Jump to content

bulletmeister

CS:GO Admin
 • Content Count

  67
 • IDcash

  0.04€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  35d 23h 4m 47s

About bulletmeister

 • Rank
  Zina, kur kas atrodās!

Profile Information

 • Vārds
  Laikam Andis
 • Dzimums
  Neteikšu
 • Attiecību statuss
  Klēpjsunīts

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Atzīmējos arī maksātāju sarakstā.
 2. Aizvakar arī spēlēju serverī un aizrādīju par seivošanu, kad līdz raunda beigām ir palikušas 40+ sekundes.. Sēdēja un gaidija, kad viņu pušos un beigās 1v3 tapat turpināja seivot.. Bet reload Tu esi tik labs, ka Tu mierīgi varētu nošaut visus 1v6, bet tev ka tik iefragot, vajag topā tak būt pirmajam. Atbildi dabuju atpakaļ - lai iepazīstos ar noteikumiem(kurus es nezinu, jo par misijas nepildīšanu jau "nepienākas slay") un "paraudu". Var redzēt, ka ir pie dibena ko citi saka.. Domā, ka tevi par attieksmi nevar nobanot? - Hold my beer. Sēdi un izciet sodu tagad.
 3. Sveiciens nu jau gandrīz ar pilngadību!
 4. REC sevi parādijis no labās puses, tik toksik kā es neesi, serverī neko sliktu neesmu dzirdējis, esi atsaucīgs bijis, sakarīgs kandidāts uz acc.
 5. bulletmeister

  Balvas

  Sveiciens - Saņems visi kuri ir izveidojuši čau topiku. ( Mājdzīvnieks - Saņems lietotājs, kurš ir ielicis vismaz 1 bildi mājdzīvnieku topikā. nūbs - Iespējams saņemt, ja esi nospēlējis vismaz 100h kādā no ID serveriem. - http://prntscr.com/oltl8y Serveru admins - Var pieteikties jebkurš kurš ir bijis admins kādā no identy CS 1.6, CSGO serveriem Instagram sekotājs - Var pieteikties tie kuri seko instagram kontam, jānorāda publiski, vai privāti savs konts kurā var redzēt kam seko, vai bildi. Steam - Seko IDenty steam grupai, jānorāda profils ar kuru seko. - https://steamcommunity.com/profiles/76561198253945049/
 6. man personiski labāks attiecības ar savu mašīnu nekā meitenēm, viņš nav vienīgais!
 7. Thanks Boomix par ID, lai vēl daudzus gadus pastāv!
 8. Sveiciens dzimšanas dienā!
 9. Sveiks, lai dzīvo jubilārs!
 10. Daudz spēlēts serverī, jautrs fujaks, šaut māk, rage issues nav novēroti, galva strādā, neko sliktu nevaru teikt, viennozīmīgi - REC
 11. nice fragi, it īpaši tie kas ar jump shot deagle un pēc bhop ar awiku! Jautājums tikai, kur es esmu? - redzēja vienā klipā, bet killfeed nebiju.. Vai arī esmu tavs kriptonīts? Bet nice fragi!
 12. Es arī būtu par surf! Base builder 1.6 laikos daudz nepaspēlēju, bet varētu būt interesants, piekrītu arī par KZ!
×