Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/29/19 in all areas

 1. 2 points
  akka

  HyperTown 2019

  Starp cilvēkiem kuri nobalsoja par - "jā", vai "jā, ja būs bezmaksas biļete" izmantojo random.org veiksim izlozi un sazināsimies ar uzvarētājiem, paldies par uzmanību.
 2. 1 point
  nevajag attaisnojumu ka nav laika uzrakstīt sūdzību, ja jau bija laiks spēlēt cs, tad arī atradīsies laiks uzrakstīt sūdzību kas aizņemtu tikai 5 minūtes. nav demo nav unbana. unbanu vari iegādāties šeit. https://identy.lv/veikals
 3. 1 point
  Nav jāttaisa pašnāvība. Ja šis notiek, ir tikai jāpalecas, lai atgrieztos normālā režīmā.
 4. 1 point
  Vasja

  Meklejam par 100IDC

  Iespejams, pazudis šis cilvēks (visticamāk tāpat ka jau viņsaulē aizgajušais Rausis)
 5. 1 point
  Vankaa*

  Mīmu topiks

 6. -2 points
  1. SERVER: [LV] ★ LATVIAN PUBLIC SERVER - IDENTY.LV !WS !KNIFE ADMIN: re1 REASON: wh exploits TOTAL: permanent TIME LEFT: permanent 2. Man CSGO ik pa laikam nogļuko(iespējams saistīts ar 4g internetu, kurš mēdz ik pa laikam iekārties), un notiek kaut kas līdzīgs kā video, kas atrodas zemāk. Un dēļ šī gļuka bija iespējams redzēt pāri sienām, kā jau zemāk video redzams, tajos raundos es jau nevarēju norakt komandu, un netaisīju pašnāvību, bet spēlēju, līdz ar to diemžēl izveidojās dažreiz negodīgas situācijas(ja unbanos, nākotnē es cs go taisīšu pašnāvību ar granātām). 3. un 4. punkts nebūs, jo tas notika vismaz pirms 1 mēneša, un tagad bija eksāmenu laiks, tāpēc nebija laika priekš cs go un rakstīt sūdzību.
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
×