Jump to content

PostCollector

Lietotājs
 • Content Count

  3060
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2h 27m 18s

Everything posted by PostCollector

 1. Ej turpini sūkāt pimpi id administrācijai. Iedomība ir pateikt es esmu labākais, es tā nesaku, es saku, ka es esmu labāks par tevi un citiem scrubiem šeit. So get your shit straight. Par pohaino ģīmi, piedod sajaucu tevi ar kādu citu. Lidini da jebko - pohuj. Esi scrubs un tāds arī paliksi, tā pat kā misters basketbols aka. kay un pārējie, kas uz mani ir uzēdušies, jo skauž, ka esmu labāks thats it. @careluv, cukurņ, nelien tur kur nevajag.
 2. Tas tā pat neko nepaskaidro, ja nu vienīgi viņu pameta viņš nedabuja un tagad viss ko viņš dara ir gudri dirš internētā. Uz šo tu drīksti, neatbildēt un iet pierādīt, ka esi ahujena labs csā šaujot bomžus matchgaykingā un ielikt te savus highlightus.
 3. xDDD Haters gonna hate. Vertīgāk ir pielikt seju un parādīt savu pohaino ģīmi šow ya face topikā. Nodzertās smadzenes šūnas nepietrūkst, administrātōr? P.S skaudība ir slikta lieta.
 4. Labāk būt spawna gultas biedram nekā silvera karalim.. Es katru dienu varētu te likt mūvikus no muchgaykinga, bet tam nav jēgas, jo tas tik pierāda, ka māki nošaut baru neorganizētu indivīdu. Es zinu, suč iedomīgs.. neko darīt.
 5. Es domāju, ka jūs esat abi scrubi un nekad neko tādu normālā spēlēt neuztaisītu. Dabuji 3 lucky shotus matchmakingā such a king w00w.
 6. Apsveicu tevi - Kārli Ziediņ ar tavu 22 dzīves gadu.
 7. Is there a difference? saņemt handjob vai saņemt blowjob?
 8. Cloudeta, slikts pirmais iespaids par tevi ,kad tu tikko biji parādījusies, tu jau man piesoliji pa galvu. Neesmu tevi manījis dr vai kur citur. Čatā tevi ieraudzīju tevi tikai vakar. Liekas interesanti ka tev parakstā ir "iet dirst" nezinu vai tas ir tavs status vai tu sūti visus dirst ļoti gramatiski nepareizi.
 9. A - ū pupi, im simple man i see boobs i press like. 69/77 P - var iet dirst.. 0/10 N - mākoņains. 7/10
 10. Tiem čaļiem ir vienkārši psc kas iekšā, tas ka saķere tas ir viens, bet tajās pirmajās sek tā formula nespolē, un noturēt formulas uzrāvienu ir prosta psc.
 11. Es citēšu slevena latvieša spēlētāja IndependenT/mika siliņa vārdus par ACE^^. Pa video : pirmajā, tas ir def prefire spots, tas ka tu tā nemāki, jo tu spēli nerubī, tava vaina otrais video : ko tu tur ieraudzīji, viņš velk ap stūri w000w. trešais video : Tam bomzim nav pietiekami liels paliknis priekš viņa sensitivity, such wh, much aim w00wm. Pilnīgi nekas tas nav Krejuma dotās huiņas ir def prefire kuri ir uz timing/sound, iemācaties spēlēt taču joptvai. P.S nepatīk mans viedoklis 1x1 pie Origo vai aim_map.
 12. Kad sirds man sāp, kad sirds man sāp... Yogijs - pazīstu šo dzivienciņu/care bear jau ļoooti sen, tik sen, ka es pat nezinu cik ilgi tevi pazīstu. Mīļs, bet var būt arī netik mīļs, ja nokaitina un nepabaro. Palīdz citiem, ja nepieciešams. Long story short : Yogijs ir mīlestība, yogijs ir dzīve, ja nebūtu yogija te, tad es te neatrastos. ^^
 13. "raps" "hip hups" "mākslinieks"... #toodeep
 14. Jo viņi ir baigākie karēvji... tādi cinītāji psc, ar pubertāti pat vēl nav tikuši galā.
 15. Kā jau daudzi minēja varēji tiešam ielikt varbut ko savādāku bet nū principā nava jau nekā slikta :gaben: Tā turpini
 16. Tu esi terrible un nepatiess.. kĀ CILVĒKA VIEDOKLIS VAR BŪT NEPAREIZS NAHUJ? Tās ir viņa domas par noteiktu tēmu. Djebili bļad. Rofl, ja tu pasaki "Manuprāt, melonēm vajadzētu maksāt 10 eiro, jo tās ir tādas un tādas" tu gribi teikt, ka tas ir normāls viedoklis, kurš varētu būt patiess? Āksts. Labi, sapisos vārdos, jo tas nav viedoklis.../ventura/
 17. pirms mēneša bija CSGO redditā..
 18. Sveicieni vienam no oldschuuliem arī no manis, buč vecais turies.
×