāpājot un šaujot ar satiktajiem cilvēkiem no identy, redzot kā šī komūna attīstās ar Boomix frontes galā, zinu ka identijam vēl daudzi labu izjūtu, komisku sarunu un izdevušos meetapu gadi priekšā.
 2. Nigz

  Siržu diena ir klāt!

  @darkXX šis jaunietis dzīvojas pa manu sirsniņu, dienu dienā runājamies, uzšaujam kādu kompetatīvo maču, pasaucam Zupu lai kerijo mūs, kamēr šaujam jociņus un spociņus. Kopā ar darku pildam misijas neskatoties uz to ka abi šaujam slikti un nākas pildīt guardianu 5h lai dabūtu 20k score. Viņš katru dienu uzlabo manu motivāciju kļūt labākam, jo pārāk bieži un vienkārši viņš nošauj mani. Neviens jau no jums neticēs, bet satikāmies sen, kādā dienā šķirstot tinder feedu pie džekiem atradu Darku, padomāju ka puisis sakarīgs un mīlīgs, iepazinu viņu un tagad džeks katru vakaru sastāda man kompāniju, brīžos kad ir visgrūtāk, morāli atbalsta kad pazaudēju prātu un kurpi klondaikā, iesmej brīdī kad pasaku ka vairs nedzeršu.
 3. Nigz

  Diennakts Spams.

  kažokvarde – n. kaķis;kā man neiet - id. apzīmē situāciju, kad ne pārāk veicas;kājas kā bluķi - id. korpulentas kājas;kārt špagetti - id. intensīvi melot;kekss – n. stilīgs tips;klēgainis – n. vista, gailis;klinklāviņš – n. nesaprātīgs cilvēks;klope -n. kaušanās, kautiņš;klucis starp acīm - n. stuācija, kad ļoti sāp galva;kļuška - n. meitene;knoķis – n. dzērums;kode - n. cilvēks. kas lieto daudz alkahola;kops - n. policists (izc. no Angļu val.);kost - v. mīlēt daudz iedzert;koksu, koksu ! - int. uzmundrināt, paātrināt kustību;koļīt - v. 1. runāt muļķības; 2. braukt kādam augumā;kolotuns - n. aukstums;konkrētais feiss - id. nopietna vai jocīga sejas izteiksme;kranti! - n. beigas, gals klāt;kruta - adv. baigi forši, super, vienreizēji;kurbulēt - v. apmierināt sievieti. (dzimumakts);kūlā čiksa – id. forša meitene; izc. no Angļu val. (a cool chick)
 4. Nigz

  Diennakts Spams.

  darīt kaut ko uz buj -duj - id. rīkoties neapdomīgi, nepārdomājot;derētu kāds piražoks - id. derētu kaut ko ieēst;desot - v. ātri iet;dilda – n. nesaprātīgs cilvēks;dirsā darbi un materiāli - id. neveiksme; neizdevies pasākums;dirst - v. 1. nokārtoties pa lielam; 2. runāt muļķības; 3. melot;dirst bumbiņas - id. runāt nepatiesību;drugāns - n. draugs;družka - n. draudzene;dubars - n. aukstums; aukstuma sajūta; (izpl. Kurzemē);dzīvs kā gurķis - id. ļoti dzīvīgs, vesels;džeks – n. stilīgs puisis;džoriks - n. puisis;džingā - bringā - id. viss ir kārtībā!džuse - n. meitene;
 5. Nigz

  Labs rīts.

  Neteikšu ka ir nepieciešams papildināt slotus, jo tādejādi būtu pārāk daudz spēlētāju, kas dažos aspektos ir nesabalansēti, daļēji piekrītu linceenam, bet nevis obligāti ffa, bet kādu citu servera ideju (itkā par to jau bija apspriede, bet laikam tā arī pie vienas apvienotas idejas netika), tādēļ cerams tuvākajā laikā būs kāda nopietna apspriede tautai ar augstākstāvošajiem un nonāksim pie kāda risinājuma. Varbūt tas būs pubs ar community mapēm, varbūt retake serveris, varbūt arī kāda cita opcija.
 6. Nigz

  Identy dzejnieki.

  Nav noslēpumu man vairs Negaidot paskrien mums laiks Zupas pieskāriens maigs Segs tavas lūpas Zeltainais rudens vijas miglā Neliela lāsteka atspīd stiklā Prasts akmens top vizlā Puspasaule stiepjas sniegā Upēs ledus jau lūst Sniegs visapkārt kūst Pavasara smarža apkārt sāk plūst Zupas sirds sāk atkal just Dienas mijās vasarā Zemeņu garša saldenā Ieskauj siltumā mūs saule varenā Naktīs spīd iela garenā
 7. Nigz

  IDC skrāpē laimē

  Kādēļ uzticēties Bībelei, ja jūs varat uzticēties boomix loterijām, sākot ar idc box un tagad id skrāpē un laimē, tas pa tiešām liekas sketchy un pavisam neticami ka kaut ko tādu boomix izveidotu apzināti. Vai tas nav brīnišķīgi, šķietami, bezmaksas idc no boomixa sākot jauno gadu ar to ka mums ir drošībā un dienesti var būt ļoti dažādi un katram cilvēkam individuāli gan grupās gan individuāli vai arī ja nepieciešams pievieno cukuru, sāli un piparus piparkūkās, piparkūkām patiesi garšo krāsns siltā spirāle, tādēļ nelaidiet tās pārāk tuvu, savādāk apdegs.
 8. atsākt regulāru trenēšanos sporta zālē
 9. Nigz

  Hazz give drop! #6

  Nenosvērties virvē vai nedoties peldē ar tosteri, būtu pozitīvi šīs lietas nepiepildīt
 10. Nigz

  Hazz give drop! #2

  Vidēji asais džumbo no pakistānas
 11. Nigz

  Sveicam: exsup

  Sveiciens dzimšanas dienā Zupiņ, zinu ka ar mazu aizkavi, bet tas kā jau parasti. Ceru ka vakar nepiedzēries no kvasa un pavadīji labi laiku
 12. Nigz

  Musician.

  5/10, nezinu, bet kaut kā lirikas nesaistīja, beats labs, protams ir vēl kur augt viņam, varbūt pat kautko labu spēs nobliezt.
 13. Nigz

  Musician.

  6/10 ir labākas dziesmas jaunajā albumā Uzlikšu kautko jestrāku šoreiz, zinu ka daudziem nepatiks, bet ko padarīt ka esmu iekritis uz bootleg
×