Jump to content

CLOUDLETA

Girl next door..
 • Content Count

  174
 • IDcash

  10.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  30d 17h 56m 54s

CLOUDLETA last won the day on November 14 2018

CLOUDLETA had the most liked content!

6 Followers

About CLOUDLETA

 • Rank
  Kārtīgs ID biedrs
 • Birthday 01/29/1993

Profile Information

 • Vārds
  lietoju, bet reti - Rūta
 • Dzimums
  Sieviete

Contact Methods

 • Skype
  nelietoju

Recent Profile Visitors

5699 profile views
 1. CLOUDLETA

  Musician.

  Man nepatīk tāds reps. Man patīk maigāks. Bet vienalga 7/10
 2. CLOUDLETA

  1.6 serveris iespējams?

  var jau uz kādu laiku atvērt 1.6 serverīti,why not. ! es cs:go vairs nespēlēju piespiedu kārtas dēļ, jo vienkārši pc vairs nepatīk jaunais update !
 3. CLOUDLETA

  Sveicam: SiekaluMeerciite

  laižam uz klidziņu atzīmēt APSVEICU!
 4. CLOUDLETA

  Bilžu spēle

  http://prntscr.com/m5uwxs Nākošo,lūdzu, nobildē uzvilktas brilles kādai mīkstajai mantiņai.
 5. CLOUDLETA

  IDC forumā

  Forumu dzīvu uztur čats. Liksim moderātorus beidzot pie darba.Tas nozīmē,ka par katru banu,ko uzliek Tev , būs iespēja atpirkt banu par Idcashu. Un ,kas man šķiet grandioza ideja būtu - laimes rats ! iespējams, var iztikt bez visādiem nevajadzīgiem pirkumiem ,bet visu vajadzīgo apvienot laimes ratā. Nu šo to nopirkt atsevišķi.
 6. CLOUDLETA

  Pirmais un pēdējais vārds

  biezi mati
 7. CLOUDLETA

  Sveicam: Mr.Mercury

  mīļsveicien
 8. CLOUDLETA

  Mīmu topiks

 9. CLOUDLETA

  NOTY 2018. gada nominācijas

  CSGO NESPĒLĒJU, TAPĒC NEVARĒŠU NOMINĒT DĀRGOS ADMINUS. TĀPAT VISI SUZUKĪ ,hihi. Administrācijas pārstāvis - Boomix. Diezgan interesantas idejas Tev ir plaukušas un dzēlušas Identijā, esi aktīvs kā čatā , tā forumos. Kā sacīt jāsaka, apsveicu - Identijs drīz būs Tavās rokās pavisam, jo akku es redzu tik daudz, cik caur patrīcijas video. Moderators - simplij vai faz, ta ta tā, kurš pagājušo gadu uzvedās labi ? Noteikti, ka FAZ - nez cik kārtīgi pilda savu darbu un cik aktīvi,bet zinu,ka huiņas aiz sevi neatstāj, tātad arī forumu uztur kārtībā + aktīvs čatā ! Lietotājs - exsups, katru mīļu dienu pāri Daugavai , viņš priecē mani un es viņu . Palīgs - Īsti neviens, bet tomēr gribētos pateikt paldies Kanepim. , par uzmundrinājumu un,ka biji kopā ar mani priekos un bēdās čatā. Oldschool - vairs ne tik mīļs un jauks un forš, bet noteikti,ka oldschool ir un paliks DZIVNIEKS, nezinu kur Tu tagad klejo un esi nozudis jau mēnesi, bet Tu noteikti atgriezīsies un izlasīsi, čau ! SPAMERIS - es nezinu kapēc iedomājos uzreiz par excu ! vai komentāru dēļ ? vai dēļ tā,ka iedevi man 5 eiro lai šito ierakstu,hihi . Girl next door - čiepa - jauka meitene un aktīva bijusi visu gadu mijās. šķiet,ka šeit arī bērni dzims , ja jau reiz sneķelītis lūpā kož ! Labākā pērle - Par visu gadu es nepateikšu , bet tik cik es te pavadīju pēdējo laiku tad, personiski, man Akka iedeva kaut kādu noneimer bildi, kad prasīju priekš sava komiksa ! Memeris - Mercury, jo laikam vienkārši saskan humora izjūta. Skabarga pakaļā - nākamas Jorens ? Linceens Čata gariņš - nu un atkal balsi atdošu par Kaņepi ! ja ne katru dienu sastopams tad vismaz tad , kad es ienāku - viņš vienmēr ir šeit ar mani un pret mani !
 10. CLOUDLETA

  Sveicam: Melns Kaķis

  الكثير من السعادة
 11. CLOUDLETA

  Musician.

  5 .. nekas uzrunājošs, priekš manis garlaicīga dziesma pie jointa
 12. CLOUDLETA

  Aicinājums piedalīties aptaujā

  tikai tapēc,ka esi loliks boliks
 13. CLOUDLETA

  Bez cenzūras.

  oj, Tu pasteidzies jau pirms manis, gribēju arī izteikties par floki. tapēc viss,ko varu teikt BET TU SKARUU, TU priekš manis esi neitrāls līdzdalībnieks šajā projektā, kas nenes nekādu sliktu slavu sev līdzi. Savos uzdevuma augstumos Tu turies,kas Tev tur moderatoriņš ja, nu super, keep goin. Kā cilvēks es nezinu,bet noteikti sakarīgs, jo nesēdi čatā katru dienu , kā to dara Kanepis.Priecīgus Ziemīšus un laimīgu jauno gadu.
 14. CLOUDLETA

  Sveicam: boomix

  Pievienojos Vendy... bet Apsveicu, lai jaunie 20 nāk ar pilnu jackpotu ; jackpotā ietilpst ( nauda, veselība,sekss,matchi,lai hp nekad nebeidzas spēlēs, augstu izaugsmi dzivē un IDenty , labas darba spējas un esi labs dēls. ) love from Mākoņi ir tur augšā.
 15. CLOUDLETA

  Vai tu labprātāk?

  pelnītu maz bet dzīvotu ilgi. piedalītos šovā "lauku sēta" vai šovā "sievu maiņa"
×