Jump to content
akka

Counter-Strike: GO brings back the MP5

Recommended Posts

VFITwbQ.gif

MP5 iekš csgo? Is it real? 

Pirms nepilnas dienas VALVE pievienoja csgo iekš mp5, manu vienu no mīļākajiem 1.6 ieročiem, nezinu smieties vai raudāt, bet jāatsāk vairāk csgo būs spēlēt. MP5 pagaidām pieejams tikai offline un casual serveros, PROTAMS ARĪ IDENTY PUBĀ, gan jau ar laiku parādīsies arī mm un citās vietās. Viņu varēs mainīt vietām ar mp7, tāpat kā kluso un skaļo emku.

 

Pats vēl personīgi testējis neesmu, bet līdz ko iztestēšu padalīšos ar savām domām par to, tikmēr gaidu Jūsu viedokļus.

 

Link to comment
Share on other sites

cik pašāvu liekas diezgan noice, ātrs firerate, decent damage, reloads normāls un viegla spray control, tikai animācija kad switcho uz mp5 ir pure weapon abuse Kappa

 

jāgaida kad varēs izmantot mm , tad redzēs cik efektīvs viņš ir.

Link to comment
Share on other sites

Nez, 10 hits bodijā un -70 tikai

Gan jau uzlabos kaut kad

 

gadījumā nešāvi no nukes teroristu spawnu uz ct spawnu?

 

ja godīgi es paspēlēju ar to wepu, un man protams uzreiz nereeals hype jo 1.6 mp5 bija mans noob weps, man tomēr kaut kā liekās ka dmg ir bisk pa zemu, bet then again ja uzbuffotu tad buuutu way overpowered weps. es teiktu ka vajadzētu bišķin price nosist uz leju vismaz uz kādu 1300. bet nu vēl isti spriest nevar jo nav spēlēts mm ar šito.

 

anyways prbly tpt būs mans "go to" smg uz kādu laiku un man žēl mp7 FeelsBadMan

 

 

 

Kappa

Link to comment
Share on other sites

"gadījumā nešāvi no nukes teroristu spawnu uz ct spawnu?"

...

:faz:

ahh, ernestiņ, tu man pietrūksti!

 

Par tēmu runājot - esmu spams, jo man csgo vairs neliekas interesants un kaut kā galīgi vienalga. Bet, no otras puses, prieks, ka cs:go lēnām sāk pārtaisīt atpakaļ par 1.6 iksde 16:20 blade it

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×