Jump to content

bot relod

Lietotājs
 • Content Count

  40
 • IDcash

  0.03€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  14d 5h 13m 33s

About bot relod

 • Rank
  Zina, kur kas atrodās!
 • Birthday 09/08/2003

Profile Information

 • Vārds
  Rojs
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

435 profile views
 1. niks - repa speles autists tas es punkti - 1181
 2. 7/10 ir ok 1 monitors, bet tas otrais ir nevietā. Man tāds vienkāršs, cepī visādas šādas bildes.
 3. 1. Nav priekš silence consoles izraksta. 2. Teicu aizvērties spēlētājam ar nickname Jen, dabūju 1 stundas gag, adminam privātajā chatā uzrakstiju "pidars", dabūju silence uz 7 dienām, saprastu būtu gag, bet ne silence, jo pa mic neko neteicu, un tam nav sakars ar runāšanu pa mic. Uzskatu, ka jābūt tikai gag. Nav ne jausmas kurš admins tas bija. 3. de_mirage 18.04.2019 apm. 16:20 plkst. demo nav, jo mape vēl iet. 4. Otrā halfa sākums, tiku izkikots pēc vārda "pidars", uzreiz ienācu, un dabūju 7 dienas silence.
 4. bot relod

  GTA 5 giveaway

  1. ez 2. ez 3. visvieglakais 4. ID merch veikalu
 5. bot relod

  IDENTY 10 Gadi

  GODS KALPOT LATVIJAI ! *salute*
 6. 1. https://steamcommunity.com/id/bhoperlove/ 2. de_inferno, pub.identy.lv, 17. janvāris. 3. Triggerbots noteikti, bhop scripti un mby wh. 4. demo - atradīsiet paši, jo tagad mape nav beigusies un nav demo. Laiks - 17:00 - 17:30 vai vairāk apm.
 7. Tu mani nevari sodīt par steam chata msg, iekš servera. PALDIES
 8. Nav jēgas pārdot acc, i mean tu neko nedabū atpakaļ no tā ko esi ielicis.
 9. 1. Disconnect: You have been banned from the server SERVER: [LV] LATVIAN PUBLIC SERVER - IDENTY.LV !WS !KNIFE ADMIN: barovsky REASON: AbusiveInPrivet TOTAL: 8 hours TIME LEFT: 8 hours 2. Pirmkārt, tikko ienāku serverī, sāku runāt ar cilvēkiem, vienkārši runāju ar viņiem, nekādu lamuvārdu, nekādu aizvainojumu, barovsky mani nomuto uz 10 min par - Par daudz lieto mic. Es serverī biju tikai max otro raundu, un viņš bija dzīvs ar vēlvienu tajā raundā, kad tiku nomutots, viņi šajā raundā zaudēja pret vēlvienu, laika dēļ, es pateicu - ejat plantot, oj, vairs nav laika, OUTSTANDING PLAYING. Pēc šī teikuma, saņēmu mutu, principā par neko. Tā tad tālāk es sāku rakstīt viņam steam, ka viņš izgāž dusmas, kas nāk no dzīves, uz mums serverī mutojot mūs, kad viņam kaut kas nepatīk. Pēdējā laikā, viņš no malas liekās ļoti neapmierināts ik reizi kad ir serverī. Pēc tam viņš arī nomutoja spēlētāju - Somalia eSports (siekalumeerciiti), par to ka viņa teammate šavā speciāli pa viņu un traucēja spēli(netika sodīts) un siekala pateica - beidz pajoliņ, un dabuja muti. Es domāju ka vispār nav tāda iemesla - par daudz lieto mic, ja vien protams nebļaustās un tur speciāli kaut kādas skaņas taisa. Es mierīgi komunicēju ar pārējiem un saņemu muti par to. Ļoti jauki! 3. Demo/mape - de_dust2 2018-12-26 19:57 40.6 MB 4. Tas notika apm. 14-17 raundam(precīzi nepateikšu sorry). P.S - Ja vajag barovsky vai es var iemest no steam chata tos textus. Bet es jau pateicu ko es viņam teicu.
 10. Senks men, es ļoti cenšos visu paslēpt, un man tas izdodās!!
 11. Hmm, paldies, es ar domāju kā tikt vaļā no viņām un kāpēc tādas ir, bet nu neiedomājos ka var tikt vaļā.
 12. Hey, tā tad, man ir ļoti daudz klipi ar pub un mm fragiem, kuri likās diezgan ok, kaut gan daudzi tagad, kad skatos ko es esmu saglabājis, neliekās tik labi kā tajā brīdī. Bet nu izvilku tos labākos kas tur bija, i know nekā īpaša daudzos, bet man apnika bezjēgā turēt viņus kompī, un nolēmu pamēģināt ļoti vienkāršu editu uz mūzikas. Pirmā reize, kad taisu editu, es zinu, šausmīgi sanāca, bet nu vismaz kaut kas iznācis. Senks everyone, kurus es nošāvu, BEZ JUMS šie fragi nebūtu tapuši :**
 13. Izņemt cobblestone, jo tā galīgi nav pubam piemērota mape dēļ jaunā update, kad viņu pārtaisija
×