Jump to content

bulletmeister

CS:GO Admin
 • Content Count

  55
 • IDcash

  0.03€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  31d 20h 20m 35s

About bulletmeister

Profile Information

 • Vārds
  Laikam Andis
 • Dzimums
  Neteikšu
 • Attiecību statuss
  Klēpjsunīts

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiks, lai dzīvo jubilārs!
 2. Daudz spēlēts serverī, jautrs fujaks, šaut māk, rage issues nav novēroti, galva strādā, neko sliktu nevaru teikt, viennozīmīgi - REC
 3. nice fragi, it īpaši tie kas ar jump shot deagle un pēc bhop ar awiku! Jautājums tikai, kur es esmu? - redzēja vienā klipā, bet killfeed nebiju.. Vai arī esmu tavs kriptonīts? Bet nice fragi!
 4. Es arī būtu par surf! Base builder 1.6 laikos daudz nepaspēlēju, bet varētu būt interesants, piekrītu arī par KZ!
 5. Sveiciens svētkos!
 6. Sveiciens otrajā pilngadībā
 7. Var pieprasīt refund???
 8. Nopirktu tikai pirmo Mass Effect! - Priekš tā gada spēles not bad tbh.
 9. Es māku uzņemt kritiku, bet taviem argumentiem es varu atbildēt ar savējo, es zinu par čata iespējām, pa lielam pirmajās divās lapās ir tikai tādas lietas par ko var piesieties, kāpēc tās esmu teicis un tas viss ir apelējams!!! Pusei ko tu tur esi sarakstijis es vispār nepiekrītu... Tu vienīgais kas izteicis, ka man nav ne raksturs, ne bla bla bla... Tavi secinājumi ir kā šekspīram ar pirkstu bakstīt debesīs.. Par aktivitāti- really? - Paskaties kārtīgāk.. definition of manchild - Tu savos 18 gados daudz kam vēl nezini definīciju, nebūtu labāk pieskāries tai tēmai. Lai citi spriež, tavs viedoklis man skaidrs!
 10. Amm čata vēsture tur ir par tēmu, tiem kas kempo visu raundu T pusē vienā vietā es uzrakstu pasēdi vēl, tad mēs ar omi viens otram visu laiku kaut ko viens otram uzļečijam.. Nekas tāds tur nav domāts.. Puišel!
 11. Būtu vēlams, ja tu minētu kurā IDENTY serverī tu vēlies iegūt tiesības. @ PUB Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml. – Tātad sveicināti serverī mani cilvēki zina ar niku bulletM - saīsinājums bulletmeister nikam. Sauc mani Andis, pats esmu no Jūrmalas, visu savu laiku jau tur esmu nodzīvoji. Strādāju par IT administratoru, bet vairāk tehniskā ziņā, no programmēšanas arī šo to saprotu, PHP, HTML un datu bāzēm, bet tam pieķeros, kad uznāk iedvesmas. Sekoju līdzi jaunajām tehnoloģijām, inovācijām un tādam lietām. Tavs vecums? ( Ja tev ir mazāk, kā 16 gadi, tad vari nemaz nerakstīt tālāk - vienīgi, ja tu sevi uzskati par lielu izņēmumu! ) – 24 gadi Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! – Cik pats atceros tad esmu administrējis šādos serveros DOGM.lv(capture the flag mode) , Exs.lv, NyD.lv, Noob.lv, visi bijuši counter-strike 1.6 laikos, esmu arī bijis BANTEAM – Noob.lv. Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? – Negribu sevi baigi slavēt un teikt, ka esmu labāks tur par kādu, bet savu darbu ko esmu apņēmies darīt vienmēr izdaru, savādāk kāda jēga apņemties? – Tā principā nebija manos plānos rakstīt admina pieteikumu, bet pa cik bija adminu tīrīšana un @justNiks mani mudināja rakstīt pieteikumu, ka varētu būt labs kandidāts, tā nu es mēģināšu, ja būšu pietiekami labs kandidāts labi, bet ja būs labāks par mani tad droši, lai jau labākam tiek! Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 100 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) - https://identy.lv/csgo/players/info/STEAM_1:1:146839660 Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. - Es domāju ar šo nevajadzētu būt problēmai! Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. – Šo nosacījumu neesmu izpildījis oficiāli, bet esmu sūdzējies par pārkāpējiem @justNiks Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli. – Ir daudz brīva laika it īpaši vasarā, esmu atsaucīgs, kad neesmu serverī, bet ja esmu steam tad droši mani var bakstīt, lai ienāku sodīt nekārtības cēlājus
 12. bulletmeister

  atā admini

  A, nu tad jā, bet visa komanda tev neies mutoties, ja kāds sāks traucēt
 13. bulletmeister

  atā admini

  Nu visi neies un nemutos, ja visiem tas traucē, tad tomēr admins ir.. Tik pat labi, kam adminus? - "Tev patiktu, ka tev admins pateiktu, nu nomuto sev pats viņu.."
×