Jump to content

Paco

Lietotājs
 • Content Count

  361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Paco

 1. Kam rakstīt viens otram, ja varam novēlēt visiem priecīgus svētkus. Lai spējas jums priecāties par katru sīkumu, kas apkārt ID māsas un brāļi. Paco
 2. Paco

  Musician.

  Rammstein ir labs, bet šis ir nedaudz par traku. Transmusic. Pat gribētu teikt - sektanti. Dnk. Video trūkst sirpis un āmurs. https://www.youtube.com/watch?v=bugypdtq3lY Jep, zinu, šis neizklausās baigi daudz sološi, atšķirībā no iepriekšējā, bet šim ir izdoma. Vispār, flying lotus man ir diezgan augstu ierindots. Tas man skan darbā. Esot nomodā esmu darbā. Tas man skan galvā. Mind games.
 3. Paco

  Musician.

  Nū nezinu. Viduvēji, ja tas ko izsaka. Sākums bija daudzsološs, dziesmas turpinājumā varēja nedaudz just Kanye, tālāk wayne piesitienu un tad jau auzgāja auzas. Autocashmoneyhou' Outrun dziesma no Gorillaz podcast veida albūma - machine bitez. Laiki mainās un daudzi mainās laikiem līdzi! Pastāvēs, kas mainīsies. Sometimes the end in the tunel is just a train, you know..
 4. Paco

  Musician.

  heemmm.. Interesanti, diez vai varētu klausīties šo nemitīgi. Ir pāris līnijas, kuras varētu būt izceļamas: i'm like lightning - tyson, bēēt liels bēt - lai dziedāt līdzi - nop. bīts arī vienkārš, nesaprotu kāpēc producenta flīģelim nepieciešami pārējie 84 taustiņi. Vairāk klausoties šo dziesmu, sāku aizdomāties cik ļoti ir ieguldīts šajā dziesmā. Cik ļoti atstrādāta šī dziesma. Šermuļi skrien klausoties šo katru reizi. brrr. dāmas un kungi - stāsts 2.
 5. Paco

  Musician.

  Catchy piedziedājums, bet diezgan viduvēji priekš dreika. Bīts ir diezgan spēcīgs, bet spēcīgāks par dziedātāja sniegumu, ja neskaita piedziedājumu. Nezinu, neesmu fans, bet liekas, viņa vieta paklusētu un ļautu skanēt bītam. :) Es zinu kas ir likopodijs. Šis ir jāiekaļ akmenī, lai noturētu tuvāk pie zemes.
 6. Paco

  Musician.

  Kad būs, kas tāds, tavām ausīm? Vienmēr būs jocīgi šāds mix. Viens gangsta spit, otrs soul, bet iet kopā. Mr Brown apgrieztos kapā, ja sastaptu biggie small. Kopumā - nav kaut kas. Katrs tomēr atsevišķi skan labāk. Uzskatu labāk sanāca šiem(lai gan līdz soul ir tālu). Gaidu šo albumu.
 7. Paco

  Musician.

  kurin, kur i, Jamaikai tuvākais ir tikai maik.. Nezinu, nespēju tādā ieklausīties un sajust gandarījumu. Še, paklausās dinozauros, tos vismaz apbrīno:
 8. Sašļiks! Tagad ne ko nesaņemšu. Vēlu jums vieglu galvu pēc svētkiem! Arī boomixam pēc sidriņa. P.s. sorry zaļo dzīves piekritējiem par asiņaino skatu.
 9. Paco

  Musician.

  6. Saulainai dienai
 10. Paco

  Musician.

  Wtf is this Vichi style?! Started this style? It came from Russia!! Ja ieklausās, 2 minūšu laikā viņš trāpija beatā padsmit reizes. Karoč:
 11. Paco

  Musician.

  Šis nobēra daudzos veidos, pa labi, pa kreisi, uz priekšu un tiem diviem, kas stāvēja aiz stūra.. Būs jāpapēta tuvāk šis izpildītā Bliež no krēslas visiem. Ja kāds muld ka ir viss labākais, jāiztīra ausis.
 12. Paco

  Mīmu topiks

  Ja kādu dienu frogs iedomāsies speedrunot.
 13. Paco

  Musician.

  Par Kaupera meitām, viņiem ir daudz labākas dziesmas, bet šī tomēr nav tā labāka. Dejavu?! Vakar manā mājā populāra dziesma, kurai dzied līdzi un kuru pirms gulēšanas galvā skandē smadzenes.
 14. Paco

  Musician.

  mac pipin, negribu neko sliktu teikt, bet nav pa zobam šis fenķiks. Dāmas un kungi, laiks, kad nebija o-ledi, bija durvju zvani, hiphops bija skanīgs un ar atskaņām.
 15. Paco

  Musician.

  Makam albūms swimming ir nācis viņam kā sniegs uz galvas vasarā, veldzējošs, svaigs, iedvesmojošs gabals jaunajiem.. Man diskā ierakstīts, forši paklausīties, vilkt līdzi mašīnā.. Šī dziesma ir nav slikta, teiktu ap 7 no 10. Tagad topā man ir Flyinglotus. Ieraugot dziesmu youtubā, ar visu šo ažiotāžu, dīvaini likās.. Bet re, pavilka!
 16. Paco

  Musician.

  Hmm, šos neesmu dzirdējis, bet izklausās pēc HolllywoodUndead, tik mono blaster. Es pat nezinu, varētu iedomāties uzrakstīt dziesmu wordā, (ctrl+l) un atdalīt ar piedziedājumu autotjūnā. Vāji. Disks mašīnā pie šīs dziesmas iet atkārtoti.
 17. Paco

  Musician.

  Dzirdēju dziesmu stundas pēc izlaišanas, viņš pieturās pie sava stiliņa. Sākumā viņš bija kas svaigs, šobrīd kā 3. cielaviņas torte. Labs, bet pa daudz. Nu četri? Varbūt pieci.. Weekendam laikam ir bijis tumšs laiks starp starboy un šo 24k blazing. Kids, drugs are bad! Reti kurš var cīnīties ar supa-villan, bet tonystarkam tas izdevās. Tas outrun ir perfekts!
 18. Paco

  Musician.

  Šis gabals ir nedaudz atmiņā palicis.. Rangeram ir talants, ja viņš tiek galā ar saviem dēmoniem, saliek pa plauktiņiem viņus, viņš taču būtu viens no headlaineriem atm. 3 gadus atpakaļ šī dziesma likās super, bet tad runāju ar tuvu draugu, šis izstāstīja kā viens čalis par šo fanoja (dārzenis, atkurijies, atdauzijis galvu, nīsts čalis) visu sabojāja. Skan ar smaku tagad. Šie man pagāja gar ausi milēnijumā, bet tagad griež skaņu no Harlemas. Diplomat/Dipset/Juelz-Camron-Jimmy.. Pionieri bangeriem.
 19. Paco

  Musician.

  Green day, tik nav tas svaigucīts. Jūtams vecums. Lieku 70% dēļ abstraktā.
 20. Ceru, ka visiem būs spēka izpildīt savu apņemšanos! Mana apņemšanās, nodzīvot 2020 labāk nekā 19'.
 21. Paco

  Musician.

  Sveiki, sveiki.. Drugs ar bad. To es gribētu izklāstīt sākumā. Šāda veida mūzika man neasociējās ar neko citu kā alkohola pārdozēšanu nedēļas garumā. Bad vibes. Loģiski, nepieciešams, kas slikts, lai novērtētu ko labu. (yin-yang) Vokālās dotības atturēšos komentēt šajā dziesmā. Ceru, ka šis projekts izdosies!
×