Jump to content

Outpace

Ban Team
 • Content Count

  1302
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Outpace last won the day on October 1

Outpace had the most liked content!

About Outpace

Profile Information

 • Vārds
  Haralds
 • Dzimums
  Neteikšu
 • Attiecību statuss
  Friendzoned

Recent Profile Visitors

11887 profile views
 1. i mean, diezgan dead variants jo 1) tu uzrakstiji vakarā sūdzību un gag diezgan dead variants īpaši ja uz nakti izskatu, jo tas 0ietekmē cilvēku kuru reporto. bet nu nogagoju, ja turpinās tad gagots tiks uz ilgāku laiku.
 2. 31.augusts beidzot pienāca. Bet nu anyway, prieks ka beidzot saņēmies un to izdariji, un rip atkal arēnai kura atkal ir stadijā ar kritiskiem adminiem, kā arī vēl statusus forumā utml. varēji pačekot par cik ir tāds pamiris dažš labs. Bet nu, nice, kz serveris inc?
 3. Nezinu kāpēc krūmam toreiz nepievienojies uz krēsla, gnjau saproti par ko runāju. Bet anyway ctunbanu gnjau dabūsi ātrāk nekā viņš, jo nekas tur tāds nebija, bet esejas noteikumi, ir noteikumi anyway. Tāpat tev no jb bana ne silts, ne auksts.
 4. Ja atrodi demo uzraksti čatā, bet nedomāju ka baigi kko mainīs, ja bagvels raksta taisnību izskatās kā vēl nezini kā lietas notiek un sāc "panikot" Anyway vismaz pagaidām bans paliek.
 5. sūdzība par 1fk, malaģec. banots.
 6. Pilnīga 0 konteksta no kkāda video, būtu demo bijis varbūt būtu cits stāsts, tikpat labi neklausiji kkādu komandu un prost tevi nošāva, un par 1gunfeedo vēl nebanošu, nesaprotu kāpēc ir grūti normāli pēc parauga rakstīt un pareizajā sadaļā ar normālu demo..
 7. Nomaini ip un pamēģini caur jaunu acc maybe, btw kapēc neraksti komūnam kurā esi "blocked" ? Tur daudz vieglāk manuprāt ir atrast risinājumu, nevis pieņemsim citam serverim kuram piemēram ir pavisam cita sistēma.
 8. Prieks, ka seko līdzi savai sūdzībai..
 9. vēl pāris rindas vajag pielikt lai ieraudzītu? Vismaz demo būtu ielicis. Un pateicis kurā raundā.
 10. i mean, jūs tur 4v1 spēlējāt baigi tur tāpat nepaspēlēt normāli, bet redzot ka viņam jau iepriekš paticis fk`ot utt. izbanoju
 11. kādreiz arī demo varētu ieliku
 12. 3:40 naktī, kkāds piektais mēģinājums
 13. Unbanoju, cerams iemācījies vadīt.
 14. Outpace

  Snacks

  Strīpainās semkas, ķiploku grauzdiņi , pa retai reizei kad uz atlaidi pringles vai pistācijas. Uz ziemassvētkiem protams mandarīni, piparkūkas.
×