Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/14/20 in all areas

 1. es godīgi vadīju dienu kā līderis un man uzrakstija "exsup" šādu ziņu 20:56:17, pateicu lai exsups iznak no bura un pasaka man to sejā, 20:56:37 vins to pateica. pēc tā sekoja kā admins Arca teica "apzināts fk". nebija pat massfk. es tikai ieviesu disciplīnu, ka pret saimonu nevar izrunaties. demo ienacu serverī kkur 10min no sākuma. links uz banu. zinu noteikumus, ļoti patīk vadīt, tikai kādiem 4 cilvēkiem nepatīku tajā serverī. uzskatu ka bans ir nepamatots, varbut vareja sakt ar transfer uz ts. :)
  10 points
 2. Hehei, tā diena ir pienākusi, mēs ar prieku paziņojam, ka identijam beidzot parādās kaut kas vairāk kā tikai csgo serveri, jā tas ir mu , varbūt daļa jau to zināja ( noteikt zināja, jo netīšām daži nospoiloja, dažiem bija pateikts ), bet būtību tas nemaina. Kāpēc mu? Varbūt tāpēc, ka par to diezgan sen, sen atpakaļ domājām, tāpēc arī back in 2k15 bijām iegādājušies servera kasti, bet tad viss pamira un jā, domas par mu pazuda, palika tikai pāris cilvēki kuri ik pa laikam mudināja taisīt mu. Tad nu kādā jaukā dienā sāku domāt par to, ka identijs ir vairākkārt apvienojies un pieņēmis savās mājā
  6 points
 3. 5 points
 4. faz

  identy.lv mu serveris?

  Servera events : pirmais, kurš nosauks frogu par miskasti dabon 10000 zen. Jk, frogs labākais! Kapāsim!
  4 points
 5. dagnijs

  @fazijs lohs

  tak unbano bomzi
  4 points
 6. 2 points
 7. akka

  Ziemassvētku eglīte 2020

  Ilgi domāju vai vēlos eglīti šogad, bet tad draudzene teica, lai atvedu mājās egles zarus un viņa no tās uztaisīs 2 mazas eglītes, tad nu jā, viena šāda otra šāda p.s no idea kā viņa to dabūja gatavu pāris stundās :D
  2 points
 8. tā kā jau pēc neilga laika būs Ziemassvētki, tad arī šogad parādi savu egli. ja nav mājās savas eglītes, tad droši var ielikt savu māsas bildi, vai pilsētas egli, nav svarīgi, galvenais lai cērtama. Savu egli ielikšu vēlāk. Vadība varētu padomāt par motivācijas balvām labākajiem TB 2016;2017;2018;2019
  1 point
 9. Krums

  identy.lv mu serveris?

  ja iet runa par tīru pieprasījumu, tad kapēc nav kaut kādas 12-15sezonas, vai pat jaunā 16, nevis kaut kāda ancient 6. vai vispār 4.?
  1 point
 10. Sveiciens visiem GalviNiem svētkos! <3
  1 point
 11. erners

  identy.lv mu serveris?

  kad bhops? @boomix
  1 point
 12. skaruu

  @fazijs lohs

  Nekultivēsim idiotismu tur, kur tā jau ir par daudz. Topiku slēdzu un autoram brīdinājums
  1 point
 13. faz

  @fazijs lohs

  +warn par doublepost
  1 point
 14. exsup

  ct bans erners jb.identy.lv

  + es vēl atļāvu neslejoties, ja vien tas arī bija ''apzināts fk'', kā to arča domā.
  1 point
 15. 1 point
 16. owen

  Arēnas Ranku Resets.

  Es varu piekrist snekam. Manuprātu jaunu ranku sistēmu nevajag, bet būtu labi, ja varētu pamainīt to punktu došanas daudzumu. Spēlēju jau cik ilgi arēnu un neesmu bijis negatīvā rezultātā, bet punktu skaits visu laiku krītās. Ienāk kāds tikko pievienojies jauns spēlētājs, nošauj mani un atņem 25+ punktus. Es nošauju viņu saņemu tikai 2 punktus. Par ranku/punktu resetu 3 mēnešos varu tikai pielikt +1 no manis.
  1 point
 17. faz

  Musician.

  Mumble rap = bitches who wanna sound like DAS EFX, but lack delivery. Seksuāls GCS - People sampls. 10/10 var redzēt, ka clubsteps saprot lietas! Straight from Crooklyn, better known as Brooklyn. Peep the beat switches, rap snitches!
  1 point
 18. Frogijs

  identy.lv mu serveris?

  Tā, @eneQ- un @akka varat sākt grindot man spārnus, lai kad sāku spēlēt, jau būtu stacked. Sitam viens otru nost Esam viens pret otru jauki serverī un kopīgi paliekam stiprāki!!
  -1 points
 19. oh wow - dramaaa
  -3 points
This leaderboard is set to Riga/GMT+02:00
×