Jump to content

Hazzelis

Organizators junior
 • Content Count

  109
 • IDcash

  2.66€
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Hazzelis

Profile Information

 • Vārds
  Dāniels
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Aizņemts

Recent Profile Visitors

2470 profile views
 1. Hazzelis

  Musician.

  10/10 Patīk NF kā viens no tiem retajiem reperiem kurš actually repo textu nevis atkārto vienu un to pašu frāzi dziesmā.
 2. Hazzelis

  Mīmu topiks

  Pd6wLaBjoFhSmmbo.mp4 HPShp0p05msC4_VW.mp4 37bLAukEW_dcLxVQ.mp4
 3. Hazzelis

  Musician.

  10/10 Ar šito agrāk kaimiņus kaitināju no rīta uz pilnu klapi līdz viņi sāka piepisties.
 4. Hazzelis

  Hazzelis

 5. Iemāci mani šitā bunny hoppot, nice video.
 6. Hazzelis

  IDENTY 11 gadi!

  Neesmu ilgi forumā, pārsvarā kinda gadu uzturējos pubā, pirmais iespaids bija nice, tad slikti, tad atkal nice (drama n shit @Frogsgejs), bet daži cilvēki no foruma lika saprast dzīves būtību, ka jādara tā, lai pats laimīgs, thx, jūs zināt kas jūs esat , tad gratz par tiem 11 gadiem cerams nodzīvosim līdz vecumdienām kad 60 gados ar protēzēm sēdēsim pansionātā un dzersim kokču atceroties labos laikus, es hz ko rakstu. kva kva P.S. @Frogs#gaidamnoplūdi
 7. Esmu nonācis pie secinājuma, ka, ja es spēšu visu pareizi salikt, tad izmantošu faceit turnīru sistēmu, kur būs arī AC. Pirmajam turnīram ko es plānoju veidot nākamo sestdien ~18:00, dalības maksa būs 1 eur, tas lai jūs mudinātu par kaut ko spēlēt, lai piesaistītu vairāk cilvēku un, lai es redzētu pieprasījumu. Ja man patiks pieprasījums, dalības maksa nākošajos turnīros būs star 2.5-5. Ja nu gadījumā es nespēšu salikt tā kā esmu ieplānojis, nāksies gaidīt, kad boomix kaut ko uztaisīs. 1v1 Turnīrs, Single bracket, ieroči- Ak, emkas, awp, par kartēm nezinu gan jau def populārākās aim kartes. Negribu jums neko solīt, bet ja man pēc pāris mēnešiem vai pat gada šis viss pasākums patiks, es apsveru domu go big un šajā visā pasākumā iesaistīt savu maku, organizējot 5v5 Lana turnīrus, ja goexanimo pārstāvji vēlēsies sadarboties vai mani apmierinās viņu īres maksas. Tas īsumā būtu visa no manas puses, jauku jums dienu.
 8. Samaksāja, lai ielieku Anti , jo jutās pārāk slikti, ka visi liek receklīti.
 9. Hazzelis

  Musician.

  6/9 Tik iepis mazāku reitingu par 9, tiekās origo
 10. @FrogsJo vēljoprojām mēģina nokoļīt manu māsu, bet viņam visu laiku nesaiet. Kā arī baigas tryndamere mains, bet žēl, ka noslēpumains maita. P.S. Vari mēģināt Lindai nodziedāt šo it īpaši uzcel uzsvaru uz "You gon be my babe, love me like you crazy", bet, ja serenādesi zem mana loga no agra rīta, nokāpšu, iedošu pa galv' un bagāžniekā iekšā.
×