Jump to content

Arcca

CS:GO Admin
 • Content Count

  314
 • IDcash

  28.63€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  236d 16h 29m 49s

5 Followers

About Arcca

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

3514 profile views
 1. Arcca

  IDENTY 11 gadi!

  Izčekoju iepriekšējo gadu topikus, un iekrita acīs pagājušā gada viens no punktiem... tuvākajās nedēļās IDcash varēs izmantot arī forumā pērkot visādus sīkus nieciņus, bet līdz tam nedaudz jāuzgaida. Cerams, ka boomix šogad saņemsies. Anyway, ja tā nopietni, identy trajektoriju es joprojām redzu tikai uz augšu, galvenais ir neapstāties, un turēt augšā kvalitāti, pārējais nāks dabiski. Cheers.
 2. Arcca

  Project A

  #ProjectA is the best game I have played since CS:GO. ^ No ernera minētā twitter thread. 100% šitais būs jāpamēģina. Biju ieinteresēts jau kad ieraudzīju, bet nevarēju saprast, vai būs pārāk overwatch-like, tam neesmu fans. Bet tagad liekas, ka būtu grēks vismaz neizmēģināt kā nākas.
 3. Bišk iebrauc otrā grāvī, liekot single shot snaiperi ar automatic rifles kopā, bet nu tas tā. Okey, tad varbūt skatamies no otras puses - kāda mārrutka pēc šaujam ar M4/AK, mošk uzreiz taisam augšā SG/AUG turnīru, ja jau tie ir obviously labāki visos punktos. Tad taču visiem vajadzētu būt OK ar to, jo ieroči būs labāki. Jo pēc Tavas loģikas šobrīd tiktu uzspiesti objektīvi sliktāki ieroči. Un kāpēc tad vispār cilvēki spēlē ar AK, ja eksistē SG? Pateikšu priekšā - jo cilvēkiem joprojām ir tas pats AK pieradums un arī savas personīgās preferences izvēlē. Tik pat labi varētu arī likt galil/famas only, vai ko tur daudz, liekam mp5. @latvianguyUn spēlējot 5v5 cik bieži Tu sastopies ar 2+ pretiniekiem reizē, vai tomēr biežāk ir vairākas 1v1 situācijas viena pēc otras, hm?
 4. Vari argumentēt, kāpēc gribi izslēgt SG/aug? Kāpēc jāuzspiež lietot AK/M4, ja ir objektīvi labāki ieroči, kas tiek lietoti nepārtraukti? Piemēram spēlējot matchmaking es mēdzu ar AK vairs vispār nespēlēt jau nezin cik ilgi, sāku lietot SG vēl pirms viņs bija buffed, so gribi teikt, ka šādā turnīrā man tiek uzspiests disadvantage?
 5. 1. Paid entry - yep. Būs uzreiz mazāk cilvēku, viss ātrāk ies, un lielāka interese piedalīties un pacensties pārējiem. 2. Vismaz 2, un up to max of 5. 3. Peak times, ne ātrāk kā 18:00-19:00 noteikti. Jārēķinās, kad cilvēki ir atpakaļ no darba, stuff like that, vai arī brīvdienās. 4. Es drīzāk domāju, ka single cup ar dažādiem weapons varētu būt nice, ja mērķis ir atrast "best player". No otras puses, ja tiktu veidoti šāda veida vairāki turnīri, ar "best deagle", "best AK", etc, tas arī ļoti labi strādātu. 5. Es personīgi esmu par BO3 ar USP/Rifle pēc izvēles/AWP, bet ja tas būs par ilgu, tad BO1 arī derēs. 6. Jāatrod tikai otrais, un pilnīgi noteikti.
 6. Arcca

  Lāzertags 15.02.20

  Hey, guess what. @jeansgo?
 7. Arcca

  Lāzertags 15.02.20

  The fuck? Man drīz būs 27, un es mēģinu saprast vai varēšu sabīdīt kopā ar 14-o, because sieva. These things are hella fun.
 8. Tad drīzāk ir jautājums - kāpēc vispār kaut 1 case taisīji vaļā at this point? Cut your losses un pietiek, jo chance, ka dabūsi high variance momentu, un izkritīs kaut kas labs, ir extremely low. Tak ja gribi nazi vai kaut kādu tur skinu - nopērc marketā, otherwise Tu pārmaksā nenormāli.
 9. Better stop while you're ahead, then. Because tagad - jo vairāk taisīsi vaļā, jo vairāk mēslus dabūsi un lielāks loss būs, probability izlīdzināsies.
 10. @ernersCik tas nazis maksā, un cik konteinerus atvēri, kamēr dabūji šito?
 11. Arcca

  Labs rīts.

  Yet again kārtējais ieteikums, kas tiktu atrisināts ar pub2 serveri. @boomixcik daudz Tev vēl vajag?
 12. Es, @fazun vēl vairāki cilvēki ir gan @boomix, gan @akkapušojuši ideju par PUBV2 jau es pat vairs nezinu cik ilgi, ar selling point, ka tur būtu max 5 workshopa mapes (lai nekonkurē ar main pub, kurā ir standarta competitive pool), reizi nedēļā mazāk izmantoto nomainītu uz citu, to keep it fresh. Tās pašas operāciju mapes, retro arī, why not, all that good stuff. Pie tam, es arī ne reizi vien biju minējis, ka pats personīgi nosponsorēšu to hostingu līdz pirmajiem 3 mēnešiem, so tur vispār nebūtu ko zaudēt. Un ņemot vērā to, ka jau eksistē viens pilnībā nokomplektēts pub, tad pārnest eksistējošos pluginus uz otru serveri nebūtu sarežģīti. Bet nu then again, boomixam to-do liste stāvēja neaiztikta vismaz pus gadu, so yeah.
 13. Arcca

  Diennakts Spams.

  Okey, I guess vismaz šitajā topikā var spamot cik nu cilvēkiem ienāk prātā.. Bet varbūt vienkārši jāuztaisa jauns topiks, lai cilvēki spamo pēc sirds patikas? I mean, conversation starter, kas man iepriekš jau bija. Vajag tikai kādu labu ideju.
 14. Arcca

  IDC skrāpē laimē

  Oh no... Nice spam incoming. At any rate, @boomixvarētu pabeigt vienu "project", pirms ķerās pie nākošā. Jo vispār jau bija arī tā "ID ruby" ideja, pieliki jau arī pie profiliem, bet tā arī viss apstājās. (jāpārliecinās, ka ir 200, so, yeah.)
×