Jump to content
upacka

League Of Legends Turnīrs #1 [2X2]

Recommended Posts

f3bf164a-caf8-36de-321c-5a73fb624ceb-banner.jpg

 

Nāku ar jaunām ziņām par interesantu un vēl nebijušu turnīru. Radusies ideja izveidot League of Legends turnīru. Tas nav parasts 5x5 turnīrs, bet gan 2x2 ARAM (
all random all mid
) turnīrs. Nav svarīgi, vai Tu spēlē ilgi un labi, vai tikko esi sācis spēlēt šo spēli, jo iespēja uzvarēt šāda veida turnīrā ir ikvienam. Turnīrs norisināsies šo svētdien
30.09.2012.
Sākums būs
12:00.
Sīkāk par turnīru zemāk.

 

 

 

 

Serveris: EUWE

Mape: Proving ground

Game mode: All Random

Turnīra tips: Single Elimination

 

 

Noteikumi.

 

1)Jāpiereģistrē jauns acounts 1 level, lai spēle norisinātos tikai ar free week champion. Tas tāpēc, lai būtu vienlīdzīga iespēja iegūt noteiktus championu.

2)Aizliegts pirkt jaunus championus.

2)Aizliegts lietot runes.

3)Aizliegts lietot masteries.

4)Uzvarētājam jāuzņem spēles beigu screenshoot un jāievieto tas šajā topikā

5)Visi itemi ir atļauti.

6)Spēle beidzas, kad tiek iznīcināta pretinieka galvenā māja.

Piesakot komandas norādiet:

  • Komandas nosaukumu
  • Komandas dalībnieki
  • Skype niki

Minimālais komandu skaits: 4

 

Lai aizvadītu turnīru, komandām jābūt pāra skaitlim, ja nebūs, tad viens sēdēs malā.

 

Kā jau minēts, turnīrs norisināsies Svētdien, 30. septembrī, plkst. 12:00, lūdzu visiem, kas piesakās, izbrīvēt laiku tieši uz turnīru, lai mēs varētu maksimāli ātri aizvadīt turnīru. Ja kāds neierodas, būs sogs, bargs sods.

 

Ja ir kāds jautājums, tad droši prasiet man vai BAZILISKAM, kaut vai šeit pat.

 

Balvas:

Par tām tiks domāts, skatīšos cik komandas būs pieteikušās

Ja būs liela dalība, būs balvas arī serveros.

Link to comment
Share on other sites

  • We Win Bad Game [WWBG]
  • weedinsh, Capsey
  • dancis111
    Bazilisks ir man friendlistaa ,ceru , ka pamodishos uz 12:00.
    Btw es neko nesaprotu, kuru name dot jauno or veco?
    Lai bazilisks man iespamo peectam or smthg.

Edited by W33D1N5H
Link to comment
Share on other sites

Tas tāpēc, lai būtu vienlīdzīga iespēja iegūt noteiktus championu.

2)Aizliegts pirkt jaunus championus.

 

Kas ir championi?

 

Esmu spēlējis tikai to def mapi, riftu. Var kaut kā uzslēgt tur lai patrenētos 2x2 pret botiem? Uzrakstiet, lūdzu, pa soļiem, kas tur jāspiež....var arī pret parastajiem spēlētājiem, vienalga. Galvenais iepazīt mapi man vajag un tad turnīrā noobooties.

Link to comment
Share on other sites

Kas ir championi?

 

Esmu spēlējis tikai to def mapi, riftu. Var kaut kā uzslēgt tur lai patrenētos 2x2 pret botiem? Uzrakstiet, lūdzu, pa soļiem, kas tur jāspiež....var arī pret parastajiem spēlētājiem, vienalga. Galvenais iepazīt mapi man vajag un tad turnīrā noobooties.

 

Kas ir championi? Tie ir varoņi, ar kuriem var spēlēt league of legends. :yao:

 

Play game -> Custom -> Create game -> Samaini visus settingus [2x2/paņem the proving grounds mapi/All Random mode] -> Pievieno botus un uzaicini savu partneri.

Link to comment
Share on other sites

Plāni mainās, man svētdien jāiet pēc skolas salidojuma galdi sabīdīt. Pusvienos būšu mājās. Cerams, ka baigi neievilkšu turnīru.

Edited by Kāsis
turnīrs sākas 12:00!bez aizkavējumiem.
Link to comment
Share on other sites

pēc tāda fufeļa izklausās , tad uzreiz būtu labāk taisījuši 5x5 , jo arams ir miskaste , kurš labākus charus dabū tas vinnē .

 

Chari ir tikai 50% no visas spēlēs iznākuma. Ir jau arī itemi, kurus ir jāmaina, lai kautko izspiestu no spēles iznākuma. Šāda vieda turnīrs ir pirmais, tāpēc neuztraucies. Nākamie tiks uzlaboti.

Link to comment
Share on other sites

pēc tāda fufeļa izklausās , tad uzreiz būtu labāk taisījuši 5x5 , jo arams ir miskaste , kurš labākus charus dabū tas vinnē .

Mēs taču nezinam kāda būs atsaucība, sākam ar mazāko, ja būs gana liela - būs arī 5x5 pēc tam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×