Jump to content
Rupucis

My Most Used Apps/games

Recommended Posts

Šajā topikā iepazīstināšu jūs ar manām visvairāk spēlētajām spēlēm/aplikācijām :megusta:

 

2u8b3on.jpg

Bad piggies ir pavisam jauna spēle no kompānijas RAVIO kas ir pazīstama ar tādām spēlēm, kā Angry birds, Amazing alex. Šīs spēles mērķis ir palīdzēt cūciņām dabūt putnu olas, būvējot mašīnas vai lidaparātus. Pagaidām spēlē ir 3 nodaļas (Graund HOG day, When pigs fly, Sand box) un jaunas nodaļas vēl būs :]. Katrā nodaļā ir 45 līmeņi. Transport līdzekļus būvē no materiāliem, ko dot spēles sākuma (kastes,riepas,baloni u.t.t)

Cena: Uz androīdiem par velti.

App stor`a 0.99$ - 0.51 sant. Vērtējums App stor`a 4,5 zvaigzītes (no 5)

 

210aqaa.jpg

Temple run ir viena no aizraujošākajām spēlēm ko spēlēju. Spēles mērķis ir bēgt no pērtiķiem kas tev dzenās pakaļ :troll: Spēles gaitā tu lasi monētas lec pāri aizām, lai pērtiķi tevi nenoķertu. Spēle ir ļoti aizraujoša :]

Cena: Uz androīdiem par velti

App stor`a par velti. Vērtējums app stor`a 4,5 zvaigznītes.

 

 

2qrzzhe.jpg

Fruit ninja ir viena no labākajām spēlēm pasaulē. Tavs spēles mērķis ir graizīt augļus :megusta:

Spēlē ir trīs modi Classical,Zen mode,Arcade mode,Online(nezinu vai androīdiem ir online:[ )

Ja sāc spēlēt šo spēli tu paliec atkarigs, jo spēle ir tiešām ļoti aizraujoša... Šo spēli es spēlēju viesu laiku

kad man ir garlaicīgi ( tas nozīmē visad :megusta: )

Cena: Uz androīdiem 0.66 sant.

App stor`a 0.99$ - 0.51 sant.

 

WATCH SPOILER SEACRET :O

 

Ja jums patiks tad taisīšu vēl tādus topikus, jo telefonā spēļu ir bezjēdzīgi daudz :megusta: Un likšu tikai populārākās spēles un kuras man viss vairāk patīk

 

Edited by Rupucis
Link to comment
Share on other sites

pff,es shitas speles esmu atspelejies,un vairs man tadas neinterese.

 

es speleju doodle jump

hill climp racing

rail rush.

 

Cik skatos,tu tik nesen esi dabujis telefonu ar androiidu,tapec te i-neta lielies! :<

Link to comment
Share on other sites

pff,es shitas speles esmu atspelejies,un vairs man tadas neinterese.

 

es speleju doodle jump

hill climp racing

rail rush.

 

Cik skatos,tu tik nesen esi dabujis telefonu ar androiidu,tapec te i-neta lielies! :<

Man nav androids :[
Link to comment
Share on other sites

TETRIS da best....

 

 

Dvj uztaisat kāds topiku ar visādām krutām apps kuras izmantojat un linku kur noka4āt :/

 

Kā jau Rupucis teica App Store un Google Play. :>

Link to comment
Share on other sites

Kā jau Rupucis teica App Store un Google Play. :>

 

tiešām uzskatas ka visi cilvēki ir bl*d lo*i?? :@

 

tiešām dusma uznāk izlasot šādus komentārus...

 

ej tgd izskati tās DAHUJĀ un vēl bišk apps...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×